Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

Gość gość
Ja swoje wesele miałam w tym miejscu - http://www.parkhotellyson.pl/ i jestem bardzo zadowolona. nasi goście byli zachwyceni ośrodkiem, jak również smacznymi daniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy wyborze sali istotne ma znaczenie czy jest dobra gastronomia, no i wielkość sali, ja np. dekorację sama sobie ogarnęłam, skorzystałam z usług http://www.artico.com.pl/ sala wyglądała tak jak sobie wymarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiKI
Dziewczyny! Pomocy! Czy któraś z Was była kiedyś w Best Western Efekt Express? Samo miejsce na pierwszy rzut oka wydaje się cudowne, ale chciałaby znać również Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaWę
Moja siostra organizowała ślub w hotlu KORAL i było naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne wesela organizują w Srebrnej Górze na Księcia Józefa gdzie byłam na dwóch u znajomych. To co zawsze jest na nich w punkt to świetne jedzenie. Jakbym miała organizować swoje to też tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaMaryśka
Tak, hotel Koral, to jest to! Miejsce godne polecenia - dobre ceny, dobre jedzenie, duzo miejsca do tanca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
A co sądzicie o weselu w tym hotelu http://www.hotelpolonez.pl/ ? Przyjrzałam się ofercie i muszę powiedzieć, że mi się podoba. Sala jest duża, ładna a menu bardzo zachęcające. Od dawna szukamy sali idealnej a tam nam się chyba najbardziej spodobała. Wesele planujemy na sierpień 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje wesele miałam bardzo blisko Krakowa bo w Głogoczowie w Zajeździe Biesiada www.biesiada.com.pl i wspominam je przecudownie :-). Wszystko zostało organizacyjnie dopięte na ostatni guzik i nie musieliśmy się niczym martwić. Sala bardzo ładnie przystrojona, pyszne jedzenie które było podane w porządnych porcjach i miła obsługa. Goście chwalili więc to najlepszy wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne jedzenie i to w całkiem sporych porcjach dają w indyjskiej restauracji Ganesh na Starym Mieście. Mimo że to centrum Krakowa, to na nawał turystów raczej tutaj nie trzeba będzie narzekać. Przytulny lokal zlokalizowany w zabytkowej piwnicy, z klimatycznym oświetleniem i hinduską dekoracją. Jest dużo miejsca, więc śmiało organizować imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o Kraków to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę Best Western Premier byłam tam ostatnio na weselu koleżanki i świetnie się bawiliśmy od białego rana, bardzo ładne widać że nowiutkie miejsce a jedzenie było wyśmienite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra334
Dla mnie najlepszą salę weselną mają w Hotelu Złota Róża w Sędziszowie. Obiekt jest super, jedzenie pyszne, obsługa bardzo dobra. Dodam tylko, że ja patrzę z perspektywy gościa. Byliśmy tam na 2 tygodnie temu na weselu. Tutaj http://www.zlota-roza-hotel.pl jest strona tego hotelu. Warto, naprawdę warto się dowiedzieć jak tam cenowo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czell80
Best western efekt express, ten przy ul. Opolskiej, jeden z lepszych wyborów jeżeli sugerujemy się jakością do ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala w Krakowie? No to ja polecam Restaurację Trzej Kucharze. Jak na razie żaden inny lokal nie przebił tego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała niedawno wesele w bardzo ładnym miejscu Radocza Park www.radoczapark.pl. Jeżeli chodzi o wnętrza to takie typowo eleganckie i w gustownym stylu. Dobrze rozplanowana przestrzeń tak że każdy miał wystarczająco dużo miejsca a było 150 osób. Do tego ciekawie ułożone menu i pyszne jedzenie. Z takich dodatków był też wiejski stół i taka witryna z ciasteczkami bankietowymi. A i jeszcze załatwili im fotografa i kamerzystę. Myślę że kiedyś chętnie wyprawiłabym tam swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropcia 1
sala ale także dobra muzyka jest bardzo ważna..ja wam chce polecić zespoł wiem ze chłopaki są ze słomnik grają wspaniale moge wam podac nr 537079388 ostatnio byli w restauracij cichy gaik i wszyscy byli pow wrazeniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona11111
Polecam hotel Fero Express. piękne sale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poszukać na : www.gdziewesele.pl/Krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Piast Kraków
Wszystkich poszukujących miejsca na wesele w Krakowie zapraszamy do Crown Piast Hotel & Park. Pary organizują nie tylko wesela w naszej restauracji, ale także w naszym ogrodzie. Zobaczcie jak może wyglądać ślub zorganizowany w naszym ogrodzie https://www.youtube.com/watch?v=vxK79zHESvg po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://hotelpiast.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zajrzeć na stronę www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 tutaj mają dobre auta typowo na ślub. Wynajmowaliśmy ich BMW x6. Dobra cena, jasne warunki, podchodzą indywidualnie do zamówienia także nie ma takiej sytuacji że nieważne na ile godzin bierze się auto to płaci się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zarezerwowalismy sobie termin w sali best western efekt express. To jest w sumie hotel, ale maja bardzo ładną salę bankietową. No i przede wszystkim bardzo dużą. Nawet na 200 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie idealnym miejscem na wesele jest sala w Best Western Premier na Opolskiej. Byłem tam na kilku weselach i za każdym razem było bardzo fajnie. Sala duża, ładna, elegancka i klimatyzowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym miejscem na wesele w krakowie jest na pewno hotel best western efekt express. Mają tam normalne ceny a jakość jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele na 230 osób, więc potrzebna nam była spora sala. Wybraliśmy sale w hotelu best western premier i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sala jest piękna, duża i jest bardzo ładnie oświetlona. Jedzenie i obsługę oceniam 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×