Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

MAMUSIE 01.Milianna........ 04.09..(29.09)cc.............3500...53...Szymek 02.Gandziulka.....11.09..(22.09)cc....10:30....3320...54 ....Julia 03.MlodaMamusia.17.09..(07.10)......11:52....3770...54.. ..Bryan 04.emi81...........29.09..(10.10)SN.............380 0...55....Czarek 05.Artigiana.......30.09..(10.10)CC...10:35...3600....5 4...Blaneczka 06.Paula01.........02.10..(27.09)SN.............440 0...62....Franek 07.Natalie86.......03.10..(03.10)SN....20:08..3700....57 .... Mikołaj 08.78aga78........04.10..(......)............ .....4000...59... Milenka 09.kitka76 .....04.10..(24.10)SN.....22:35...3200...52.....Dominika 10.neea82.........05.10..(......)............3000. ...50.... Malwinka 11.Karo91..........06.10..(20.10)SN....15.55....3340...5 0.....Damian 12.pazdziernikowa mama.06.10(22.10).........2580....52.....Marysia 13.kilday.......08.10...(06.10)CC....12:00.....3540....5 5...Matueszek 14.Mamamalwiny..12.10..(17.10)SN...01:50...3600.... 54.....Kajetan 15.ProVitamina....12.10..(11.10)CC...02:10....3600....59 .....Patryk 16.deli26...........12.10..(12.10)SN...............4370. ...62......Natalia 17.magslom........15.10..(22.10)CC....04:38...3210....5 6......Hubert 18.falsa............16.10...(30.10)CC...02:51.....2670.. .49.....Oliver 19.Viola..........17.10..(.....)CC....13:45.....2480... .50....Marcelinka 20.Goja27.10......18.10..(.....).SN....17:00.....3250... .53.....Wiktor 21.asia555.........18.10..(10.10)SN....21:50.....412 0....60. ...Wojtuś 22.dzagusia84.....19.10..(22.10)SN.....7.00.....3500.... 55....Oliwier 23.Kami25.........19.10..(18.10)sn....15.00....3050... 53...Michalinka 24.doris_78........21.10..(1.11)CC...9.45.....3200....56 .. Bartosz 25.magdzikm...... 21.10..(27.10).SN..18:12....3710... 52...Maximilian 26.kamika_25......22.10..(21.10)......15,45....3650...54...Damianek 27.Fasolka81......22.10..(19.10)CC...........3820....56... ....Gabriel 28.Marceli123.....24.10..(11.10)SN....20:08.....4015.... .56.....Tosia 29.PolaL............24.10...(30.10)SN....23:00.....3220. ....52..Szymon 30.Nisia128.......25.10..(20.10)CC...07.15....3700... 55...Tymoteusz 31.anecik0........27.10..(26.10)CC...11:09......4250.... ..57...Karol 32.oomartynqaoo ..27.10.. ()..........17;30......3600.......54...Alanek 33.mar1............27.10..(22.10)CC...22:55......4080... ...59....Julka 34.Justa150.......27.10...()CC........23:30......3800... . 58..Kacperek 35.26.10.2008....29.10..(26.10)CC...............3280... ...57.....Dawid 36.anioleczek....30.10...(28.10)......20:10.......3140. ...51..Ewelinka 37.usana........31.10...(29.10)CC...23:24........3087.. .53..Alexander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koteczku. Franek dzisiaj złapał grzechotke:) i oczywiscie wepchnął ja sobie do buzi:) Ja nie wiem jaki mamy wzrost - kombinezon jest 74, ale to o niczym nie świadczy. U nas mierza tylko klatkę i główke ze względu na bioderka. warzymy 6 kg. aha, mam porządny kryzys laktacyjny.... Przystawiam Frania co chwile więc głodny nie jest, ale nie pamietam kiedy miałam tak lekkie cycki:( Ile to mniej wiecej potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja też ostatnio miałam pustki w cyckach :) trwało to ok3 dni ale powiedziałam sobie że utrzymam tą laktację zaczełam na przemian pić herbatkę laktacyjną i bawarkę (herbata z mlekiem) i odciągać pokarm nocą bo wtedy najlepiej się cycki pobudza i efekt jest taki że po tych 3 dniach znowu odciągam po 130 z 2 dwuch cyców a było już tak źle że ledwo 60 