Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Razem z Wiktorkiem serdecznie dziekujemy za pamięc i życzenia! Ipmrezka udana, Wiktor dostał dużo fajnych prezentów, ale najbardziej podobały mu się od dziadków - stoliczek interaktywny i samochodzić z tej bajki Cars - Złomek. To były dwie najdroższe zabawki chyba, ale super są. Mimo choroby bawi się cały dzień a teraz śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie, jakie buty kupujecie i na jaki rozmiar? bo my mamy problemy z butami na jesień/zimę, mała ma wysokie podbicie i nie mogę jej nałożyć takich zwykłych kozaczków. Nosi teraz 20. A te z ccc to rzepy jej do połowy sięgają. I jeszcze pytanko o pampersy, jakiego rozmiaru używacie? A na kubek zdecydowałam sie na z Fisher Preisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - ja juz pisalam: Franek ma chudą girke - rozmiar 22 - te z ccc nam pasują - ale babka mówiła, ze to własnie na takie chude girki:) mój mąz tez dzisiaj w domu:) a Franek przez ostatnie dni strasznie sie zmienił: prawie cały czas chodzi, jakis taki duzy sie zrobił - nawet pokazuje jakie ma kłopoty, a nie mogłam go tego nauczyć. Ślicznie daje buziaki jak sie go poprosi, a nie tylko wtedy, kiedy on chce.Dzisiaj powiedział balon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa--> dokładnie ;) paula-->Miśka też daje buziaka jak się ją poprosi i powiem Ci , że cudne są te buziaki :) taka buźka rozdziawiona ;) kamika--> Michalina z nami też sypia, po nocnym karmieniu nie chce już spać w łóżeczku i biorę ją do nas i czasem jak się ocknę to kładę ją z powrotem, a czasem śpi z nami do rana. Ja wtedy jestem połamana! bo prawie z łóżka zlecę, żeby ona miała miejsce ;) my używamy 4+, a buciki nr 20 i narazie nie kupiłam na zimę bo kozaki skórzane za kostkę po Alku-on je miał jeden sezon zimowy i są jak nowe i tak się zastanawiam czy druga para będzie nam potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek czasem to nawet da buziaka sam od siebie :) zwłaszcza jak jest bardziej obśliniony :) Co do butów to nie mamy kozaków ale takie grubsze na rzepy nr 22 bo najpierw zakładam wełniane skarpety i ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj dla Wiktora!! deli - julka wazy 12 kg ale jestesmy na pampersach 4 i spokojnie starczaja, co do butow to my tez mamy wysokie podbicie i do tego gruba lydke wiec z kozaczkami bedzie problem. ja widzialam w ccc takie ocieplane nad kostke za chyba 50zl i podobno w h&m sa fajne takie a'la kozaczki za 40zl ale ich nie widzialam a co do rozmiaru to 21 co do wozka to ja dostalam w spadku od znajomej graco spacerowke i jest super ale ciekawe jak sie sprawdzi na sniegu. a na lato jesli bedzie chciala jeszcze wozek to planuje zakupic quinny zapp, jest bardzo lekki i sklada sie do malutkich rozmiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polal mysmy dzis kupili wozeczek espiro :) z tym , ze magic - 3 kolowy . Mam nadzieje , ze bedzie gut :) Deli ja sie zdecydowałam na buty bartki , bo w ccc jakos nie moglam nic malej dopasowac i sie wkurzalam . W bartku pani zmierzyla malej nozke i super dopasowala .A pieluszki huggies premium 4, bo moja mala ma dopiero jakies 9 kilo . Ja jestem z nich bardzo zadowolona :) Jeśli chodzi o spanie z dziecmi to ja za bardzo nie lubie . Malo spie , bo Domi strasznie sie wierci i kopie mnie nogami w nery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollie uzywa 4+ pampersow tych zwyklych bo one sa zawsze akurat w promocji i sprzedaja je w wiekszych ilosciach i wychodza najtaniej, 5 wydaja mi sie za szerokie i mam obawy co do tego ze byly by dla niego niewygodne w kroczku. a przymierzam sie zeby mu zmienic pieluchy na papers dla dzieci aktywnych, one sa bardziej dostosowane do raczkowania i chodzenia i sa jakby miekciejsze, ale jakos na nie nie ma nigdy promocji i zawsze kupuje te zwykle. nie wierze ze moj mezulo wrocil tak jak obiecal po 2h! i wypil 4 piwa i teraz mi do tego usluguje, on mnie zawsze jakos tak bardziej kocha po pijaku.