Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

polecam portal TwojaSala.pl - zestawienie kilkudziesięciu sal w Krakowie i okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuga
interesuje mnie ta sala w Dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuga
kurcze ale jednak troche daleko dla moich gosci by bylo. Wiec narazie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olocop
Witam. My z żoną polecamy gorąco salę bankietową w restauracji Savana w Łężkowicach. Sala jest na 100-160 osób. Jest przy stacji benzynowej, ale podczas wesela w ogóle tego nie widać, bo wejście jest od drugiej strony. braliśmy tam ślub w kwietniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Menu z obiadem i 2 ciepłymi daniami to 155 zł, a w tej cenie znajduje się także WÓDKA (o,5 na głowę, do wyboru Pan tadeusz, wyborowa itp.), CIASTA i OWOCE. Tort weselny do wyboru w 5 rodzajach, bardzo dobry, z resztą jak wszystko. Bardzo fachowo do wszystkiego podchodzą, wszystko w terminie, jasno i klarownie, wszystko spisane na umowie (jak jeździliśmy po innych salach to np. gość nam mówił"zobaczymy co się da zrobić", "pomyślimy", ale na piśmie to nie chciał potwierdzać).Minusem dla niektórych może być fakt, że nie mozna wnosicnic swojego ciasta, alkoholu, ale wszystko jest na miejscu i naprawdę dobre. Wódkę która nie zejdzie odliczają potem od ceny. spokojnie mozna domówić po cenach sklepowych wino i piwo (keg). Jak zabraknie to doniosą. My np. zamiast szampana na wejście chcieliśmy wino i nie było żadnego problemu. Za wszystko płaci się połowę na tydzień przed, a resztę do 4 dni po ślubie (co pozwala na zapłacenie z ew. prezentów ;) ). Zaliczka była 1000 zł przy zamawianiu sali. W opcji są jeszcze dodatkowe opcje jak wiejski stół, ale jedzenia jest tyle w standardzie że nie braliśmy. Tak naprawdę goście i my jedliśmy tylko ciepłe posiłki, bo nie było miejsca w brzuchach już na zimną płytę. Ogólnie menu bardzo bogate, można wybierać różne opcje. No i nic nie znika, wszystko zapakowane od razu, ledwo udało nam się ta góę jedzenia do auta na dzień następny zmieścić (strogonow w słoikach, wszystko popakowane elegancko). Na górze pokoje hotelowe, więc jak goście chcą się przespać, to jest gdzie(choć dużo się tam nie zmieści). Pokój dla młodej pary w cenie. Tak więc bardzo jesteśmy zadowoleni i polecamy. Przed wejściem jest zrobiony ogródek (chyba w 2009), ale w kwietniu jeszcze dużo nie rosło. Nam akurat padało, tak że na zewnątrz nie wychodzliliśmy raczej. Jak jakieś pytania, to z chęcią udzielę odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a słyszałyście coś o zajeździe Skorpion? Podobno jest on w pobliżu albo E4 albo nowej autostrady. Gdzieś Szarów, niedaleko Brzezie etc. Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia21miejsce
Witam wszystkich, Czy ktoś z Was był na weselu w Szafranie w miejscowości Zagacie. Interesuje mnie przede wszystkim jakość podawanych potraw i jakość obsługi :) Dzięki za informację. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Ja tam nie byłam ale słyszałam, że fajna sala do takich okazji jest w Zabierzowie (Krakowskie Przedmieście) - ponoć, nie dość że sa fajnie zrobione (wygląd) to jeszcze fajnie umiejscowione bo koło Krakowa i z dużym parkingiem itp. Czyli w sumie fajna miejscówka jak ktoś nie che w centrum miast robić wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertk2
Szukasz sali weselnej w Krakowie? w jednym miejscu znajdziesz wszystkie obiekty wystarczy wejść na www.GdzieWesele.pl Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Krakowa i Tarnowa www.gdziewesele.pl/Krakow/ oraz www.gdziewesele.pl/Tarnow/ dzięki opinią klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najleprze domy weselne które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki sowojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości Wesele w Krakowie I Tarnowie nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na www.GdzieWesele.pl znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Niezapomnij o dodaniu komentarza na www.GdzieWesele.pl do sali weselnej w której zorganizowaliście swoje wesele to pomoże wszystkim przyszłym gościom w podjęciu dobrej decyzji gdzie w białym stoku zorganizować przyjęcie weselne Domy weselne, sale weselne w Krakowie i Tarnowie tylko na www.gdziewesele.pl/Krakow/ www.gdziewesele.pl/Tarnow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagi2011
