Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

witam, polecam Hotel Fero Express. bylam tam niedawno na przyjęciu weselnym u przyjaciół i bardzo mi się podobało. smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa i z tego co wiem bardzo atrakcyjne warunki cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, polecam Hotel Fero Express. bylam tam niedawno na przyjęciu weselnym u przyjaciół i bardzo mi się podobało. smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa i z tego co wiem bardzo atrakcyjne warunki cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odstąpię salę weselną Skorpion w Grodkowicach na 16 czerwca 2012r wpłaciliśmy 1500zł zadatku i tyle chcielibysmy odzyskać. w restauracji są dwie sale na jednej się siedzi a na drugiej tańczy,sala ta pomieści max 140 osób. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel 792622026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk4580
Polecam nowo otwarty lokal w Sidzinie pod Krakowem, okolice Skawiny - Centrum Konferencyjno Bankietowe Caffe Bar Lusillo. Robią świetne imprezy, mają super obsługę i pyszne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kic8a
Do tej całej listy mogę dorzucić: HOTEL FERO EXPRESS. Najpierw byłam tam na weselu kolegi a później sama miałam tam weselicho. To już chyba mówi samo przez się. Jedzenie jest pyszne- wszystko przyrządzają sami i tak dużo że nie idzie spróbować wszystkiego. Organizacja na najwyższym poziomie a pomimo tego bardzo miło i sympatycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena11122
A może Wieliczka? Blisko Krakowa, a sala położona w przepięknym otoczeniu. Wszystko nowiutkie i czyściutkie. Spokojnie można zrobić tam imprezę na 200 osób. Co prawda nie byłam tam na weselu, tylko troszkę bardziej smutnej "imprezie", jednak nawet w tym wypadku uważam, że parę spraw, które są niezmienne przy organizacji wszelkich imprez lokalowych można sprawdzić i się przekonać co i jak. Więc sprawy chyba najważniejsze (moim skromnym zdaniem). Błyskawiczna, uprzejma obsługa. Uważam, że jest to bardzo ważne, bo nawet najlepszy kucharz, będzie miał problemy, jak obsługa będzie wydawała potrawy z szybkością ślimaka i spowoduje, że na stół trafią przestygnięte. W tym przypadku takie stwierdzenie nie ma najmniejszego prawa bytu. Obsługa uwija się jak pszczółki w ulu. Dodatkowo analogicznie najszybsza obsługa nie zrekompensuje wad samych potraw (przesmażone, brak przypraw, rozgotowane itp) Tu również nie można nic zarzucić. Szef kuchni rewelacja. Wszystko idealnie doprawione, ugotowane, usmażone. Tak więc uważam, że jest to opcja naprawdę warta przemyślenia. Dodatkowym atutem uważam, jest fakt, że przy sali jest hotel, z którego można w razie potrzeby skorzystać (jego funkcjonowanie nie wpływa na samą salę, tzn. goście hotelowi nie kręcą się po sali w trakcie imprezy). Zresztą zainteresowanych odsyłam na www.salawieliczka.pl Jest tam wszystko dokładnie wyjaśnione wraz z dużą galerią zdjęć prezentującą obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, podzielcie sie proszę opiniami nt centrum konferencyjno-bankietowego Reduta w krk :) czy mial tam ktos wesele?? jakie wrażenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celika
Witam serdecznie Dziewczyny poszukuje jakiś nowych informacji na temat domu weselnego w Opatkowicach (anna). Zaniepokoiły mnie wpisy które znalazłam na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostasamosia
miesiąc temu miałam wesele w Hotelu Fero Express, jak już ktoś wyżej napisał miejsce godne polecenia! klasycznie, bez przepychu, z wyższej półki. Jeżeli komuś zależy na dziwactwach to nie tam. Natomiast zarówno ja jak i goście jetesmy bardzo zadowoleni. Ceny przystępne, odnośnie dużo rzeczy można negocjować - co naprawdę się liczy. A i obsługa profesjonalna! następnym razem to również tak :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumbajaja
Zgadzam się z opinią wyżej odnośnie "SALA WIELICZKA" !!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca. Blisko Krakowa (ja jechałam 5 minut :D) i tak...nowocześnie, elegancko a zarazem przytulnie. Rozkręcają się, więc ceny promocyjne kuszą. Przyznam szczerze, że największe wrażenie na mnie zrobiła kuchnia. Obłędnaaa! Jadłam i jadłam i jadłam co mi się rzadko zdarza na imprezach gdzie się głównie pije i tańczy ;)) Mają parking, klime gdyby nie to że chcę zrobić swoje wesele w Zakopanem skąd pochodzi przyszły mąż pewnie wybrałabym wieliczke. Albo Kazimierz. To ich stronka www.salawieliczka.pl albo facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=100003140137461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SalaWieliczka
