Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

w nocy spadlo 30cm sniegu! no i nie poszlam do pracy bo jak niby mam pojechac gdziekowiek jak na ulicy lezy 30cm sniegu a samochod zakopany pod gora sniezna?? u nas nie istniea odsniezarki ani piaskarki. tylko prywaciarze sobie odsniezaja swoje wejscia i tyle. nawet nie da sie po chodniku isc wiec wszyscy po ulicach laza :) moze wstawie zdjecia na fb lub nk i pokaze jak wygladaja nasze ulice hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padnięta jestem:( Wiktor po całodniowym szaleństwie padł w 5 minut na szczęście. Ale z niego będzie niezły aktor! Normalnie naśladuje wszystkich tak świetnie, że pokładamy się ze śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Im blizej świąt tym większą mam depresje. Normalnie płakać mi sie chcę jak widze te wszystkie świąteczne reklamy. To będa pierwsze takie święta... Blanka była dziś niemożliwa cały dzień, po prostu diabeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana i tak jesteś bardzo silna pamietaj ze masz nas :) no i stare dobre przysłowie co nas nie zabije to nas wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie! My spędziliśmy z moją przyjaciółką :) było super, szybko zleciało, byliśmy na sankach i z racji, że Miśka nie chciała sama siedzieć to M. ciągał nas :) super było! goja--> gratuluję wyniku! 13 kg!!! to jest coś! :) i cieszę się z postawy męża :) falsa--> Olli jest słodki :) a Ty Laska jaki masz sexy głos! :P Artigiana--> Hmm, a może spróbuj zorganizować święta dla samej siebie- jakieś potrawy świąteczne zrób, spróbuj uszka ulepić-dla Ciebie i Blanki :) pomyśl, że nie jest źle, że jest to piękny okres w roku i nie dasz się depresji! ściskam Cię mocno! paula-->fajne fotki na fb :)) świąteczny Gdańsk-piękny! wisienka--> co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie za 100 pkt :) Czy któraś z Was miała łóżeczko turystyczne? Jeżeli tak to proszę o opinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika....ja całą ciążę myślałam i chciałam kupic turystyczne, a w końcu stanęło na drewnianym. A turystyczne mamy takie uzywane z giełdy za 30 zł już rozsypujące się, ale mamy je tylko jak jedziemy do mojej babci raz tam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio właśnie dowiedziałam się, że mąż myśli jednak nad kupnem jednego łóżeczka i gdybym wiedziała, że te turystyczne są ok to bym się nad nim zastanowiła bo po prostu mając ewentualnie takie można by nad jakimiś wakacjami pomyśleć! Dlatego czekam na Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabell2008
Jeśli chodzi o łóżeczka turystyczne to tak na stałe to proponowałabym takie klasyczne, ponieważ ma sztywniejszy materac niż turystyczne. Poza tym łóżeczko turystyczne jest lżejsze i łatwiej się przesówa np. na panelach. Ja posiadam jedno i drugie, ale na stałe klasyczne 140 x60 bodajże. Na początku wydawało się wielkie, ale z czasem doceniłam ten wymiar kiedy mój Igor był coraz większy i zajmował więcej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kamika, niby zwykłe łózeczko lepsze, ale Ty tak jeżdzisz, że turystyczne mogłoby byc dobrym rozwiazaniem, ale koniecznie z dodatkowym materacem. Ja wróciłam od fryzjera - jak z filmów - fryzjer gej:), włosy zrobił mi super, platynka jak z plakatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, kamika, rób szybko zakupy, bo od stycznia nasze prorodzinne państwo zafundowało nam podwyzke vatu - rzeczy dziecinne były 7 %, a teraz...... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - ale z drugiej strony będą to też pewnie święta bez kłótni, napiętej atmosfery, jesteś sama sobie panią więc na pewno nikt Ci nerwów nie napsuje... a gdyby jednak ktoś próbował - nie daj się! Goja - gratulacje! Świetny wynik :-) Falsa - ja się niedawno zaśmiewałam z filmiku na tube z "bohaterskim" kierowcą autobusu z UK który w zimie podjeżdża pod górę - zaraz pojawiły się komentarze że to na pewno Polak skoro daje radę w takich warunkach :-) Ja się trochę boję tej pogody, bo na święta wyjeżdżamy najpierw w jedną stronę, a potem w drugą, i mam nadzieję że na drogach nie będzie masakrycznych warunków, bo nie mam zaufania do stylu jazdy mojego M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dawaj fotę :) Co do zakupów to potrzebne mi są smoczki i kosmetyki i chyba więcej nic :) No jeszcze ewentualnie łóżeczko - siostra to będzie miała większe wydatki :) chociaż częścią ubranek się podzielimy bo przecież na początku dzieci tak szybko rosną :) A wczoraj to normalnie załatwiłam tu kuchenkę :( Bo chciałam roztopić do końca miód i zawsze wkładałam do ciepłego piekarnika po skończeniu pieczenie - no i wczoraj też tak zrobiłam z tym, że nie zauważyła, że piekarnik nie jest wyłączony :( no i mieliśmy cały piekarnik karmelu :( (do drapania:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna sprawa! Czy pod koniec ciąży coraz więcej rzeczy Was irytowało? Bo ja sama zauważam, że coraz