z obu było. Dodam że ja kermię swoim mlesiem ale z butelki :) Dziewczyny mam małego stresa jutro chrzcimy syncia :) boję się że będzie niespokojny ... Co do wizyty u gina to ja byłam w środę i wsio jest oki :) badanie mnie nie bolało , okresu dalej nie mam a na tabletki anty... sie nie piszę więc się nie wypowiem w tej kwesti- póki co się nie zabezpieczamy ( ryzyk -fizyk :P ) A mój szkrab lubi na brzusiu ale też nie za długo, główke ładnie dźwiga i też powoli próbuje się na plecki z brzuszka przewrócić ale jeszcze mu się nie udało. Gandziulka a ty się kochana nie martw każda dzidzia jest inna :) Buziaki , słodkich snów i trzymajcie jutro za nas kciuki oby wszystko nam na chrzcinkach dobrze poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze to minie, na razie mały sie najada, ale dalej nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za te wypowiedzi odnosnie plamień bo się swoimi martwiłam. Byliśmy z Kajutkiem u pediatry z tymi plamami. Wykluczył skazę białkową, bo nie robi śluzowatej kupy a to podobno podstawa. Uczulenie napewno na coś jest jeszcze nie wiemy na co. Mam go smarować maścią cynkową i cholesterolową naprzemian a jak nie zejdzie po kilku tygodniach to zmienić mleko na H>A Kajutek lubi na brzuchu ale czasem też ma humorki na beczenie i wtedy strasznie oślinia prześcieradło i wydala wszystko co ma w brzuchu :) Głowę trzyma sztywno, dźwiga sie na rękach i od 3 ni mówi guguugu boksuje rękami, wierzga i strasznie się denerwuje, że nie wiemy o co mu chodzi :) W nocy obraca się w łożeczku o 90stopni i troszkę się boję, że mi się pod kołderkę zakopie :) A 23.12 o godź 18.30 szkoda, że nie w wigilię idziemy na usg bioderek. Jedyny najbliższy termin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Was tak późno na bioderka kierują? Ja wszedzie czytam, że im szybciej tym lepiej, że przy RTG kierowałaosię w 6 tygodniu, przy usg to powinni juz w szpitalu robić. Moj wczoraj spał od 20,30 do 1!!!!! następnie do 3,30 i następnie do 7 i 9. Cycki nadal miękkie, ale chyba mu wystarcza, skoro tyle śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - no to jestes odwazna ze ryzykujecie bez zabezpieczania. nie wyobrazam sobie zajsc teraz od razu drugi raz w ciaze! mam nadzieje ze z chrzcinami wszystko w porzadku, nasz damianek byl spokojny jak nigdy podczas chrzczin, nawet sie nie odezwal :D a my dzisiaj mielismy fajna noc. Wczoraj maly usnal okolo 21ej. O 23.30 dalam mu flache mojego mleka przez sen, bo nie chcialam go budzic. No a potem obudzil mnie o 6stej! 10 min ssal i dalej spal do 9tej.. ja troche przed 9ta wstalam bo piers mnie bolala (ta ktorej nie orpoznil o 6tej!) wiec zciagnelam mleko. No ale teraz od tej 9tej marudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, kamika - a propo zmiany w tabelce, ja nie wiem czy to jest dobry pomysl bo trzeba by co tydzien zmianiac, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa mama
hej dziewczyny, gandziulka moja MArysia też nie lubi na brzuszku leżeć.Główkę trzyma sztywno jak ją mam na rękach.Ale nie martwię się tym bo przecież każdy dzidziuś jest inny:) My mamy chrzciny w 2 dzień świąt.Wybrałam na allegro super strój tylko muszą nam go na MArysię zmniejszyć bo nie mają 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
