Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

kamika.... mi wczoraj pisała przyjaciółka, że jej koleżanka z pracy, która 5 lat starała się o dzidzie i w końcu zaszła w ciąże - wczoraj tez była na łyżeczkowaniu. Jak patrze na Frania, to nie moge uwierzyć, że mi sie tak łatwo udało. Strasznie współczuje Twojej koleżance:( Ja dzisiaj miałam nauki przed chrztem. Jeszcze nie wiem w co go ubiore. Mam biały komplet z polaru, ale co na to? kupowac specjalnie biały kombinezon? Poza tym nie wiem czy w ten komplet zmieści mi się do 28 grudnia, w ostatnim tygodniu strasznie sie wydłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - gratulacje z okazji przeprowadzki i Wesołych Świąt:D Dziewczyny współczuję waszym znajomym, to faktycznie niesprawiedliwe:( Sama też nie mogę uwierzyć, że nam już się udało w drugim cyklu. paula - ja mojego ubieram w takie jakby sweterkowe śpioszki z kaftanikiem biało-niebieskie a na to też mam komplet z polaru - spodnie, kurtka i czapka. Żadnego becika nie daję, bo już byłoby za dużo. Cholera wie jaka pogoda będzie na święta, ale jak coś to włożę coś jeszcze pod te śpiochy. A ja posprzątalam troszkę i zaraz zabieram młodego na spacer, bo już mi tu marudzi:) Wczoraj po spacerze spał mi do 19!!! W nocy troche marudził, ale ja wczoraj to nie wiedziałam, że mam dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku, ponad dwie godziny łażenia i nogi mi odpadają:) Młody zjadł a teraz mógłby troszkę pospać, ale oczywiście nie bardzo ma ochotę:P A pustki tu dzisiaj jak nigdy! Chyba wszystkie robicie świąteczne porządki. Ja pitole i sprzątnęłam normalnie, okien nie myję i nie wariuję ze ścierą. u nas jest remont łazienki i wszędzie się roznosi syf, więc bez sensu moja robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
My też dzisiaj mieliśmy nauki przed chrztem. Do ubrania mam dla niej sukienusie białą, do kościoła kombinezon i bet z satyny do wózka. A na spacerze dzisiaj nie byliśmy, cały dzien u nas pada. Robie tą kartke z Bobovity ale nie wiem jak skopiować tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam nadzieje, że ktoś mi odpowie Czy używacie laktatorów elektryczno sieciowych ? lub jakich używacie laktatorów i jakie macie na ich tema opinie? i jakie byście poleciły! To dla mnie bardzo ważne bo bardzo chcę coś zrobić żeby jak najdłużej karmić moim mlekiem i jeżeli nawet mały by mi gorzej ciągnął pierś to jestem gotowa dawać butlę ale oby z moim mleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - my czekamy, bo teściowa nie wie czy sztuczną będziemy mieć choinkę, czy kupić prawdziwą:) A osobnej nie mamy, bo za mały pokój. kamika_25 - ja mam ręczny laktator firmy \"lovi\". Używam go sporadycznie, dlatego nie kupowałam elektrycznego. Jestetm z niego zadowolona. Na początku bylo mi ciężko się nauczyć nim odciągać, bo jednak ręka trochę boli:) Pomógł mi jak miałam kryzys laktacyjny, odciągałam po karmieniu po trochę z obu piersi. No i teraz odciągam w parę minut z jednej piersi ok 100ml, więc jest ok. A mój mały misio był dzisiaj pierwszy raz w kościele:) Grzecznie spał całą mszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam laktatora recznego aventu jest rewelacyjnie idzie sprawnie i szybko duzo mu zawdzieczam i naprawde moge go polecic. ma taka nakladke masujaca ale ja twierdze ze mnie nie masuje wiec jej nie uzywam w szpitalu uzywalam takiego elektrycznego i wcale nie byl lepszy. duzo wiercej czasu mi to zajmowalo a i tak musisz go trzymac. a w recznym czasami jak zaciagniesz raz to mozesz przytrzymac przez chile a mlesio leci i leci a elektryczny to puszcza odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja kamika ja tez używam tego laktatora lovi senso, kupiłam własnie taki zestaw i jestem dosyc zadowolona. tylko tak jak pisze goja troche