Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Franuś wszystkiego naj naj najlepszego :) dużo uśmiechu i słoneczka :) :) :) u nas mały sukces- Miśka cały dzień bez smoka i nawet zasnęła po południu bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się dorwałam do kompa :) FRANUŚ wszystkiego najlepszego :) 100 lat :) dużo zdrówka i żebyś mamie dawał częściej trochę luzu i spokoju ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
francio wszystkiego naj naj ,dużo usmiechu i żeby mamcia zawsze z ciebie dumna była ojej jakoś tak sentymentalnie się zrobiło dziwczynki ejesteśmy razem już prawie 3 latka jak ten czas szybko lecinasze pociechy juz takie duże i rozumne :D który łobuziak następny na kolejce do życzeń bo my dopiero 19 a urodzinki 17 odprawiamy bo to niedziela mam nadzieję ze nic sie nie przypląta do tego czasu tzn jakas choroba np. u mnie stara bieda cieszyłam się z dzisiejszego dnia wolnego ale jutro do pracy na szczęście juz tylko po 8 h bo już mam dość tych 12 h z moją kierowniczka i jej ciążą nie jest za dobrze tzn ma kategoryczny zakaz wstawania z łóżka :( tylko na siku i to nie za często.Biedna strasznie musi to przeżywać .Wie już że będzie chłopczyk niestety przez te skurcze których dostała płód jest bardzo nisko a dziciątko ma główka zakleszczoną między ściankami macicy ,jest zdrowy i ogólnie wszystko jest ok tylko jest dużo zagrożenie przedwczesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franio dziękuje za życzenia!!! Impreza raczej udana - tylko ja jestem przed okresem i czuje sie kiepsko. jedzonko wyszło super, a jeszcze w życiu nie faszerowałam 2 kilowego schabu. I to żurawiną. Franek nadostawał duplo i tor, na który oczywiście usiadł i już trzeba było kleić, ale sie udało i jest super. Dopiero padł, razem z tatusiem:P. Mierzyłam go i wg mnie ma 95 cm, waga jakieś 12,700 - ale zobaczymy jak waga i miara w przychodni, bo tam zawsze inaczej wychodzi. No i zaczyna powtarzać!!! jakis cud, bo myslałam, ze sie nie doczekam. Dzisiaj powiedział traktor, drabina i tramwaj!!! Niestety znowu bardziej sie ślini, ale obsrał się tak, ze musiałam go włożyć pod prysznic, więc to raczej na zęby. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak dla przypomnienia odkopałam którąś tabelkę :) Nie wiem czy kompletna ale tak orientacyjnie :) MAMUSIE 01.Milianna........ 04.09..(29.09)cc.............3500...53...Szymek 02.Gandziulka.....11.09..(22.09)cc....10:30....3320...54 ....Julia 03.MlodaMamusia.17.09..(07.10)......11:52....3770...54.. ..Bryan 04.emi81...........29.09..(10.10)SN.............380 0...55....Czarek 05.Artigiana.......30.09..(10.10)CC...10:35...3600....5 4...Blaneczka 06.Paula01.........02.10..(27.09)SN.............440 0...62....Franek 07.Natalie86.......03.10..(03.10)SN....20:08..3700....57 .... Mikołaj 08.78aga78........04.10..(......)............ .....4000...59... Milenka 09.kitka76 .....04.10..(24.10)SN.....22:35...3200...52.....Dominika 10.neea82.........05.10..(......)............3000. ...50.... Malwinka 11.Karo91..........06.10..(20.10)SN....15.55....3340...5 0.....Damian 12.pazdziernikowa mama.06.10(22.10).........2580....52.....Marysia 13.Mamamalwiny..12.10..(17.10)SN...01:50...3600.... 54.....Kajetan 14.ProVitamina....12.10..(11.10)CC...02:10....3600....59 .....Patryk 15.deli26...........12.10..(12.10)SN...............4370. ...62......Natalia 16.magslom........15.10..(22.10)CC....04:38...3210....5 6......Hubert 17.falsa............16.10...