wredniejsza jestem i zaczyna mnie to martwić :( Wczoraj byłam w rossmanie i ogólnie wkurzyło mnie zachowanie tamtejszego "ochroniarza" który stał jak kołek niedaleko drzwi ale widząc kobietę z wózkiem to nie raczył pomóc! Ja co prawda nic nie mówiłam ale okazuje się, że muszę pieluchy kupić i pewnie znów tam pójdę ale nie jestem pewna, że mu nic nie powiem :( Sprawdziło się przysłowie - wysoki jak brzoza a głupi jak koza - ten ich ochroniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika...no widac,że hormony Ci buzują :) a druga kwestia nie wysypiasz się i denerwuje cie ta sytuacja mieszkaniowa, dlatego gdzieś się musisz wyładować... wiecie co zmartwiłam sie trochę, bo spotkałam wczoraj koleżankę, która ma 3 miesięczne dziecko i ona już zapisała ją do przedszkola, a była już 5 na liście. Kurcze jeszcze się okaże,że nie pójdzie do przedszkola, bo nie bedzie miejsc... a ja wziełam sie za rybe w pomidorach, rybka juz usmażona (w mące kukurydzianej) i teraz farsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, a jestes pewna, że nie do żłobka? U nas nabór do przedszkoli rusza w marcu - elektronicznie. A może to było do prywatnego przedszkola? U nas jest taka jedna katolicka podstawówka, że jakbym chciała, żeby Franek tam chodził, to tez bym już musiała go zapisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUUUU i tego drągala dziś nie było przy drzwiach :( i nici z opr :( Poza tym chyba jutro nigdzie nie wychodzę bo już nie mam siły na przepychanie się przez ten śnieg :( A jak idę dalej to jednak muszę mieć wózek :P Paula może wiesz gdzie trzeba by ewentualnie napisać w sprawie odśnieżania? Bo to co tu jest koło bloków to istna tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika - widać, że Cie nosi:) - Jak wokół bloku - to do administracji osiedla, jak drogi, to do Zarządu dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula...u nas jest tylko jedno państwowe przedszkole, reszta prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika..co ty chcesz, to są normalne drogi, u nas też tak jest, myślałam,ze jakoś śnieg po kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika, nie jest źle - tylko pewnie wózkiem nie da się przejechać. Deli, ale z przedszkolami państwowymi to nie jest odgórnie? - jakis termin, kryteria - zarobki, ip? U nas tak jest. Np. pół przedszkola to dzieci "samotnych rodziców", czyli żyjących razem, ale bez ślubu - niestety. Ja będę starała się dostac do małego przedszkola, osiedle obok, tam chodzi siostrzenica i jest zadowolona. Tylko 3 grupy dzieci. Płaci się 400 zł. Ale czy się uda bez znajomości, to nie wiem:). Ewentualnie obok mnie otworzyli prywatne przedszkole dwujęzyczne, ale to już drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli ale przejedź tam z wózkiem :( już od kilku dni tu nikogo nie widzimy żeby chociaż trochę zebrali ten śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu w tym jak i w tamtym roku wózek schowałam na zimę, chodzimy nogami, a teraz biorę do sklepu sanki,a jak mała nie chce siedzieć to wrzucam zakupy i idziemy. W Twoim przypadku faktycznie wózek jest potrzebniejszy. Ale wiesz co mój tata ostatnio mówił,ze widział wózek na płozach, ktoś sobie fajnie wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z wózkiem nie da rady, tylko mój Franek naprawdę dużo tupta, tuptał już w zeszłym roku, bez noszenia. Może lepiej weź sanki>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanki są na wsi i raczej woli je pchać jak ja na nich siedzę niż w nich siedzieć :P a to było by nieco mało komfortowe :P Jutro najwyżej zaliczę tylko sklepy najbliżej :) przydałoby sie już jakiś obiad zacząć robić :( nie chce mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głodna się zrobiłam, a kanapki zjadłam juz o 10:( Mąz ma dzisiaj wigilie firmową, więc go nie bezie na obiedzie, ja z Frankiem mamy kurczaka pieczonego z wczoraj i buraczki, tylko ziemniaki musze obrac. A na jutro i czwartek nagotuje buraczkowej na wędzonce. Przed świetami sama zupa wystarczy:) Acha - zawsze zapominam napisac o moich wstretnych plamach:). Zagoiły się! Jedna, nowa zaczęła wychodzic, ale dwa razy posmarowałam i zeszła. Nie wiem, czy to od zmiany kosmetyków? Używam tylko żelu do mycia Biały Jeleń - kosztuje 5 zł w Rossmanie - jest super - ładnie pachnie, jest wydajny - no i plamy zeszły:), na to krem Dexeryl - tez super nawilżenie i natłuszczenie dla wysuszonej skóry. Oby już tak zostało. Franek dzisiaj w przedszkolu choinkę ubiera i ciastka piecze:) Wczoraj też ubierali - u góry, dzisiaj na dole - zajarany jak gwizdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ciągle problem z Damiana buźką :( poliki ciągle wysuszone i czasem ma na tym takie brzydkie krosty :( Smaruję mu Emolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frankowi sie na brodzie takie suche robi i przy ustach, ale on się ślini, pomaga alantan maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×