reka boli od ściągania. a jak jest mleczko w cyckach to szybko odciaga wogóle jakoś nie mam weny do pisania:( mały juz 2 dzień kupki nie zrobił teraz mu dałam po kapieki czopek glicerynowy mam nadzieje że pomoże a tak to bez wiekszych problemów artigiana dzieki za porady, nie wiem cobym bez ciebie zrobiła - serio fajnie że wiesz już w koncu kiedy sie przenosicie. co to przezywania świąt przez mężczyzn to u mojego męża rodzice też nie zaszczepili tradycji prawdziwych świąt. teraz ja staram się to naprostować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika_25 --> ja mam ten laktator z drugiego linku i jestem z niego zadowolona w tym zestawie sa dwie butelki i ergonomiczny smoczek mojemu małemu podpasował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika ja tez tak ja gandziulka używam recznego laktatora firmy avent i również jestem bardzo zadowolona my też juz małym do kościółka chodzimy i zazwyczaj słodko sobie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa jeśli karmisz swoim mlesiem i mały nie jest jakiś pobudzony lub bardziej płaczliwy to sie nie martw tą kupką mój robi co 3 dni i jest ok a kiedyś 2 razy zdarzyło się co 5 dni!!! rozmawiałam na ten temat z pediatrą i dopóki maluch nie wskazuję że coś go boli to nie ma się czym martwić ale jak już dałaś ten czopek to napewno pomoże one zaczynają dziełać tak po 2 , 3 godzinach - też raz musiałm go małemu zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.ja ju kiedys pisalam ze z kupkami z moim małym mam problem od 8 tygodnia zycia do teraz. jak był mały uzywaliśmy espumisan, herbatke koperkowa, czopki glicerynowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ze tak powiem, tez mam problem z kupami, ale w drugą stronę - sra po plecy, przynajmniej co drugie karmienie. A jaki zadowolony jest z siebie jak się zesra na przewijaku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika - mam ten drugi jak dziewczyny, bo z pompką gorzej odciągają. I jestem zadowolona. Aventu słyszałam, że też są dobre, ale sporo droższe. A mój szkrabek dzisiaj super grzeczny, śpi od 21 ładnie i mam nadzieję, ze tak przynajmniej do 2 pośpi. A dzisiaj zrobił w nocy tylko jedną przerwę na jedzenie i normalnie mój organizm aż to odczuł i czułam się mniej zmęczona:) Jutro ciężki dzień, niestety znowu wizyta u dentysty:( Idę spać, dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jutro w koncu na szczepienie.. moj man dzisiaj w pracy no to ja choinke wczoraj do domu przywloklam (a dlugasna jest ojjj), wsadzilam, kupilam wszystkie ozdoby i cala udekorowalam, ale wyglada cudnie:). pierwszy raz zajelam sie cala dekoracja domu sama. ah i obawiam sie ze wiem co dostane za prezent od R - Nintendo Wii, kiedys mu wspomnialam, ze gdybym je miala to bym wrocila do formy bez silowni, kiedys u znajomych gralismy kilka godzin po czym wszystko mnie bolalo przez kilka dni a ramie przez nastepne 2 tygodnie. i wczoraj znalalam rachunek, ale ciiii, bede udawala zaskoczona:P. ja laktatora nie uzywam, mam reczny Tommee Tippee, mojej kumpeli podpasowal, ogolnie ma bardzo dobre opinie, a mnie jakos nie bardzo lezy, niby ciagnie ale tak wolno strasznie mi sie wydaje i trzeba skrecac rozkrecac destylowac i mi sie odechcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - chyba dezynfekowac a nie destylować:D:D:D A my robimy sobie wspólny prezent na gwiazdkę - nowy materaz do łóżka:P Stary jest za miękki i skrzypi, bo sprężynowy. Musimy sobie poprawić nocny komfort:D A ja zbieram się do dentysty niedługo i przy okazji pokupować prezenty. Musze zostawić mojego szkraba z tatusiem i już za nim tęsknię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bylismy u pediatry z wynikami - wszystko ok i przybrał 350 gram w 10 dni - chyba więcej je - albo mniej się rozkojarza