(30.10)CC...02:51.....2670.. .49.....Oliver 18.Viola..........17.10..(.....)CC....13:45.....2480... .50....Marcelinka 19.Goja27.10......18.10..(.....).SN....17:00.....3250... .53.....Wiktor 20.asia555.........18.10..(10.10)SN....21:50.....412 0....60. ...Wojtuś 21.dzagusia84.....19.10..(22.10)SN.....7.00.....3500.... 55....Oliwier 22.Kami25.........19.10..(18.10)sn....15.00....3050... 53...Michalinka 23.doris_78........21.10..(1.11)CC...9.45.....3200....56 .. Bartosz 24.magdzikm...... 21.10..(27.10).SN..18:12....3710... 52...Maximilian 25.kamika_25......22.10..(21.10)......15;45....3650...5 4...Damianek 25.Fasolka81......22.10..(19.10)CC...........3820....56... ....Gabriel 26.Marceli123.....24.10..(11.10)SN....20:08.....4015.... .56.....Tosia 27.PolaL............24.10...(30.10)SN....23:00.....3220. ....52..Szymon 28.Nisia128.......25.10..(20.10)CC...07.15....3700... 55...Tymoteusz 29.anecik0........27.10..(26.10)CC...11:09......4250.... ..57...Karol 30.oomartynqaoo ..27.10.. ()..........17;30......3600.......54...Alanek 31.mar1............27.10..(22.10)CC...22:55......4080... ...59....Julka 32.Justa150.......27.10...()CC........23:30......3800... . 58..Kacperek 33.26.10.2008.....29.10..(26.10)CC...............3280... ...57.....Dawid 34.anioleczek.....30.10...(28.10)......20:10.......3140. ...51..Ewelinka 35.usana.........31.10...(29.10)CC...23:24........3087.. .53..Alexander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia dla Blanki i Frania! Przepraszam że tak późno, ale ostatnio mamy sajgon w domu. Wiktor od czwartku chory. Ale to pół biedy, bo już jest prawie zdrowy. Niestety w czwartek wieczorem przegryzł sobie język, wdała się afta i w rezultacie nie śpimy po nocach! Nie chce nic jeść, dopiero od dwóch dni je mleko i budyń. Zero chleba, zup, ziemniaków. Płącze ciągle, bo go to boli. Nie może doić smoczka, więc nie może usnąć i tak się mordujemy. Ale wytłumaczyłam mu, że smoczek robi mu krzywdę i sam go wyrzucił:) Może w tym całym zamęcie pozbędziemy się tego problemu. No ale ja padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedny Wiktor, mi Franek w nocy znowu kaszlał, ale przywlókł do łózka jakies maskotki, moze od tego? Z drugiej strony, rano mu sie ładnie odrywa i cały dzień nie kaszle, juz sama nie wiem co to, poczekam jeszcze z tydzień i pójde kolejny raz do lekarza - 3 raz z tym samym nocnym kaszlem. Jeszcze tak mysłałam, ze może refluks sie odzywa, ale to suchy kaszel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja...oj biedny, ale nie dawaj już małemu smoka. Samej mi się robią afty, wiec wiem jak to boli. Paula..a weź spróbuj nie dawac mu do łóżeczka maskotek na noc i najlepiej zmien pościel na antyalergiczną. Zobaczysz czy jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, ja właśnie wszystko już zmieniałam, nawet firanki pomroziłam (zeby zabic roztocza) i poprałam, jedynie te maskotki, ale on co jakis czas je targa do łózka i nic nie było. A przez ile czasu taki kaszel moze byc pozostałościami kataru? 