Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Kami tak własnie chcieliśmy, kameralnie, bez mszy, tylko sama ceremonia, w środku tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem myślę, że też bym tak chciała...ale nie mogę tego zrobić moim najbliższym! Mam wspaniałą rodzinę i chcę żeby byli z nami....po śmierci taty jednak zaplanowane wesele zostało odwołane, została zaplanowana Michasia i w sumie nawet mi ślub teraz nie potrzebny. Bardziej ze strony formalnej chcemy wziąć ten ślub no i tak wypada żeby go mieć ;) Niunia śpi, a ja słucham świątecznych piosenek...jakoś mi smutno- kiedyś inaczej to wszystko przeżywałam- robienie prezentów, przygotowania świąteczne....teraz bez taty to te święta są bo są i trzeba je "odpykać"....Michasia i Alek sprawiają, że jednak warto przygotowywać te święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ale Ty przynajmniej masz z kim te swięta spędzić bo jak sama piszesz masz wspaniałą rodzinę, a mnie się plakać chce co roku bo Bartek okoniem staje strasznie. W jego domu rodzinnym świeta nie wygladały za ciekawie mimo że matka z babcią 3 dni przygotowywały wigilię i święta w całości. Teraz jak przebakuje coś o organizacji świąt to przerwaca oczami, od razu znajduje 1000 argumentów żeby tego nie robić. A już wymarzona wigilia w jego stylu to pizza na stole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoja rodzina?? A Bartek ma teraz dwie super dziewczyny i sądze, ze będziecie organizować święta dla Blanusi :) a jak przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzina? Kochana, rodzinę miałam do momentu kiedy umarła babcia. Potem jej syn a moj wujek obraził się o to że za dwa lata opieki (ciężkiej opieki) nad babcią, przepisała na mnie polisę ubezpieczeniową na uwaga uwaga zawrotną sumę 2000 złotych. Polisa wcześniej była własnie na wujka a że palcem nie kiwnął tylko zwalił ten koszmar na mnie to babcia to przepisała. Od tego czasu nie pamięta że ma siostrzenicę. Na ulicy udaje że mnie nie widzi. Także co roku mam perspektywę albo pseudo wigilię z teściową albo wcale. Co do przeprowadzki to nadal czekam na papiery z administracji tym razem. PAni dyrektor musi sobie przypomnieć jak się składa podpis... Chyba się raczej nie uda przenosić 22 grudnia. Zobaczymy czy sie w ogóle przed Nowym Rokiem uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro....... Teraz masz swoja rodzinę i to najważniejsze! Bąbel się obudził!uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvita
Hej dziewczyny:) Mam prośbę o roztrzygnięcie do kogo moja córeczka jest podobna http://mamaczytata.pl/pokaz/6175/zosia . Moja Zosia urodziła się 1 października , ważyła 3700 i mierzyła 53cm. Dostała 10 pkt APGAR, wypisali nas do domu na drugi dzień (rodziłam na inflanckiej w warszawie -istna fabryka, pewnie jak wszędzie). Zosia rozwija się bardzo dobrze, na razie nie mamy większych problemów, poza wzdęciami brzuszka, które codziennie rano męczą moją Kruszynkę:( Widze, że wszystkie wspaniale dajecie sobie radę z trudami macierzyństwa, często Was czytam, tylko do tej pory nie miałas śmiałości nic napisać:) Pozdrawiam i z góry dzięki za głosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ktos chyba Franka podmienił! dzisiaj 4 długie drzemki, bez jednego kwękniecia - odkładałam do łózeczka i wychodziłam, zasypiał z 15 minut i spał po godzinie. Teraz śpi po kąpieli! Pewnie do 24 albo do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malvita witaj :) ja zagłosowałam na Ciebie ale powiem, że trudny wybór :) A mój maluch to dla odmiany wieczorami śpi coraz mniej. Wczoraj od 16 do 21 to pospał dwa razy po 20 min a dziś od 16 to ok 19 zasnął na 40 min a teraz patrzy na TV :) mam nadzieję, że w nocy będzie spał dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ostatnio mi czasu brakuje żeby coś napisać dzagusia współczuję podejścia rodziny. dla mnie to się w głowie nie mieści że się tak mogła zachować twoja mama i siostra. artigiana za twoją poradą kochana odstawiłam na jakiś czas nabiał, zobaczymy teraz co sie będzie działo. zmartwiłam sie tym co napisala o kupkach mamamalwiny, mój kacperek to właśnie robi takie śluzowate... chrzciny planyjemy dopiero w styczniu, wtedy dopiero mój brat może przylecieć z zagranicy malvita witamy cię i maluszka, ja zagłosowałam