podaczas jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja jutro z rana wyjeżdzam do rodziców i wróce w pierwsze śiwęto, więc chiałabym zyczyć wam i waszym pociechom oraz rodzinom wesołych świąt, spełnienia marzeń, spokoju ducha i duuużo duużo zdrówka dzagusia po tym czopku 3 kupki i do teraz nic. ja się martwiłam bo zawsze robił dużo kupek a tu nagle taki przestój?? dodam że diety nie zmieniłam ani nic. no nic zobaczymy jak to dalej będzie z tymi kupkami, zyczę sobie pod choinkę ładnej kupki hehehe falsa ty to jesteś normalnie baba herod!!! aaa i musze się pochwalić ja dostałam od męża na mikołaja i gwiazdkę żółtą skodę felicję bo byłam bez autka. używana z 99 roku ale dziara bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wczesniej dostałam odkurzacz, ktory sam odkurza, więc nie licze na większy prezent. Z tego jestem zadowolona na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - :D:D:D:P Hej a mnie nie było w domu pierwszy raz tak dlugo - aż 4 godziny i się stęskniłam za maluszkiem. A on śpi i nawet nie można się poprzytulać:) Kupiłam wszystkie prezenty, polatałam po sklepach w tempie ekspresowym! Wiktorowi kupiłam takie fajne skarpetki co na czubku mają prezyczepione grzechotki - głowy renifera:) On tak wierzga nóżkami to będą fajnie dzwonić. Byłam też u dentysty, bez znieczulenia wyczyścil mi 3 kanały:P Ale jestem twardziel! Tylko mnie potem głowa bolała od napięcia i strachu:D Muszę zamroziźć porcję mleka - nie wiecie czy można w butelce? Bo mam taką małą kupioną do herbatki ale jej nie używam, tylko nie wiem, czy można. A odciągnęłam sporo i szkoda zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> ja mroze w butelkach bo nic innego nie mam a butelek mnostwo i zamiast smoczka to podwojnie folia przykrywam i na gumke. chyba nic sie zlego nie stanie.. bylismy na szczepieniach, w zyciu nie slyszalam takiego strasznego placzu - ale przestal po 5 min. szepionka skojarzona ale rozlozona po trochu na kazda nozke. i teraz ladnie spi, chyba zapomnial:) jestesmy proporcjonalne, mamy 2 jaderka na swoim miejscu, zdrowe oczka, zdrowe uszki, serduszko, brzuszek i zdrowe bioderka i wazymy juz 5480g i mierzymy 57cm - minelo nam 9 i pol tygodnia. baba herod? phiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisać..... nasza ciemieniuszka w końcu schodzi - zaczełam smarować kremikiem do buzi oilatum soft i główka gładka:) Co do wzrostu - to sprawdzałam, że moja gondola miała 70 cm i z niej wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w zimowy poranek :) na początek chcę wam zlożyć najlepsze życznia świąteczne. Spokoju, cierpliwości, zdrówka i jeszcze raz spokoju. A Waszym maluszkom pełnych brzuszków i ślicznych prezentów. U nas świąteczny nastrój prysł. Malwina ma szkarlatynę i 10 dni w łózku więc chyba nigdzie nie pojedziemy, choć dziś już się czuje dobrze. Stracha mam że zarazi małego. Mały ma katar i jeszcze wizytę u tego ortopedy. A ja od tygodnia nie mogę uśiąść na tyłku tak mnie wszystko boli, jak po porodzie. Byłam wczoraj u gina, ale nić niepokojącego tam nie zauważył. Ciekawe więc dlaczego tak cierpię :( Mam nadzieję, ze przy wigilijnym stole to wszystko minie :) Paula01--> dzięki za pomysł do wykorzystania oilatum soft. Kupiłam na łuszczącą skórę na czole, ale nie pomaga, więc na głowę może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - no właśnie zamroziłam pokarm w butelce, ale mam do niej taki klips zamiast smoczka, więc nie musze kombinować:) A my dzisiaj pieczemy i gotujemy na swięta! Cały dzień roboty. Tatuś ma dyżur z maluchem, więc nie będe się stresować. No i ubieramy choinke, bo moj mąż kupił żywą. Uwielbiam prawdziwe choinki, pieknie pachną i pieknie wyglądają ubrane:D Już czuję atmosferę świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×