Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Paula jeśli to od zębów to najlepszy będzie wibrukol to też czopki. Daj mu chrupki kukurydziane niech gryzie i masuje dziąsła. Blance przechodziło od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigianko, na niego chyba homeopatia nie działa:) bo juz kiedyś mu dawałam i nie było różnicy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - oh no to rzeczywiście tylko czopki zostaja zwykłe. Biduś kochany, strasznie mi go żal bo wiem co było jak Blania teraz ząbkowała a podobno dwójki są jeszcze gorsze niż jedynki :( więc aż sie boję co bedzie My czekamy na Bartka i idziemy w świat bo szkoda w domu siedzieć jak tak pięknie jest. MAMUŚKi WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> a jak jest ta goraczka to zeby wychodza od razu czy jak? no bo skoro u nas nie wyszly to co to bylo?? ale to taka goraczka byla ze mlody nie mogl glowki dzwignac i mial oczka caly czas czerwone i zalzawione a z rana byl zimny i bialy jak kreda z podkrazonymi oczami a teraz okaz zdrowia! zjadl 2 ciastka i 5 chrupkow marchewkowych jak mama zrazy robila. i nawet nie chrzaknal taka cisza i skupienie ahhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, ja nie mam pojęcia:) przeciez my tych ząbków jeszcze nie mamy! Wiem, że znajomej synus potrafił tydzień gorączkować przez jednego zeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika, dopiero doczytałam Twoje pytanie - mieszkam na dzielnicy Chełm - 3 km od centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a może to trzydniówka... Ale jestem padnięta. Chyba czas na kawusię. Wybraliśmy się z mężem i Milenką na wycieczkę. Niby siedzenie i laba, ale od tego słońca jakoś mnie przymuliło. Mała siedziała w wózku, mama relax a tata z wędką he he Cieszę się, że z tego gdzie mieszkam. Mijam tablice miasta i już mam jeziorko (nie jedno) i las. Wszystko w zasięgu \"ręki\". I grzybek i rybka. Nie zamieniłabym tej \"wiochy\" na nic i za nic!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conquita --> a jak goraczka trwa 1 dzien to tez trzydniowka? ja tez mieszkam poza miastem. 40 min jazdy na polnoc i mamy gory, lasy i wodospady, 20 min jazdy na poludnie i morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa przy trzydniówce gorączka trwa 3 lub 4 dni i nie ma przy tym innych objawów. Ja już to przerabiałam...po 3 dniach jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita --> no to jak jest jedem dzien i zadnych innych objawow i zebow tez nie ma to co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa jeżeli występuje jednodniowe gorączkowanie typuję ząbki, ale nie na drugi dzień. Nie ma tak, że dziecko zagorączkuje i już na drugi dzień wyrzyna się ząbuś... U nas ząbkowanie wyglądało tak. Najpierw niepokój, gorączka (jednodniowa ale co kilka dni), wściekłe gryzienie wszystkiego a później nagły zwrot akcji: nagły spokój i za 2 dni ząbki :) oj długo to trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o falsa pierwszy raz poprawnie napisałaś mój nick :) nice (nie żebym się czepiała czy coś) idę kąpać szkraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita --> to chyba jakas pomylka musiala byc literka mi sie za slabo wklepala i wyszlo poprawnie :) a tak na serio to wybacz cos musialo mi sie ubzdurac z tym "u" bardziej po hiszpansku brzmialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia wykąpana, nakarmiona...śpi :) deli -> to Ty chyba pisałaś, że Twoja córa tak ładnie przesypia nocki. Moja jak już teraz zasnęła to też do 6.30 z przerwą na kaszę o 23.00 ale to na śpiocha więc się PRAWIE nie liczy. Grzeczne te nasze dziewczyny :) W ogóle jak czytałam Twój post to tak jakbym czytała o mojej Milence...takie zachowania podobne...pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy! wg zalecenia dr kupiłam jakies tam mleko mod. no i robie, po raz pierwszy.... i tam jest napisane żeby ostudzic wodę, wymieszac z proszkiem i podgrzać- a nie lepiej ostudzic do odpowiedniej temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula co to za mleko??? Pierwszy raz słyszę o podgrzewaniu modyfikowanego mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostudź wodę...spróbuj na czuja czy nie za gorąca...wsyp proszek i po zawodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa teraz doczytałam - swiezo przygotowanej mieszanki NIE MOZNA podgrzewać:P - juz wszystko wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wybrałaś chyba najlepsze na rynku i najdroższe :) ja też używałam ENFAMILU PREMIUM, ale przestałam ze względu na cenę. Mam nawet starą puszkę bo trzymam w niej kleik, ale tam nic nie ma o podgrzewaniu :( po prostu studzisz wodę i wsypujesz mleko, nic już nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz kazal spróbowac obnizyc laktoze, bo Franek ma za kwasne ph kupska:) mam mu dawac 1 lub 2 razy dziennie.... jak zechce w ogóle. No temperatura była juz 39, bo za przeproszeniem wysrał dwa czopki, trzeci się utrzymał i zeszla po pół godziny do 37,8 mierzone w pupie, od razu widac ze sie lepiej poczuł, bo chce na rece i tylko slychac mamamamammamam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita --> i jak tu z takimi wchodzic w dyskusje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula dobrze, że temperatura spadła. I ciesz się, że w ogóle wypił...moja czasem też tylko 80 wypija jak jest najedzona...teraz to już wolę ją nawet 4 h przetrzymać bez jedzenia bo wiem, że później bez marudzenia zje i ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> takiej to dać tylko ustawy do tłumaczenia, heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×