Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Magdzikm: NO NIE MOGĘ :-D :-D :-D Też mnie rozwaliłaś tym postem:-D Kobitka rodzi, pełne rozwarcie i pisze,że się nudzi:-D Boska jesteś!! Siostra Kami: przekaż siostrze i malutkiej OGROMNIASTE buziaki od Nas wszystkich!! Trzymamy kciuki oby jak najszybciej mała wyzdrowiała❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
my dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku :) a co do oczek to też przechodzimy teraz ten okres, rumianek się nie sprawdził, lepsza jest zwykła czarna ciepła herbata i sól fizjologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilę, bo nie mogę znaleźć pozycji zeby siedzieć przy kompie:) Dziekuję za gratulacje! Dzisiaj wróciliśmy do domu, mały je cyca i mam nadzieję, że uda nam się tak go dlugo karmić. Czujemy się dobrze, chociaż coś mnie na płakanie bierze:( Może zmęczenie. Jak będę miała więcej sił to się odezwę. Buziaki dla reszty mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone wody to bakteria, dadzą antybiotyk i będzie dobrze. Gratulacje dla nowych mamuś:). Już zaraz koniec tabelki, a tak wolno sie rozkręcało:) Jak sie Wam pożaliłam to Franus do wieczora był grzeczny, Po kapieli znowu fisiuje - teraz tata go buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a mi coś znowu temp nie trzyma się normy :( co prawda 37.4 to tylko stan podgorączkowy ale jednak coś się dzieje :( i do tego coś mnie nerka pobolewa, czasem nawet przy wizycie w toalecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek_marko
magdzikm urodzila synka...... 18:12gmt - waga 3.71, wzrost 52cm. jak nacieszy sie malenstwem to cos wam napisze, bo na razie zajeta jest tankowaniem malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Kami25
w imieniu Kamili dziękuję za pozdrowienia. Paula01 - to ta sama bakteria którą miał Twój synek już pytałam oto na innym forum. Jutro mam zadanie jej wszystkie Wasze wpisy wydrukować-także możecie do niej tu pisać i jutro sobie poczyta przy wieczornym karmieniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam paciorkowca a wody byly calkiem czyste, wiec moze to jakas inna? w koncu tyle tych bakteri.. wogole to wod mialam tyle, ze chlapalo na wszystkie strony, a moj R. latal ze szmata a ja bylam mokra po szyje, polozna tez. Wogole to smiac mi sie teraz chce jak sobie przypomne go na tej podlodze z tymi szmatami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze mi sie przypomnialo, ze ja tymi wodami chlapalam i powtarzalam w kolko: i'm sorry, i'm sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> jako ze wlasnie sama jestem przy wieczornym karmieniu a sie juz tak wprawilam, ze potrafie robic poza tym 2 inne rzeczy (jak np. pisac na komputerze jak maly ssie) to chcialabym ci pogratulowac serdecznie i zyczyc szybkiego powrotu do domu, tesknimy za toba!!! buziaki ode mnie i Olliego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa - bedziesz miec wiec historie z wodami do opowiadania przez lata;) Kami - bardzo mi przykro, ze przez te pierwsze dni taki niepokoj musisz przezywac. Zycze duzo zdrowka dla Twojej coreczki! Ja dzis zaczelam ostatni tydzien i mialam wizyte z polozna. Myslalam, ze bede miala badanie na fotelu (nie mialam zadnego od pierwszej wizyty w ciazy), no ale niestety nie mialam. Polozna powiedziala mi, ze nie bede miala tego egzaminu nawet za tydzien, no chyba, ze bede chciala, zeby mi zrobila masaz szyjki, by wszystko przyspieszyc. Nie wiem, czy sie zdecyduje, bo slyszalam, ze boli bardzo. Moze za dwa tygodnie, gdy juz bede po terminie tydzien. I prawdopodobnie tak bedzie, bo dzis trzeci dzien z rzedu, bez zadnych boli czy skurczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie gratulacje dla nowej mamusi! Magdzikm - duzo radosci z maluszkiem zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny KAMIKA RODZI!!!!!!!! Własnie dostałam od niej smsa że jest na porodówce bo w nocy dostała skurczy i rano pojechali!!!!! Magdzikm - serdecznie gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mówiłam żeby poczekać na mnie!!! ;-) Echhh, nic się nie słuchają :-) Zazdroszczę i trzymam kciuki. \"Świeże\" Mamuśki - gratulacje, tak czy inaczej zamierzam do Was dołączyć, jak nie dziś to jutro po ktg chyba mnie położą na patologii, bo moja położna kazała mi już jutro zabrać torbę ze sobą. Falsa - te sikające wody są the best, oplułam monitor (bo oczywiście ciągle żłopię te paskudne zielsko malinowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceli no widzisz kochana chamstwo się szerzy. myslą że jak w ciąży to się bez kolejki mogą wpychać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami szkoda, że tak nerwowo dla