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja dzisiaj w domku na zwolnieniu na Wiktora:) Dostałam na cały tydzień i najpierw myślałam, żeby nie iść do pracy tylko 2 dni. Ale zadzwoniłam do szkoły i nie ma prblemu ze zwolnieniem, więc chyba odpocznę do końca tygodnia:) Z butami to ja nosze się z zamiarem kupienia. Widziałam u nas fajne na zamek, ale nie wiem czy będą pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - no własnie, ci faceci zawsze pod wpływem to jacyś tacy romantyczniejsi się robią ;-) Tośka od północy też spi ze mną bo jestem za leniwa żeby o tej porze, wyrwana ze snu, trzymać ją na kolanach i czekać az znów zaśnie. Biore ją do siebie, podciągam bluzkę - jak chce to się podpina pod dystrybutor a ja dalej próbuję spać. Ale teraz chcę ją odzwyczaic od nocnego cyca, bo jak się w nocy wybudza, to tylko ja moge ją uśpić, jak M podejdzie to ryczy aż ja nie przyjdę... Butki kupiłam znów w sklepie rehabilitacyjnym, są w sam raz na wysokie podbicie. Fakt że prawie 100 kosztują (poprzednie, letnie, 70pln...). No i podobno na tym etapie nie powinno się nosić butków po innym dziecku, bo dopiero stopa się kształtuje, a takie już noszone są "wyrobione" pod inną stópkę. Wiem, że to drożej jest tak co i rusz nowe kupować, ale tłumaczę sobie, że paczka pampersów prawie 50 kosztuje a gdzies na tydzień pewnie starcza, a w butkach pochodzi klka miesięcy. My nosimy 4+. Zastanawiam się nad 5, bo są już w tym rozmiarze pielucho-majtki, ale jak tak sobie myslę, że trzeba będzie rajstopki ściągać, to nie przemawia do mnie to jeszcze jako ułatwienie przy przewijaniu. A problem mamy taki, że ten mój Potworek tak ruchliwy jest, że te pieluchy w ciągu dnia to się jej "w biegu" zmienia, zaczynam w jednym końcu pokoju, a kończę w drugim :-D nie ustoi chwili w jednym miejscu, a mowy nie ma już o tym, zeby przez ten czas leżała spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> zyczymy wiktorkowi duzo zdrowia.. a ja nie moglam spac cos w nocy i do tego juz od 5 nie spie, jeszcze musialam mojego do pracy podwiezc bo oczywiscie nie zalatwil ubezpieczenia samochodu na czas i sie boi jezdzic bez tym bardziej, ze na ta policje papiery zlozyl teraz. mialam pisac ze maly byl przeokropny ostatnie dni, tzn mial momenty swoje takie co mialam go juz bardzo dosyc, ale wczoraj wyszedl 4 zabek. dwojki z gory sa napuchniete tez. ciekawe kiedy wyjda. dzisiaj idziemy na szczepienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa mój też bardziej kocha po alkoholu :) i bardziej skory do rozmowy na różne tematy :) ostatnio to nawet se porozmawialiśmy o naszym utraconym dzieciątku bo tak z nim o tym nie rozmawiałam :( co prawda ryczała po tym jak bóbr ale teraz przynajmniej wiem, że i on o nim myśli. Dobra kończę smutkować bo znów łezki się cisną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mój też jest bardziej skory do czułości po alkoholu:) Wczoraj mi tyle razy powiedział, że mnie kocha, że już nie pamiętam kiedy ostatni raz tak bylo! A ja siedzę teraz z małym bandziorem i jego starszym o 10 miesięcy kuzynem:) Zabawek mają ful i nie mogą się zdecydować, czym się bawić:) Co do butów to ja się zgadzam z Marceli, że noszonych nie powinno się nosić. Wiktor miał po kuzynie sandały i dziwnie w nich stawiał stópki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się teoretycznie zgadzam, ze dziecko powinno miec nowe buciki, ale moja siostrzenica w zimę chodziła na dworzu po 20 minut? nie sądzę żeby dłużej. A co do ortopedycznych, to moja przeczulona pediatra stwierdziła, że na razie nie ma podstaw do takich.. Marceli, a ja myslałam ze tylko Franek zrobił sobie smoczka z mojego cycka:) ufff ulżyło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę. najlepsze zyczenia urodzinowe dla naszych dzisiejszych solenizantow Oliwierka i Michaski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek od ran a normalnie chodzi! Czyli pierwsze kroczki stawiał w dniu 1 urodzin, 2 tygodnie dreptał, a teraz ruszył na całego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Witajcie!! Przede wszytskim dziekujemy za pamięć i życzenia!!! I tak z niemowlaka zrobił nam się Junior :D JAk to jego tata mówi, okres ochronny się skończył :P Po drugie, wszytskim