Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to wlasciwa pora

Czy to odpowiedni moment by jej to powiedzieć ?

Polecane posty

Gość czy to wlasciwa pora

Jestem z dziewczyną 3 lata...Wszystko fajnie się układa...ale ja nie chce mieć dzieci...wcale ! A ona zaczyna mówić o ślubie i dzieciach...to pierwsze jakoś przeboleje ale drugiego nie....Poczekać jeszcze ? Może po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to wlasciwa pora
Michal ale co to ma do rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najlepsza. Jeśli nie chcesz mieć nigdy dzieci, a Ona o tym wspomina, to nie niszcz jej życia i daj jej szansę wyboru. Tylko postaw sprawę jasno, nie \"no może kiedyś\", \"pomyślimy\" czy coś. Jak nie chcesz to nie i Ona musi to zrozumieć, bo kiedyś na pewno będzie Cię o to obwiniać, że nie powiedziałeś wprost i ją zwodziłeś. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś egoistą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś egoistą....
gdybyś na mnie trafił dostał byś w pysk i jeszcze kopa w dupę!!! ale mam nadzieję że to ktoś sobie jaja robi z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to wlasciwa pora
dlaczego jestem egoista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się zastanawiasz czy nie postwić jej przed faktem dokonanym :O w takich sprawach nie można tego robić - to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej teraz. Z takimi rzeczami nie można czekać. Tylko spokojnie i mam nadzieję, że masz jakieś uzasadnienie dla takiej postawy. Lepiej, żeby dziewczyna wiedziała, na czym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej powiedz jej, że jestes bezpłodny :P jesli zerwie, bo bedzie chciała mieć dzieci, to jeszcze jej dvpe obrobisz, że chorego i okaleczonego zostwaiła w ciężkich chwilach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziaca
tzn. nie wiem czy wiesz... ale jesli zawzecie juz zwiazek malzeniski a Ty dop po slubie obieścisz jej te wiadomosc to ona najzwyklej w siecie mzoe zadzac od Ciebie rozwodu (rowniez koscielnego), bo ukrywales przed nia prawde... a np w kosciele glowna funcja malzenstwa jest zalozenie rodziny... juz nie wspominajac o jej uczuciach to takie nowienie! dziewczyna sie ZAŁAMIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×