Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majeczka85

PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘ o POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Majeczka85

Dziewczyny mam pytanko.. Od 4 dni odczuwam ból jajnika. Czuje go praktycznie cały dzień... pomijając ranek! Boli mnie prawy jajnik i nie jest to jakiś mocny ból czy mocne kłucie... tylko taki - Ból Po prostu! Jakby to opisać ... ? Hmmm.. No tak jakby cały czas GO CZUJĘ... Lewego nie a ten tak !! Tak jakby ktoś go lekko ściskał ... Sorki za porównania, ale chciałam dokładnie to opisać, bo sie zamartwiam. Czytałam, ze moze to ciążą ??? Chciałabym !!!!!!!!!! ...ale moze to też być jakaś groźna dolegliwość a tego bym nie chciała Moje cykle są zawsze 28-dniowe ... Kochałam sie z mężem 8, 9 dnia cyklu. Potem 15-tego DC i 20-tego dnia cyklu. Dziś jest 22 DC... i jajnik tak pobolewa od 3 czy 4 dni prawie non stop. Tak jak pisałam jest to znośny ból ... delikatny ale odczuwalny. Co to moze być?? Miała któraś tak?? Żadnych innych objawów brak ... w sumie Boli mnie kark i krzyż, ale to może ... źle spałam? Nie chcę sobie nic wkrecać... ale z tym jajnikiem jeszcze NIGDY tak nie miałam Poradźcie coś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to też być wyrostek robaczkowy (o ile wczesne stadium) lub zapalenie przydatków lub jakiś zator jelita, miałam takie same objawy, zapisz się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak bolalo w 1 ciazy, po 9 dniach od niby owulacji dostalam strasznego bolu jajnika, trwal cala noc, spac nie moglam pozniej byl spokoj moze to byc tez przesuniecie owulacji? w tej ciazy wogole mnie nic nie bolalo, jak zwykly cykl tyle ze zakonczony ciaza :) nie pozostaje nic innego jak czekac jeszcze ok tygodnia i zrobic test zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka85
Owulacja to chyba nie, bo trwała by 4 dni tak jak ból?? a miała któraś tak i zakończyło się to ciążą :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola Olaaaaaaaaaaaaaa
mi się wydaje że to RAK MACICY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do gina SZYBKO !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ale z ciebie SUCZ!!!!!!!! Nie sluchaj kretynki!!!!!! Jezeli ciaza jest pozamaciczna, to moze bolec jeden jajnik ( tzn. ciaza jest w jajowodzie) zamiast macicy, ale wtedy bol bylby nie do zniesienia. Jak tylko kluje, to pewnie to cos innego. Glowa do gory. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mialam tez cos takiego, tylko ze u mnie to byl lewy jajnik, ginekolog okreslil to jako tzw wzbudzony jajnik, i dal mi na to leki hormonalne- tabletki antykoncepcyjne, mialam je brac przez 3 miesiace, akurat dzis bylam na kontroli i wszystko wrocilo do normy, nie przejmuj sie idz do ginekologa, zbada cie i bedziesz wiedziala co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Olaa olaaaaaaaaaaaaa
..ale ja SERIO uważam że to RAK MACICY :D takie coś NIGDY nie oznacza ciąży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Olaa Olaaaaaaaaaaaaaa
i co ??? i co ??? Pewnie byłaś u gina i to jednak RAK ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka85
Ola - spier**** ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka85
mamaya ... a ile bolał Cię ten jajnik? Do samego okresu? Bo mnie bolał 4 dni a dziś już w ogóle nic a nic... Okres ma przyjść za 6 dni... Opisz dokładniej jak to było u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka85
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 3-4 dni przed okresem najbardziej potem slabo a po terminie wcale nie bolal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×