Ciebie zaczyna się życie Twojego dzieciątka ale pozbędą się bakterii i zdrowiutkie was do domu puszczą ;-) Trzymam kciuki oby to było jak najszybciej Kamika tak bez uprzedzenia i cichaczem na porodówkę się wybrałaś ;-) Ściskam paluchy za lekki i szybki poród ;-) Marceli za chwilę Ty też sie rozpakujesz a ja chyba jak słoń 22 miesiące w ciąży będę chodziła :-( Wczoraj męża wykorzystałam z nadzieją, że może coś pomoże (skoro spuchłam przez niego to niech teraz się przyłoży i pomoże wyjść małemu ;-) ale jak widać nie bardzo pomogło :-( Dzisiaj mam KTG i pewnie mnie zbada lekarz na fotelu i kurna niech coś wymyśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecik to nie zawsze pomaga. Ja jak mi się te skurcze zaczęły w 37 tygodniu też chciałam przyspieszyć....kilkakrotnie i dupa blada. nic z tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dalej 2in1, nic się nie dzieje, już nawet się nie stresuje specjalnie, byle do poniedziałku bo wtedy do szpitala. mój mąż świnia obstawia że za tydzień w środę urodzę, a ja uważam że w ten weekend, ale to tylko moje pobożne życzenia... siostro kami to będzie miała co nadrabiać jak wróci, życzymy oczywiście dużo zdrówka i pozdrawiamy obie dziewczyny!!! magdzikm gratulujemy synka, jak będziesz miałą chwilke wolnego, napisz jak przebiegł ten twój \"nudny\" poród heheh kamika trzymamy kciuki żeby szybko poszło no właśnie nie ładnie się wpychac w kolejkę..... artigiana nie obraź się kochana ale mnie się wydaję że blanka to podobna do tatusia jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Hej , a dziś mój termin porodu , taki sam wyszedł i z okresu i z usg. Na razie cisza , tylko boli mnie kręgosłup , o dziwo pierwszy raz plecki . Oj dziś to nic nie robię nie mam siły .Pozdrawiam nowe mamusie , no i nas kochane które nadal się toczymy i wyczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ależ ja się nie mam o co obrażać:) Oczywiście że jest do tatusia podobna. Zwłaszcza usta i cała dolna połowa twarzy. Nawet dołek w brodzie mają identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla przypomnienia uaktualniłam PRZYSZLE MAMUSIE: 01.Marceli123......26........Warszawa...............11. 10 Oleńka Tosia 02.justa150.........28........Piekary Śląskie.........20.10 Kacper 03.nisia128..........28........Oświęcim. .............20.10 04.kamika_25.......25........Kaszuby.................21 .10 Damian??? 05.oomartynqaaoo.21........Zielona Góra............21.10 Aleksande 06. mar 1 ............25........Warszawa...............22.10 Julka 07.magslom..........27........ Poznań.................23.10 Oliver? 08.26.10.2008.......29.........Wschowa...............26.10..Dawid 09.anecik0...........30........Żywiec...................26.10 10.usana.............27.........Boston... ...............28.10 M..? 11.anioleczek.......26.........Warszawa.. ............28.10 12.PolaL..............28.........Gryfino ........ ........30.10 Szymon? 13. doris_78.........30.........szczecin..................01.11 Bartosz MAMUSIE 01.Milianna..........04.09..(29.09)..cc..(.....)......3500...53...Szymek 02.Gandziulka......11.09..(22.09)..cc...10:30.....3320....54....Julia 03.MlodaMamusia..17.09..(07.10).(..)...11:52.....3770....5 4....Bryan 04.emi81............29.09..(10.10)..SN....(....).....380 0. .55....Czarek 05.Artigiana.......30.09..(10.10)..CC..(10:35)...3600....5.4....Blanka 06.Paula01..........02.10..(27.09)..SN....(.....)...440 0...62.....Franek 07.Natalie86.......03.10..(03.10)..SN...20:08.. .3700....57.... Mikołaj 08.78aga78.........04.10...(......)..(...)....(.....).4000....59... Milenka 09.kitka76 ........04.10..(24.10)..SN...22:35....3200....52...Dominika 10.neea82..........05.10..(.....)..(..)....(.....)..3000....50.... Malwinka 11.Karo91.........06.10..(20.10)..SN...15.55....3340... .50...Damian 12.pazdziernikowa mama.06.10(22.10)..(.....).2580....52.....Marysia 13.Mamamalwiny...12.10..(17.10).SN..01:50...3600.... 54.....Kajetan 14.ProVitamina.....12.10..(11.10)..CC...02:10...3600....59.Patryk 15.deli26............12.10..(12.10)..SN............4370 ....62......Natalia 16.falsa.............16.10...(30.10)..CC...02:51...2670.. .49...Oliver 17.Viola..............17.10.....CC...13:45.....2480....50....Marcelinka 18.Goja27.10......18.10..(......SN...17:00.......3250....53.....Wiktor 19.asia555.........18.10...(.....).....(..)...(.......4120....60. ...Wojtuś 20.dzagusia84....19.10...(22.10)...SN...7.00...3500....55.Oliwier 21.Kami25........19.10...(18.10)....sn...15.00.3050... 53...Michalinka 22.magdzikm.....21.10...(27.10)......18:12....3710... 52...S........... 23.kamika_25.....................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×