Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

gandziulka -jeśli chodzi o spodnie to ja sie mieszcze w moje , ale strasznie mnie gniotą , a lekarz powiedział mi , że teraz lepiej nie uciskać brzucha dlatego kupiłam sobie 2 pary ciążowych i teraz jest mi dużo lepiej. No , ale do tanich to one nie należą trzeba przyznac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiulkaa witaj wsród szczęśliwych przyszłych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zauwazylam ze spodnie dla ciazowych kosztuja 2 razy wiecej niz te zwykle... Prawda ze jest nas juz dwoje, no ale bez przesady!! Misiulka - zaczernij sobie nicka i wpisz sie do tabelki! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze przenioslam we wlasciwe miejsce temat ktory dzis powstal jako KLON waszego topiku .:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na pomoc! Sukam co bym mogla kupic mezusiowi na urodziny (18-ego marca)... nie mam pomyslu.. myslalam o biletach na jakis dobry match, dzwonilam do szwagra ale z tego co wychodzi nie ma takiego na ktory by naprawde bylo warte pojsc... Macie moze jakies pomysly? Dodam ze nie cierpi branzoletek zegarkow itd.. a z ubraniami to jest taki wybredny ze ja dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze też mam ten sam problem , ostatnio już naprawde nie wiedziałam co kupić więc kupiłam taki fajny stojak na płyty , a wcześniej elektryczną szczoteczkę do zębów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też będe miała ten sam problem , mój mąż ma 15 marca urodziny ,ale obiecałam mu monitor panoramiczny tylko , jakoś teraz przez tą chorobe to nawet nie mam ochoty po sklepach chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cie viola.. ja nie jestem chora a i tak mi sie nie chce po sklepach chodzic.. musze cos na internecie znalesc skoro w pracy mam czas.. Jego nie interesuja zadne komputery, gry... jedynie silownia. Chyba kupie mu jakas ksiazke o cwiczeniach.. maly prezent ale on mowi ze wcale nie chce bo kupujemy mieszkanie, dziecko w drodze to trzeba oszczedzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie możecie już wykreślić z tego topiku. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu pójdę do szpitala usuwać ciążę. Zarodek się nie rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Weroniczka... tak mi przykro... a serce bije?? czy wogole sie nie rozwinelo..? Przepraszam ze pytam ale juz wszystko sobie pomieszalam : to ciebie zostawil chlopak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. To mnie zostawił. W ogóle się nie rozwinęło. Jak mu to powiedziałam, jego reakcja była taka - no to mnie zmartwiłaś. Ja teraz wyjeżdżam na jakiś czas i nie biorę telefonu byś mnie nie stresowała. Jem kolację. Cześć. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko przypadkiem do niego nie wroc... ale wredny ch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej opcji. nawet mnie nie spytał jak się z tym czuję ani czy mi w czymś pomóc. nawet odebrać ze szpitala... NIC. Byłam z nim 5 lat, a potraktował mnie jak zwykłą szmatę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w najtrudniejszych sytuacjach poznaje sie prawdziwa nature niektorych ludzi... Zycze ci duzo sily by jak najlatwiej przez to przejsc.. mam nadzieje ze sa przy tobie bliskie osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD paula01............30.........Gdańsk.................01. 10 gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 goga78............29..........waw...................07.1 0 future.............30......pomorskie.................09. 10. wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Klm..................26........Wawa..................13. 10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 lillen................24..........wawa.................2 1.10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 usana..............27.........Boston.................28. 