Dziewczyny, poszukuję sali weselnej w okolicach Krakowa z widokiem na góry (przedgórza) na 80 osób. Interesują mnie sale zarówno z hotelem jak i bez. Czy ktoś może coś zaproponować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie miejsce, które nazywa się Krakowskie Przedmieście i tam są organizowane tego rodzaju (i nie tylko) duże imprezy. Nie jestem pewna, jaki jest tam widok,bo nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale wygląda to na przyjemne miejsce, gdzie jest dużo zieleni. Mój ciocia mieszka w pobliżu i wiem, że teren jest tam ładnie ukształtowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaroKar
Witam wszystkich, od niedawna poszukuję sali na wesele. I niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Poszukuje miejsca na 250 osób w Krakowie lub Skawinie (ewentualnie w miejscach położonych niedaleko - mogilany itd.). Dodatkowy minus moich poszukiwań stanowi znalezienie sali na której będą goście jedli i tańczyli, Proszę o pomoc, MaroKar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyssssss
bardzo polecam zajazd zagloba piekny wystruj mila obsluga smaczne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zapytać o dom weselny "nad stawem" w resiejowie, jakie macie opinie na temat tego lokalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek327
Hej! Mam do oddana termin na wesele a dokładnie na 10.09.2011 w Domu weselnym Kaprys w Tępoczowieo. Jeśli ktoś chce otrzymać więcej informacji proszę o e-maila kasia.wirek@poczta.fm Naprawdę polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziewczyny pytanie odnośnie kilku sal, które mnie zainteresowały: Pałac w Paszkówce, Hotel Qubus, Hotel Sympozjum. PROSZĘ, poradźcie, bo mam obawy co do porcji i smaku jedzenia i obsługi i obecności gości... Macie jakieś doświadczenia związane z tymi miejscami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto-kro-tka7
JA BYLAM NA WESELU W ROSIEJOWIE A RACZEJ NA DWOCH I MUSZE WAM NAPISAC ZE JEDNO W MAJU BYLO SUPER Z DRUGIM JUZ BYLO GORZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto-kro-tka7
JUSTYNKO2-w rosiejowie jest kilka kucharek i jak bylam w maju to podobno gotowala jakas kucharka z klimontowa -nazwiska nie znam ,ale wszystko bylo takie pyszne ze palce lizac a piersi kurczaka byly podawane w ksztalcie faworka co mi sie bardzo spodobalo,a drugi raz bylam niedawno i czar juz prysl.Gotowala inna osoba i nie bylo juz smacznie i ladnie,ale mowili ze kucharke mozna sobie wybrac jak soe idzie ustalac wesele.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusiaczeq
Z zapytaniem dot. sali weselnej szafran. Ja bylam na weselu w tej restauracji 31 lipca 2010 roku u kuzynki. Bylam zachwycona, tak jak cala rodzina !! robili tam przyjecie weselne oraz poprawiny. CUDO. udogodnieniem jest to, ze na gorze jest malutka sala taka dziecinna wielkoscie normalnego pokoju gdzie sa zabawki, lalki,miśki,gry, wiec dzieci nie nudza sie na weselu tylko moga sie tam bawic caly czas dzieki temu ze tak powiem rodzice maja - spokoj. jedzenie .. no nie mam okreslnienia na jedzenie poniewaz bylo tak dobre, ze szkoda gadac.BARDZO DOBRE wszystko odpowiednio doprawione w odpowiednich porcjach. obluga bardzo profesjonalna mila, gdy goscie prosili o cos nie bylo zadnego problemu. 2 lazienki jedna na gorze obok tego pokoiku dla dzieci, natomiast druga na dole niedaleko wejscia. moja rodzina byla niezwykle zaskoczona profesjonalnym wykonaniem calej.. oblugi no i pysznym jedzeniem-kuzynka natomiast byla zachwycona latwoscia "dogadaniaa sie " z obsluga. i nie az tak wygorowana cena. sala pieknie oswirtlona i klimatyzowana. na zewnatrz miejsce dla osob palacych przy slicznych drewnianych okraglych stolikach i krzeselkach. sama chciala bym tam zorganizowac wesele ale chyba raczej na koniec roku 2011 ew. na poczatek 2012, wiec ceny zapewne niezwykle urosna ale warto! polecam.. naprawde polcam. ah, sa dwa wyjscia z sali przy tym drugim wyjsciu dwie ogromne drewniane hustwaki na ok 4-5 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakoma21
