Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość Viola79
21 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba tak na 27.10 ci wyjdzie. Ale ja mialam miesiaczke 07.01, wyliczylam sobie na 20.10 bo mam dluzsze cykle ale z tego co ginka powiedziala to zaciazylam rowno 14 dni po pierwszym dniu miesiaczki, wiec tak normalnie. No to myslalam ze skoro tak to termin bedzie wczesniej - cos jak 13/14. A tu mi powiedziala ze mniej wiecej na 20-ego. Wiec juz nic nie rozumiem :D ale to nie jest zbyt wazne.. Zobaczymy co lekarz powie na usg 5-ego kwietnia. Juz nie moge sie doczekac a to dopiero za miesiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke zeby bylo wedlug terminu, nie obrazcie sie, taka juz moja natura ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD paula01............30.........Gdańsk.................01.10 gandziulka........22.........wawa...................04.10 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 weroniczka.......31..........Gd......................06.10 goga78............29..........waw....................07.10 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.10 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Klm..................26........Wawa...................13.10 Martha1977......31.........SZCZECIN..............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19.10 lillen................24.........wawa.................. 21.10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 usana..............27.........Boston.................28.10 goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej znowy cos nie tak, jeszcze raz : NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD paula01............30.........Gdańsk.................01.10 gandziulka........22.........wawa...................04.10 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 weroniczka.......31..........Gd.....................06.10 goga78............29..........waw...................07.10 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.10 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Klm..................26........Wawa..................13.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19.10 lillen................24..........wawa.................21.10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy....27.10 usana..............27.........Boston.................28.10 goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co slychac u innych dziewczyn - usana, cioteczka-kloteczka, wisienka, nefretete, marceli, martha itd. Odezwijcie sie czy wszystko ok u was! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnaa
dziewczyny mam do Was naprawde gorąca prośbę bo wyszłam od gina w szoku i nic nie wiem ostatnia miesiączke miałam 19.stycznia / w ogóle bardzo nieregularne cykle / przyblizony termin mam na26 pażdziernik TO KTÓRY TO JEST TYDZIEŃ? bardzo was prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillen
Ide o 14 na usg, zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola79
Ja ostatnią miesiączke miałam 21 i wczoraj lekarz powiedział mi , że to 5 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnaa
21 styczen ...czyli 5 tydzień ? czyli raczej wynika ze jestesmy na podobnym etapie :) Wiolu powiedz jak sie czujesz ? mnie brzuch boli a lekarz przepisał mi lutaine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak onnnaa, to 5-ty tydzien ciazy jesli liczysz od zaplodnienia. Inni powiedza 7-my od miesiaczki.. Z tego wszystkiego wychodzi ze jednak termin bede miala raczej kolo 13/14 pazdziernika. Ale zmienie w tabelce po usg ktory to potwierdzi. tak wole, im blizej tym lepiej :) a nie chcialabym urodzic skorpionka (pisze ze bym nie chciala, ale tak naprawde to mi to nie przeszkadza, ale jesli bym miala do wyboru... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnaa
karo -ale jak to mozliwe ze jedni liczą 5 tyd a inni 7 tyd ? z pewnych wzgledów chciałabym wiedziec dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola79
Powiem Ci , że jak narazie to czuje sie dobrze , od wczoraj troszke boli mnie brzuch , mdłości nie mam, tylko strasznie chce mi sie spać , nic nie biore oprócz kwasu foliowego , ale biore go już od 3 miesięcy , bo lekarz powiedział ,że jak sie planuje ciąże tak jak w moim przypadku to dobrze jest brać kwas wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onnaa - to jest rzeczywiscie troche glupie, ale tak naprawde to sie wyrownuje. Bo dla tych co licza od miesiaczki ciaza trwa 40tygodni a dla tych co licza od zaplodnienia ciaza trwa 38 tygodni. Czy cos takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - to tak samo jak ja! Tez pierwszy dzień miesiączki był 21 stycznia:) Ale lekarz mi podał datę 29 października. Zresztą to się później okaże. Ale jeśli tak to jesteśmy w 7 tyg. a nie w 5! Według oczywiście obliczeń wg wzory czyjegoś-tam (nie pamiętam nazwiska). Ciąża zaczyna się przed zapłodnieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola79