Witam!!! Posiadam do wynajęcia Sale w Wieliczce w nowo wybudowanym obiekcie w obiekcie znajdują się dwie slae jedna na 120 osób druga na 80 osob obydwie sale są klimatyzowane i elegancko urządzone idealnie nadające się na Wesela , konferencje, szkolenia komunie , chrzciny i wiele innych imprez , istnieje możliwość wynajęcia samej sali bez cateringu jak również z naszym cateringiem wynajmując u nas sale przeżyjesz nie zapomniane chwile po więcej informacji zapraszam do kontaktu drogą telefoniczną lub mailowa 504-639-948 SalaWieliczkaA4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenifer553
Witam wszystkich...proszę o pomoc w wyborze lokalu bierzemy pod uwagę PAŁAC KORONNY (KILKA KM OD KSIĄŻA) HOTEL ZAMECZEK W KSIĄŻU, DWÓR W JABŁONIOWYM SADZIE , KLIMTÓWKA Wolbrom , ZAJAZD POD JASKÓŁKAMI W IWANOWICACH , NAD STAWEM W ROSIEJOWIE , PLANETA W CHARSZNICY ,PROSZĘ O OPINIE....POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsennia
Witam, potrzebuje opinii o domu weselnym ,,Zielone wzgórze" na Zielonej. Będę wdzięczna za każde info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani młoda
byłam nie raz w Opatkowicach w domu weselnym Anna i bardzo mi się tam podobało, jedzenie dobre niczego nie brakowało wszystko na bieżąco uzupełniano, miła obsługa, bardzo ładny wystrój, duże przestronne sale, dlatego też sama zdecydowałam się urządzić tam swoje wesele w przyszłym roku. Jeśli ktoś piszę że nie zwracają zaliczek to niech dokładnie przeczyta umowę bo jest w niej taki punkt, co innego gdyby nie było. Zresztą w każdym lokalu jest taka procedura, w końcu po to się daje tą zaliczkę żeby mieć pewność - muszą się jakoś zabezpieczyć na wypadek gdyby ktoś chciał ich wykiwać. Poza tym gdy wesele rozpada się miesiąc wcześniej to wiadomo że już nikogo nie znajdą na to miejsce... W każdym jednym miejscu zaliczki przepadają gdy coś się nie udaję więc nie bądźcie zdziwieni. Jeśli wszystko jest tak jak należy to na pewno się nie rozpadnie i nie będzie takiego problemu ze zwrotem zaliczki. Ja jak najbardziej polecam ten lokal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalier
Hej - poszukuję pilnie sali weselnej bez cateringu do 250 osób w okolicach Dobczyc-Myślenic-Gdowa, z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiiinadiiii12345875
Witam, Poszukuję sali na przyjęcie weselne w okolicach Krakowa... najlepiej blisko Skawiny. Moje wymagania: - sala musi pomieścić około 140 osób, - oddzielona sala taneczna; - 5 dań gorących; - stół wiejski; - no i oczywiście w miarę przyzwoita cena za osobę. Proszę o kontakt. agnieszka.jarosz87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortitudo
a wiecie może coś o nowo wybudowanej sali w Łuczycach pod Michałowicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wolsza
Jeśli potrzebujecie dekoracji oraz gadżetów i akcesorium okazjonalnych na waszą uroczystość, to z całą pewnością, mogę polecić Wam sklep Godan. Mają tam praktycznie wszystko! W jednym miejscu można znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy w przyzwoitych cenach. Z tego co wiem, mają zarówno sklep stacjonarny, jak i internetowy Tutaj jest stronka http://www.godan.com.pl/e-sklep,pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokrzysztof
Hej poszukuję sali na przyjęcie weselne w okolicach Ojcowa, Skały, Jerzmanowic, Zabierzowa. Moje warunki: - sala na min. 180 osób, - catering we własnym zakresie - przyzwoita cena za wynajem. Proszę o kontakt. bokrzysztof@gmail.com tel. 508764275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski_piesek
Jeśli o mnie chodzi to myślę, że jednym z fajniejszych miejsc, gdzie można urządzić wesele jest Hotel Niebieski na Salwatorze. Doskonałe jedzenie, ładna sala z fajnym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam przewertowanie ofert sal weselnych na jakimś portalu. W Krakowie i okolicach jest tyle sal, że bez problemu coś sie znajdzie - wystarczy dobrze poszukac;) tutaj masz koło stu lokali z woj. malopolskiego, ktore pomieszczą tylu gości: http://www.gdziewesele.pl/malopolskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chopins
Witam. Mam wielką prośbę zastanawiam sie nad sala weselna BARTOSZÓWKA w Racławicach czy mógłby mi ktoś podac jaką opinie o niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauhehehehe
ja mialam wesele w domu weselnym Anna w opatkowicach. polecam jestem zadowolona, wszystko bylo naprawde dopracowane, jedzenie pyszne i jest tam bardzo ladnie. jest jeszcze Tadeusz w Proszowicach, i dom weselny w Rosiejowie, tam bylam na weselach i tez bylo niezle ale Anna najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marche
W Krakowie odkryłam, że wesela też organizują w tym hotelu Niebieski na Salwatorze. Mają na samej górze bardzo ładną restaurację Vanilla Sky -> http://www.vanilla-sky.pl/pl/oferty-specjalne/ow Rozmawiałam z właścicielem, który oprowadził mnie po salach i jestem pod wrażeniem menu jak i wystroju. Bardzo fajną sprawą jest też pokój zabaw dla dzieci, który znajduje się zaraz obok restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×