czesc dziewczynki i nie tylko mam pytanko znacie moze jakas fajna sale ale zeby byl tylko wynajem sali. mam fajny katering i chciala bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odstąpienia termin na wesele w przepięknej sali bankietowej Szafran, miejscowosc Zagacie, w dniu 28 maja 2011r. Sala w pełni klimatyzowana, doskonała obługa, smaczne posiłki. Bardzo doba organizacja, ładny, nowoczesny wystrój sali, pokój da dzieci, pokój Państwa młodych, baza noclegowa dla gości. Bardzo dobry kontakt z właścicielami, dostosowanie si ę do klienta. Ponadto ogród z uśtawkami, ławeczki i parasole. Sala na 120 - 200 osob, dobór indywidualnego menu. Cena za osobe to ok 150 - 180 zł w zależności od ilości dań. strona lokalu: www.szafran.com.pl. Kontakt: katarzynka640@wp.pl, tel: 506 927 426 lub 509 367 770, udzielimy wszelkich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiszka
Ja słyszałam że ciekawie jest w restauracji Noworloski na rynku. Koleżanka była i mówiła że było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa999
ja tam twierdzę że dom weselny w Opatkowicach jest genialny.. bylam tam na weselu co prawda dwa lata temu nie wiem jak jest teraz i strasznie mi się podobało.. jedzenie bardzo dobre, co do akustyki nie mam żadnych zarzutów. tańczy sie bardzo dobrze, i fajnie jest siedziec w sali a z dala slychac muzyke.. mnie sie bardzo podobało, ale każdy ma swoje zdanie na ten temat. co do ludzi którzy wynajmują tą sale nie moge sie wypowiedziec gdyz nie mialam z nimi kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf Kraków
Fotografia Ślubna Kraków Katowice Tychy Żywiec www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Poszukuję opinii na temat domu weselnego w Opatkowicach. Mam tam zarezerwowaną salę na 2012r. Byłam tam na weselu jako gość i bardzo mi się podobało - jedzenie było smaczne, obsługa miła i dobrze zorganizowana, bardzo ładny wystrój, na stołach niczego nie brakowało. Mam jednak wątpliwości ponieważ właściciele w "umowie" nie podają gwarantowanej ceny maksymalnej od jednej osoby. Tylko ustna informacja, że przewidują 150 - max. 160 zł/os. Czy jest na forum ktoś kto organizował tam wesele i może podzielić się cennymi informacjami odnośnie tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpie salę weselną na miesiąc sierpień 2011 r. w miejscowości k.Głogoczowa (przy trasie na Zakopane)niedaleko Mogilan/Myślenic, sala jest na ok. 80 osób , więc w sam raz na nieduże wesele. Dodatkowo możliwość rezerwacji u fotografa w Myślenicach także na tą samą datę. Po szczegóły proszę dzwonić na tel: 510463627 lub GG: 34317145 sala jest nowa, jest w niej możliwość rezerwacji pokoi gościnnych , pokój dla Państwa młodych gratis, zdjęcia sali i ine szczegóły po rozmowie telefonicznej tel: 510463627 lub GG: 34317145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinka
Ja polecam kawiarnie Noworolski w sukiennicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM restaurację REZYDENT w Rudniku !!!!! Mielismy tam weselele 7 maja tego roku ( 2011) Sala jest naprawde piękna, a dzieki bialym nakrycią na krzesla wyglada niezwygle elegancko i dostojnie. Jedzenie i obsluga ( kelenerzy podaja obiad w bialych rękawiczkach) naprawdę na najwyższym poziomie. Szczegolnie polecam devolaja ;) - moim zdaniem najlepszy w miescie. Szefowa jest osobą profesjonalną i można się z nią porozumieć we wszytskich kwestiach. Polecam rowniez skorzystanie z jej uslug florystycznych ( nam wykonala przepiekne bukiety i dekdekorację stołu). NAPRAWDE wszytskim którzy chcą powierzyć zorganizowanie wesela profejonalistom i nie martwić się niczym tego dnia- goraco POLECAMY. Judyta i Piotr - wiecej info i zdjęcia pod mailem judyts@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Rezydent Bankiety w Rudniku !! rewelacja, mielismy tam wesele w tym roku.... wszystko na najwyszym poziomie..... polecamyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele ciekawych ofert sal weselnych, wraz ze zdjęciami, cennikiem i kalendarzem wolnych terminów znajdziesz na www.gdziewesele.pl/Krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×