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dziś byliśmy u lekarza bo Miśce napuchnęła nóżka obok miejsca po ukłuciu- ma czerwoną, twardą ,ciepłą plamę! I się wystraszyłam i pojechaliśmy i lekarka powiedziała, że to normalne i przy tej dawce trzeciej często tak jest bo dzieciaki się wiercą! Altacetem mamy okładać. kamika-->wzięłam tą maść ze sobą i ta pediatra powiedziała, że dobrze, że nie smarowałam tą maścią bo ma sterydy i nie wie czemu inny pediatra to przepisał- także potwierdziłam się w tym, że dobrze robię czytając ulotkę. paula-->oj ten schabik musiał być przepyszny! proszę o przepis :) a Franek wyglądał cudownie :) mały gentleman w tym krawacie :) goja-->biedny Wiktor! ten język musi Go strasznie boleć :( wytrwałości dla Was!i może uda Wam się odstawić smoka- b.o u nas ciężko idzie- na noc dostała smoka bo nie dała nam żyć wisienka--> w jakie dni w tym tygodniu jeździsz do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduje że żyje jeszcze nie nadrobiłam ale muszę koniecznie bo już się stęskniłam za Wami kobitki:P tak w skrócie: jestem po wyjeździe w góry, po wielkiej kłótni z mężem, po podpisaniu umowy na czas nieokreślony, po podwyżce, po pierwszym zjeździe na uczelni, przed Czarkowymi urodzinami i mnóstwem innych wydatków, po organizowanym przeze mnie w przedszkolu pożegnaniu lata,przed pisaniem planu miesięcznego, prac zaliczeniowych no na skraju wyczerpania jestem choć dzieje się wiele dobrego jak i złego... no i jest mnie 7,5 kg mniej ale to zawdzięczam Dukanowi chyba , choć już niedługo pociągnę.... moc całusów dla jubilatów! przepraszam, że tak ogólnie i tylko o sobie ale może uda mi się ogarnąć w tym tygodniu i się włączę do dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka-->witamy witamy :) czyli mąż nie pojechał :) napisz więcej o urlopiku i gratuluję podwyżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w piątek wizyte u psychologa dzieciecego. Może znajdę jakis sposób na poskromienie złośnika:) Kolejna noc przespana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też troszkę lepiej z kaszlem no i nawet nie wpakował się nam w nocy do łóżka :) Ale za to mielibyśmy super obiad :D wstawiłam żeberka w woreczku do piekarnika i po jakimś czasie czuję dziwny zapach typu palony plastik :) zaglądam w piekarnik a tam gaz się nie pali i zaglądam z latarką a tam roztopione klocki Damiana :( No i z rana już zaiczone USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula-->poproszę o przepis na ten schab z żurawiną no i co tam jeszcze pysznego zrobiłaś?? :) powoli myślę co zrobić na Miśki imprezkę. Ciekawe co ta psycholog powie- a ile wizyta będzie trwała?? bo pewnie będzie chciała poobserwować Franka kamika--> a jakie macie propozycje imion? :) kitka--> sto latek dla Dominiki- odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszą wizytę mam iśc sama. Nie wiem jak to wygląda, idę tutaj : http://www.ppp3.org/index.php. Imprezę robiłam standartową: rosół z makaronem, schabowe z piersi kurczaka, schab - zaraz Ci podam przepis, fasolkę na ciepło z zasmażką ziemniaki sałatka warzywna, sałatka z wędzonym kurczakiem deska serów, deska wędlin, pomidory - tego goscie prawie nie ruszyli i przekąski dla facetów - papryczki, ogórki, grzyby i oliwki kawa, herbata, tort + 2 ciasta które zrobiła dziewczyna mojego taty. schab robiłam tak: marynata z tego http://www.kamis.pl/index.php/content/view/4081/1181/ + dodatkowo opakowanie suszonej żurawiny, bo tej z kamisa jest milion razy za mało. Na 2 kilo schabu zużyłam 3 marynaty, zamarynowałam 20 godzin wczesniej, piekłam w rekawie 1,40 h i jeszcze 30 minut w goracym piekarniku, był rewelacyjny i było sporo sosu. synek Franek 02.10.2008r. 22,35 4400 g 62 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna :) Witajcie dziewczyny ! Ostatnio