październikowa mama... Twoja dzidzia jeszcze nosi ubranka na 56? malunia :) My też mamy chrzciny w 2 dzien swiat. W sobotę idziemy na naukę. Zdjęcia oczywiście dodam na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po chrzcinkach mały w kościółku był prze uroczy i grzecznie spał nawet się do księdza uśmiechnął ale po to już dramat mówię wam siedzę i ryczę :( moja mama siostra i jej mąż nie zdązyli na mszę choć tak bardzo mi na tym zależało a po wyjściu z kościoła jeszcze mieli do nas pretensje że nie wiedzieli który kościół choć na zaproszeniu które dostali 2 tygodnie temu było wyraźnie napisane na dodatek są z tego samego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po czym moja siostra wyjechała z tekstem że wcale nie musi iść na imprezkę do restauracji no to ja że jak nie to nie i sobie poszli :( rodzina ze strony męża normalnie oniemiała i nasi chrzestni też a mi ciśnienie tak skoczyło że szok. Przez to całe zajście nie potrafiłam się cieszyć świetem mojego syncia , było mi wstyd za to jak się zachowali i bardzo mnie to boli cały czas próbowałam powstrzymać łzy ale teraz to już nie mogę i ryczę jak bóbr.Na koniec okazało się że to wszystko moja wina i moja mama jest na mnie obrażona(dobre sobie - to chyba ja mogę mieć żal !!!) bo powiedziałam \"że mi za nich wstyd \" a to ją bardzo uraziło Mówię wam dziewczyny jest mi tak strasznie przykro że nie potrafię powstrzymać łez a to miał być taki piękny dzień i jeszcze na dodatek posprzeczałam się z mężem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula mikołajek fajny tylko że buzi nie ma a co do cyców to to że masz miękie nie oznacza że nie masz mlesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia, bardzo mi przykro.... moj ojciec tez tak czasami ma, ze doprowadza mnie do łez.... ostatnio mi powiedział jak mały ryczał - a widzisz, po co Ci to było:( Słonko popatrz na kruszynkę i pomyśl jaka jest kochana. To najwazniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - nie martw sie, minie im.. fakt ze popsuli Ci taki wspanialy dzien, ja bym do nich miala straszny zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie normalnie jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to mysl ze ich nienawidzę . A co dziwne to mąz mojej siostry się wrócił i był razem z nami :) on potrafił się zachowć a moja najbliższa rodzina NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia.... czasami tak jest:( My mamy chrzest 28. Nawet w knajpie nie opłaca sie nam robic, taką mam małą rodzinkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia kochanie nie przejmuj sie niestety tak jest ze na bliskiej rodzinie bardziej sie mozna zawiesc niz na kims obcym. paula franio super.... ja ostatnio sie wkurzyłam na meza siostre bo pojechaliśmy do tesci powiedziec ze zostana znowu dziadkami w koncu nam sie udało po 8 miesiacach starania oczywiscie ciaza zagrozona a mojego meza siostra ja niewiem dzieci wam sie zachciewa macie jedno.jak sie wkurzyłam mowie ze ona jest wygodna i ze ma jedno 10 latka ktory wchodzi na głowe to ja nie musze robić jak każdy, zawsze z mezem chcielismy miec dwojke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotczek GRATULACJE bardzo się cieszę twoim szczęściem rodziną się nie przejmuj no i spokojnej ciązy bez żadnych komplikacji życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - gratulacje :):) a mozna spytac dlaczego zagrozona masz ciaze? rodzina sie nie przejmuj.. (wiem, latwo powiedziec ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo 91 pierwsza ciaze poroniłam , druga na potrzymaniu robiły mi sie krwiaki na macicy urodziłam syna, a trzecia to chyba już z reguły ze zawsze tak mam.oczywiscie biore leki zakaz noszenia dziecka, zakaz współzycia....a i jeszcze torbiele mi sie zrobily na jajnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek - gratulacje! Twoj synek juz wkrotce bedzie mial rodzenstwo:) Dzagusia - szkoda, ze tak wyszlo z Twoja mama i siostra. No ale najwazniejsze, ze Twoj synek mial sie dobrze. Malo maluchow usmiecha sie do ksiedza w czasie chrztu:) Ja chyba bede chrzcila synka w maju, bo moi rodzice wtedy tu przylatuja. A pisze chyba, bo jeszcze meza nie przekonalam do konca. On jest protestantem i uwaza, ze chrzest to powinien byc swiadomy wybor.. A co do zabezpieczania sie to przed porodem mialam taki plan jak Dzagusia. To znaczy bez zabezpieczania sie. Naprawde nie bylby to dramat gdybym zaszla w ciaze zaniedlugo (choc to ze karmie piersia zminimalizowaloby ta szanse). No ale sytuacja sie skomplikowala, bo mialam cesarke, wiec nie moge sobie pozwolic na ciaze za szybko. Dalej nie podjelam decyzji jak sie zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek - GRATYLACJE!!!!Udało się!!!! Sylwinka mi doniosła!!! Dżagusiu kochana oj jak ja Cię dobrze rozumiem. My chrzcimy 11 stycznia i już dziś wiem że u mnie bedzie to samo. Teściowa albo odwinie cyrk pod kościołem albo w domu, to pewne.... W ogóle 6 stycznia mamy ślub kościelny. Teściowa nie została nawet poinformowana, na życzenie mojego męża... Paula - no jak Cię mogę. Jakby mi ktoś takim tekstem odwinął to bym udusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - nie prezejmuj się kochana! Najważniejsze, że synek dobrze się chowa a resztę olej! Niektórzy nie potrafią się zachować ale to ich problem a nie twój. paula - ja tam widze twarz Frania - super uśmiech:D koteczek - gratulacje i uważaj na siebie:) a my się zbieramy na spacerek. Już młody się niecierpliwi. Chrzest mamy w pierwszy dzień świąt i wiem, że i moja teściowa i mama i rodzenstwo nie nawalą:P Wszycy to luzaki i nikt tam sie nie obraża na nic. Więc pewnie będzie udana imprezka, tylko żeby Wiktor nie odwalił jakiegoś numeru:D:D:D Ale jemu od razu wybaczam z góry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczku gratulacje serdeczne:))) Ja wam powiem, że o nastepnej ciązy wogóle nie chce myśleć, jeszcze mam wizje siebie na tym łózku porodowym..... Ostatnio przeglądałam ksiązeczkę siostrzenicy, ona miała główkę 34 - wychodzi na to, że Franek miał łeb jak sklep - 36! Wczoraj znowu spał przed 20 do 1:) I budzi sie ze śmiechem.... a dzisiaj na macie tak słodko trącał zabawki, i łapie mnie za włosy - dobrze, że mam takie krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek wieeeelkie gratulacje!!!! artigiana to mnie kochana zaskoczylas to juz tak niedlugo ten cudny dzionek, u mnie slub w kwietniu teraz walcze zeby zzucic brzuch po ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia--> bardzo mi przykro z powodu rodzinki! Okropnie się zachowała Twoja siostra! przecież przyjechała dla Twojego synka, a nie dla Ciebie, więc mogła darować sobie fochy! Dobrze, że jej mąż jakiś normalny :) Olwier wyglądał jak mały gentleman :) KOTECZEK19833--? moje gratulacje!!! ściskam Cię mocno! gandziulka--> my też planujemy na kwiecień ślub, ale z chrzcinami. Muszę się zabrać za to porządnie choć niestety nie mam pomysłu jak ma to wszystko wyglądać :( z brzuchem też walczę :( flaczek taki mam ;) Artigiana--> może teściówka miło Cię zaskoczy! a robicie jakieś przyjecie w związku ze ślubem kościelnym? a my na spacer się nie wybieramy bo pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie robimy poza zaproszeniem świadków na obiad, bo też tyle nas będzie. My, świadkowie i Blaniorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×