roczniakom, wszytskiego co dla nich najlepsze!!! Zarówno tym którzy urodzinki swoje juz mieli, jak i tym aktualnym... U nas padł komputer na dobre, 2 tyg. w serwisie, zatem mamy duze zaleglosci i w czytaniu i w pisaniu.... My świtowalismy cały tydzień, dlatego, ze mieszkmy wlasciwie sami w Poznaniu, to kazdy byl z poza... i nie szlo wszytskich pomieiscić, a niektorzy chcieli tez zostac na noc, bryyy... tak wiec sweitowalismy w dwie soboty, ale na szczescie wszytsko sie udało i co najwazniejsze wszytsko wrocilo do normy! Hubert byl zdezorientowany, ale zadowolony... wzbogacil sie o nowe zabawki, przez co te mniejsze moglismy oddać innemu maluchowi, bo jego pokoj okazał się za mały :P Kilka zdjęc wrzuciłam na naszą klasę, wiec mozna podejrzec :) Poki co to tyle, jak tylko troche podczytamy i bedziemy bardziej w tremacie, to sie odezwiemy ;) A tymczasem bardzo pozdrawiamy, a maluch ściskamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj naj dla dzisiejszych solenizantów!!! Jejku a wy wiecie, że my się znamy już prawie dwa lata! Nie spodziewałam się, że ten topik przetrwa po narodzinach dzieci a tu proszę - już kończą roczek wszystkie po kolei:) Do osiemnastki będziemy tu tak klikać:P Szkoda, ze jesteśmy porozrzucane po całym kraju. Ale może na jakąś wiosnę mogłybyśmy zorganizować spotkanie? Super by było wynająć jakiś pensjonat z ogrodem i z dzieciaczkami się zjechać:) Mój misio śpi a ja już zapomniałam, jak to jest siedzieć z nim w domu:P No i nudno mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> po calej europie:P mam nadzieje ze ten topik bedzie jest trwal dlugo dlugo dlugo!!! jeszcze nie czulam sie tak blisko z zadnymi osobami z zadnego forum. dziekuje dziewczyny ze jestescie! cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj dla dzisiejszych roczniaków! Ja też się z wami bardzo związałam i normalnie nie wyobrażam sobie nie pisania z wami :) kitka76...a ile dałas za te buty z Bartka? byłam znowu dzisiaj w dwóch obuwniczych i kurde normalnie nie wiem czy tych but butów nie umieją robić czy co, nie zapina się rzep w kostce,a nie ma jakiejś nogi grubej czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie moge ostatnio klikac,bo mala spi w pokoju,gdzie mam komp i stukanie ja budzi :-( Chcialam tylko napisac,ze ciesze,ze ten topik istnieje,ze nie ma tu "dziwnych"ludzi.Siedzialam przez pare lat na roznych,i zawsze ktos pojawial sie,co macil,sklocal dziewczyny . Moderatorzy nie dawali rady.Troche dziewczyn ucieklo z kafe i zalozyly forum prywatne. I ja tez chcialabym,zeby jak najdluzej nasz trwal. Nie tylko do osiemnastki,bo potem bedziemy o wnuczkach pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek --> haha tez bym sobie zyczyla zeby ten topik sie nigdy nie skonczyl :P. wszystkie jestescie tu super babki! ale by bylo swietnie jakbysmy sie kiedys tak spotkaly wszystkie, wiem, ze to niemozliwe niestety.. mlody po szczepieniu, byla tylko jedna skojarzona meningokoki i zapalenie opon mozgowych. poplakal oczywiscie troche ale moze pol minutki i szybko sie uspokoil, nawet bez cycka. apropo cycka to ja dzisiaj przezylam chwile grozy jak weszlam na wage i wydrukowalam sobie wyniki - waze 56kg na 175cm, moje bmi to 18,5 i mam 19,2% tluszczu (czyli 2%za malo). oscyluje miedzy ok a niedowaga. w 6 miesiecy schudlam 4 kg. chyba skoncze z cyckiem bo sie wykoncze, normalnie mnie mlody zje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu Michasi dziękuję za śliczne życzenia :) Solenizantka już śpi bo od 12 szalała! a ja padam bo dała nam popalić w nocy- spała z nami i ciągle się kręciła, płakała, mruczała!jeszcze dziś mieliśmy gości- kuzynka z 2 dzieciaczków i hałasu co nie miara było ;) falsa->niemożliwe czasem jest możliwe ;) super by było jakby kiedyś udało nam się wszystkim spotkać! :) Pytanko- czy wyciągnęłyście już swoim maluchom szczebelki z łóżeczka? bo my wczoraj to zrobiliśmy i Michaśka świetnie sobie radzi z wchodzeniem i wychodzeniem z łóżeczka. Boję się tylko czy w nocy mi nie wypadnie bo ona czasem siada i zaraz wstaje ;) Oliwierku kochany sto lat :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×