brak mi weny twórczej ... ale jestem z wami na bieżąco , z waszymi radościami i smutkami ... Ja musiałabym tylko narzekać :D A tak na serio ... Sto latek życzę wszystkim solenizantom dzisiejszym , wczorajszym , przedwczorajszym ... :) Dominika dziekuje za życzenia . Moja córka wkroczyła w trzeci roczek swojego życia chora . Kaszel , katar itd ( tak jak niektóre dzieci forumowe) Dzis zaliczyłysmy lekarza . Na szczęście to nic poważnego . Mam natomiast wrażenie , ze chorowanie stanie sie tradycją urodzinek Dominiki :) rok temu było to samo ! Poza tym u nas bez wiekszych zmian . Bilans dwulatka przesunięty - a chciałam miec to szybko za sobą :) Z nocnikiem bez zmian niestety czyli bez komentarza :) Za to coraz wiecej nawija . Stara sie nawet składać krociutkie zdania - takie 2, 3 wyrazowe . Ludzie sie zachwycaja , ze takie male dziecko juz tak mówi :D a Domi to po prostu niewyrośnięty dwulatek hehehe Aha jako prezent urodzinowy polecam ciastoline - juz o niej mowa byla na forum . Jest swietna zabawą ... dla rodziców ;) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dzisiaj sama w domku, mąż w Kielcach (400 km od domu) pierwszy dzień w pracy. Musiał jechać do centrali zrobić badania i podpisać umowę. Młody śpi a ja sprawdzam wypracowania. Wczoraj wieczorem pięknie usnął bez smoczka, dziś tak samo w południe:) Nawet już nie woła:P Ale jakiś taki jest przygaszony. Nie wiem ile czasu dawać ten eurespal i flavamed. Może macie jakieś rady? Pójdę z nim w tygodniu do kontroli, niby gorączki nie ma, malutko już kaszle, ale zachowuje się inaczej. Ale zjadł dzisiaj zupę u mojej mamy, a od czwartku jedzie na samym mleku przez te pleśniawki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka🌻 kami---w tym tygodniu Zuzia jedzie do przedszkola tylko w środę, bo będzie miała tam takie małe przyjęcie urodzinowe.Zawsze jeździmy we wtorki i czwartki ale w tym tygodniu musiałam przez męża zmienić plany:-)Niestety ten tydzień odpada na spotkanie.A myślałaś nad miejscem??? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 Eurespal to chyba coś typu Pulneo a Flavamed jest typu flegamina - ja pulneo i flegaminę miałam podawać 5 dni na infekcję którą po prostu trzeba przeczekać. Dziś skończyłam dawać syropy ale teraz zaczęłam robić inhalację z pulmicortu i jak pod koniec tyg się nie poprawi to chyba trzeba będzie znów doktorka odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula-->oj już mi ślinka leci jak myślę o tym schabie ;) na bank zrobię :) wisienka--> myślałam o tym centrum Jantar- my możemy kawkę wypić, a dziewczyny pobawić się bo jest tam taki plac dla dzieci no i na bank wiesz gdzie to jest :) goja-->mąż pewnie cały w skowronkach , co? :) co do leków nie mam pojęcia! Michalinie opuchlizna schodzi, ale robi się za to wielki siniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, tylko pamietaj do schabu dokup paczkę suszonej żurawiny, bo tej w marynacie prawie nie ma. Mojej było tyle. jakbym śliwką faszerowała. Na syropach sie nie znam, Franek raz brał - przez 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam na kolejnym USG prenatarnym i junior był dokładnie wymierzony :) Więc ma 420 g i w/g USG termin jest na 10 lutego - co byłoby nawet fajną datą ponieważ mój tata ma urodziny 11-go a siostrzeniec 12-go więc tata miał by obstawę wnuków :P I jak mama stwierdziła trzeba by robić jedną dużą imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×