na męża, ale usteczka i nosek to ma twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek tez juz wiecej spi a jak nie spi to marudzi ciagle musi byc noszony albo bujany! kami --> slodki:) a my musielismy przelozyc szczepienie na za tydzien bo moj stary (czyt. milosc mojego zycia i glowa rodziny) odstawil taki numer ze nie pytajcie. maly przejechal w samochodzie dzis ,ze mna tylko, lacznie jakies 250 km, z czego polowe o 2 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> no dobra tylko ze ja jestem caly czas wk.. wiec slownictwo moze byc be. wstreciuch mial impreze bozonarodzeniowa w pracy, nie mogl nie byc bo szefem jest. wzial swoj samochod i mial przyjechac o 12 w nocy, za to obudzil mnie o 2 ze on nie jest w stanie bo 7-8 piw wydoil, ze mam przyjechac wiec mu trzasnelam sluchawka niech se spi w samochodzie to chcial taksa naparzac 40 mil do domu i zaplacic pewnie 100 funtow no to zapakowalam mlodego w samochod i po niego pojechalam, wrocilismy po 4 i z rana stary do pracy a pijany wiec nie moze jechac no i samochod ma do zabrania wiec znowu w ta i spowrotem z mlodym. myslalam ze go zatluke juz rozwod chcialam brac i go na odwyk ale w sumie nie jestesmy malzenstwem i on zadko pije wiec nici z moich planow trzeba inna kare wymyslec. moze dzisiaj przywlecze jakies badyle czy perfum bo go do domu nie wpuszcze. w sumie chata jego ale mam jego dziecko wiec sobie przechlapal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa kochana kobitka widać jesteś i jakie poświecenie!!!! Wiesz,że zawsze w super nastrój mnie wprowadzasz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam Falsa.... ja wychodze z założenia że facetom tez się należy trochę luzu... skoro my na razie nie mozemy, to niech chociaz oni się pobawią. Dziewczyny nie mam kompletnie doświadczenia z wózkami, a Franek wyrósł z gondoli i na razie wozimy go na płasko w spacerówce. Wózek był dwufunkcyjny i strasznie ciezki. Szukam teraz lekkiej spacerówki rozkładanej, moze któraś ma jakiś pomysł? http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=507653868 to jest fajne, ale dopiero za jakies 3 miesiące, moze się przemęczyc w tym obecnym a potem takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> haha dzieki :P a te chlopy - zatluc albo wykorzystac. ziutek wyjatek oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> slyszalas kiedys o solidarnosci jajnikow czy nie bardzo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> chodzi o to ze wzial samochod i mial sam przyjechac zebym ja malego nie musiala tarmosic. mogl to wczesniej zorganizowac, malego matce dac czy cos to bym pojechala po niego jak zawsze zreszta. a tak mnie obudzil w samym srodku nocy, szybko malego karmilam, w bety i grzalam po autostradzie, dobrze, ze chociaz pusta byla. a z rana na stary na gazie kolejna podwozka do pracy wiec szczepienie mi sie odwloklo na za tydzien. ja dzisiaj z olivkiem 250km zrobilam. niech se tam wychodzi i doi ile wlezie. jakby nie mogl se kumpla z sasiedztwa wytargac do baru za rogiem no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa to sie na jezdziłaś :) a moim zdaniem kara dla zasady sie nalezy :D ja takich problemów nie bede miała bo nie mam prawka ale dzis siostra zdala i chyba po nowym roku ponownie sprobuje i mam nadzieje ze tym razem opanuje lepiej nerwy :) a pisze koslawo bo trzymam mlodego ktory padl ze zmeczenia :) ale mało zjadł:( i czeka mnie szybka pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i jeszcze mi sms wyslal tak kolo 23 ze on mnie tak bardzo bardzo kocha jak nikogo innego i to juz mi sie wydawalo podejrzane haha. aha i jeszcze z rana wyjechalam troche na niego no bo musialam i on na to z tekstem, ze przeciez on dobry jest, nie zdradza mnie na przyklad a moglby przeciez. :D kami --> i ja mu to wszystko wybaczam! i nawet mi go zal bylo takiego naprutego jak ta koszule prasowal sobie do pracy z rana. bo dobra kobieta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Falsa o co chodzi.... ale wybacz mu - przecież Cię kocha najbardziej na świecie:P no to któraś zna się na tych wózkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> wręcz kochana kobitka jesteś! ja pewnie też bym jechała po mojego M. i jeszcze wyprasowała koszule ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×