No wiesz to zależy jak kto liczy lekarz powiedział 5 tydzień , a mi też wydaje sie , że 7 , ale jakoś dla mnie teraz to nie ma większego znaczenia ważne , żeby wszystko było ok .... Dobrz , że tu jesteś i masz podobny termin zawsze razem rażniej i można podzielić sie tym co sie odczuwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillen
Karo91 - Też miałam ostatni okres 7 stycznia, tylko mam nieregularne... a ostatnie usg miałam 22 lutego i wtedy dzidziuś miał 5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillen - ja tez mam niezbyt regularne cykle, myslalam ze zaplodnienie bylo 2tyg + 5 dni po miesiaczce, ale widocznie bylo rowniutko 14dni po, tak jakby cykl byl 28-dniowy. A za zwyczaj mialam od 29 do 37, mniej wiecej. Ja usg mialam robione wczoraj i dzidzia mial 17mm. Ginka powiedziala ze wedlug wielkosci ciaza ma 8tyg + 1 dzien od miesiaczki, albo 6tyg + 1dzien od zaplodnienia. Powiesz mi ile dzisiaj ma dzidzia, oki? :) A jakiej dlugosci mialas cykle, +/-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillen
Karo91 - jasne, że powiem:) Tak od 30 do 38, wydawało mi sie za zapłodnienie było 16 dnia cyklu, ale usg z 22 lutego podało ze jest to ciąża 5,5 tyg, tak wiec dzidzia powinna byc teraz mniejsza od Twojej:) w sumie sama nie wiem juz jak liczyc ten termin porodu, ale to bede sie juz zastanawiała po dzisiejszym usg, jak wszystko bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillen - to daj znac jak juz wrocisz. I jestem pewna ze wszystko jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillen
Karo91 -miałaś rację:):):):) wszystko ok, dzidzius ma 11 mm, czyli jest to 7 tydz, sreduszko mu bije, wszystko w najlepszym porządku:D :D Nie wiem juz teraz na kiedy mam termin, musze miec co najmniej o tydzien pozniejszy niż Ty, wiec jakos 27/28? Ginekolog powiedział na kiedy masz termin wg usg? Ale sie ciesze:D:) już przestaje schizowac i ciesze sie ze nia mam mdłosci:) nie bede juz czytac zadnych bzdur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - pewnie, trzeba trzymać się razem:) A ja dzisiaj czuję się super - mdłości tylko takie leciutkie od czasu do czasu! Nie wiem, czy to śniadanie w łóżku pomogło, czy może suchary, które podgryzam cały dzień. Najważniejsze, że nie mam całego straconego dnia. Pamietajcie dziewczyny, że dzisiaj dzień teściowej! Swojej coś kupię po drodze do domu, jakies słodkości to będzie miała dobry humor:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillen - no widzisz!! Ale dobrze ze poszlas na usg to chociaz juz nie bedziesz panikowac :) Mi powiedziala tylko ze wedlug usg dzidzia ma 6tyg+1dzien (albo 8+1 jesli liczymy od miesiaczki). A kiedy potem sie spytalam o termin porodu to powiedziala : zaplodnienie 14 dni po miesiaczce tzn 20.01, wiec termin +/- na 20.10.. Wiec nie wiem, zobaczymy raczej na nastepnym usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedzialam ze dzien tesciowej istnieje!! Co prawda zyje za granica i jestem zonata od niecalego roku, wiec to mnie moze troszke \"wytlumacza\" ale mam polski kalendarz w domu i nic o tym nie pisze.. to jest dawne swieto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide dzis do lekarza, taka podekscytowana jestem, z tym ze nie wiem czego sie spodziewac. To dopiero poczatek mojego siodmego tygodnia. Przynajmniej z moich obliczen wynika: ostatnia miesiaczka 23 styczen, zaplodnienie 4 luty (jestesmy pewni), 26 dniowe cykle. No i sie boje ze dzidzius za maly by mi usg zrobili. Nawet mezowi powidzialam by dzis sobie odpuscil bo mialam kolezanke, ktora byla u lekarza nawet tydzien pozniej odemnie i powiedzieli ze na usg za wczesnie:( Zobaczymy. Na pewno zdam relacje jak bylo:) A z objawami dalej tak samo, czyli prawie zadnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usana - no to daj znac po lekarzu. Nie wiem czy bedzie za wczesnie zeby bylo cos widac na usg.. Lillen robila usg w 5,5 tyg i dzidzie bylo widac mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillen widze , że masz termin taki jak ja ja też mam 7 tydzie ń licząć od ostatniej miesiączki . Ciesze sie , że wszystko ok super najważniejsze , że jesteś już spokojna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usana -ja byłam wczoraj 5 tydzień od zapłodnienia , 7 od miesiączki , i było widać na USG następne mam 20 lekarz powiedział , że wtedy posłucham bicia serduszka , to musi być dopiero przeżycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pewna ze by bylo widac na usg, ja sie tylko boje ze mi nie zrobia tego usg. Zobaczymy. Taka niewiadoma. Ale podekscytowana jestem:) Dam znac po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 2:45, czyli na 8:45 wieczorem polskiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×