10 anioleczek.........26........Warszawa.............28.10< br /> goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10 Nie będzie 06.10 Weroniczki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroniczka - 🌼🌼🌼 Dziewczyny, tylko mi tutaj nie popasc w depresje. Nie martwcie sie napewno wszystko w porzadku z waszymi dziecmi.. Stres w ktorym byla Weroniczka od poczatku ciazy (mozna przeczytac wczesniej w topicu..) na pewno zle zadzialal na zarodek.. Ale prosze was nie pozwolcie odejsc na week end w zlym nastroju... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sama tu zostalam? Dziewczyny, stresuje sie jak powiedziec o ciazy moim szefom... Jestem w pracy dopiero od kilku miesiecy, jest to fajna i interesujaca praca (mimo ze sie czasami nudze...).. Mialam powiedziec w tym tygodniu ale raczej powiem za tydzien.. a moze przed swietami, to beda moze mieli lepszy humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo91 - Może lepiej przed świętami faktycznie. Powiedz po prostu że spodziewasz sie dziecka, na kiedy masz termin i tyle. Wiecej ich nie powinno obchodzić..Planujesz iść na zwolnienie w czasie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki - wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet 🌼🌼🌼 Lillen - zwolnienie u mnie jest platne tylko 50% wiec chyba nie pojde, no oczywiscie chyba ze bedzie trzeba! Ale na razie wszystko ok wiec mysle ze do macierzynskiego bede pracowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroniczko bardzo mi przykro :( Ja sie czuje dobrze,ale prawie codziennie mam takie ssanie w zoladku,ze nawet jak jem to nie moge tego\"uczucia glodu\"zabic :-0 Nie wiem co jest grane,bo jem tyle co zawsze....Jak na razie nic nie przytylam,ale jesc bym mogla non stop :( Planuje w tygodniu zrobic badania.Mam nadzieje,ze bedzie oki. Karo co do prezentu dla meza....ciezka sprawa.Moj maz jest malo wymagajacy...pytam sie go po prostu co chce,bo jasnowidzem nie jestem ;) Aha,w sytuacji awaryjnej-swetr albo ksiazka(uwielbia historie) ;) I tez mysle,ze przed swietami jest super atmosfera w pracy,wiec to najlepszy moment na \"czas prawdy\" :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dziś jestem depresyjna - od dwóch dni tak strasznie choruję, że chyba w życiu tak źle się nie czułam. Lekarz do którego poszłam wyobraźcie sobie szukał w leksykonie, co można przepisać kobiecie w ciąży!! Potwornie się boję i zżerają mnie potworne wyrzuty sumienia, bo mam wrażenie że sama się w te chorobę wpakowałam. Najgorzej że nic nie jest lepiej, tylko gorzej... W poniedziałek pewno pobiegnę od razu na USG... Z przyjemniejszych tematów to na prezenty dla mężów polecam: http://www.mamadama.pl/koszulka-taty-strzal-bede-tata-p-1814.html?osCsid=0a5275b9adb86dc3046b0bc079aefb50 Mój taką dostał i z niej nie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
future - biedactwo:( współczuję.. Ja na samym początku ciąży (był to chyba 4 tydzień) tez strasznie chorowałam, chyba nawet była to grypa, bo miałam bardzo wysoką gorączkę. Oczywiści zgodnie z zaleceniami lekarza mogłam tylko leczyć sie czosnkiem, rumiankiem, witaminą c i herbatą z cytryną. NIestety w ogóle nie pomagało to na gorączke i jak temperatura przekroczyła 39stopni zdecydowałam sie z ciezkim sercem wziasc paracetamol, goraczka na szczescie spadła, ale ja potem sie gryzłam ze mogłam zaszkodzic, ale z drugiej strony taka temperatura tez mogła byc szkodliwa. Naszczescie na razie jest wszystko ok.:) I u Ciebie tez na pewno bedzie:) zdrówka życzę:)) trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Serdecznie gratuluje przyszłym mamusiom jestem z pażdziernika 2007 . miałam termin na 23 października 2007. Malwinka urodziła sie 2 listopada. życzę Wam spokojnego oczekiwania na największy cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , moje przeziębienie na szczęście powoli mija i obyło się bez tabletek , myślałam , że już nie wytrzymam bólu gardla , ale mama dala mi taki syrop własnej roboty , co prawda na kaszel , a nie na gardło , ale zaczelam go pić dzisiaj rano i na szczeście już nie boli , bo już miałam iść do lekarza , po jakieś tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było bo odpoczywam od komputera na weekend. A poza ty m powiem szczerze zdychałam przez 2 dni. Oczywiście ciągle te cholerne mdłości! I dodatkowo jeszcze zaczęła mnie męczyć okropna zgaga! I może dlatego ja nie mam problemy z mieszczeniem się w spodnie. Chociasz brzuszek juz nie taki płaski:) gandziulka - nie strasz mnie z tym przyrostem biustu! Jestem dopiero w 8 tyg. i na szczęście ten świezo kupiony stanik sprawdza się super. Ale cała sterta starych staników jest już nieprzydatna! misiulkaa - witaj! jesteś w 8 tyg. jak ja:) Karo91 - z prezentem to ja też mam odwieczny problem. Czeka mnie to 26 maja, więc jeszcze kawał czasu. Najczęściej kupowałam coś do ubrania, perfumy. Kiedyś zrobiłam mu taki fajny collage z naszych zdjęć. Ale gdzieś się zapodziało po przeprowadzkach. A szwagrowi kupiliśmy koszulkę ze znakiem supermena z napisem \"Super tata\" (jego żona była wtedy w ciąży). życzę ci powodzenia w szukaniu inspiracji:) A z powiedzeniem w pracy o ciąży to też się trochę obawiam. Chociaż wiem, że moja dyr. jest wyrozumiała i kilka razy wspominała mi o dzieciach, ze juz czas na mnie:) Tez powiem przed świętami. Będzie dobrze:) Weroniczna - bardzo ci współczuję! Trzymaj się cipepło, na pewno się wszystko ułoży:) future - zyczę mnóstwo zdrówka! Ja na szczęście rzadko choruję ale jak poczytałam różne ulotki w lekach bez recepty, to żadnych nie można brać w ciąży! Więc naprawdę trzeba uważać. Viola79 - tobie również życzę zdrowia! Kurujcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :):) Ja tez w week end odpoczywam od komputeru. Wiec nie bylo mnie troszeczke. Z prezentem w koncu zdecydowalam sie kupic mezowi taka ksiazke o cwiczeniach na silownie (tzn on nie chodzi na silownie tylko ma w domu maszyne..) jakie trzeba robic na te miesnie itd. Zawsze robil kopie z internetu chociaz teraz bedzie mial. I do tego dokupilam na internecie takie dwa male body dla dzidziusia gdzie pisze \"kocham tatusia\", dwa rozne ale podobne. Na pewno strasznie sie bedzie z tego cieszyl. Nie chcial prezentu wiec bedzie mial taki symboliczny, ale na pewno przyjemny :) U nas straszna wichura od wczoraj, w telewizji mowili ze trzeba bardzo uwazac, bo wiatry di 120KM / godz. Ale to chyba nic z ta Emma ktora byla ostatnio w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja lezałam cały piatek i sobote - taki katar miałam że szok, przynajmniej sie wyspałam. Dzisiaj juz lepiej, mam faze na grejfruty - strasznie mi smakują. Za tydzień mam lekarza!!!!. od wczoraj smaruje brzuchola bo zaczyna mi rosnąc i nie chce rozstepów:). Co do ciuchów - staniki mam 3 dla karmiacych - nosze w sumie od poczatku bo takie mnie bolało ze nie mogłam wytrzymać, a w takich wygodniej. Sa po siostrze ktore rodziła 2,5 roku temu - jedno z głowy. Kupiłam tez sobie w lumpeksie dzinsy ciązowe - chciałam nowe - ale w Himie 200 zł - wole dobry obiad zjesc za tyle. Kupiłam sobie firmy kappahl - rozmiar 36:) mam nadzieje ze za bardzo nogi mi nie przytyją - bo w brzuchu i tyłku jeszcze mam sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz kiedys pisalam, mam ciuszki ciazowe po kolezance. Jest ode mnie szczuplejsza ale sie mieszcze, o dziwo! ;) I wczoraj ubralam spodnie ciazowe!! Moge jeszcze nosic te \"normalne\" ale odpinam guzik bo mnie gniota, a w tamtych wczoraj bylo taaaaaak wygodnie!! :) Ubralabym dzisiaj ale jakby w pracy zauwazyli.. jeszcze nie powiedzialam, chyba powiem za tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×