Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

I to nadodatek twój pierwszy cykl starań !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo więć teraz przypomnij nam swoje wszystkie objawy o ile je masz tak żebyśmy wiedziały na co patrzeć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo 🌻 🌻 🌻 ❤️ GRATULACJE ❤️ 🌻 🌻 🌻 Pierwszej z nas się udało!!!!:) Tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam tabelkę zatem :) :) :) :) NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1...........❤️ ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3............07. 02 kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1............26.0 1 valeri..........Aga..............28.....3.............. ..........katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Oj ale teraz sie boje ze to moze jednak nie jest to, itd. mozliwe zeby test wyszedl pozytywnie a nie bylo ciazy? bo @ mial byc dopiero w piatek! No ale tak sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to wszystko za bardzo sie uklada, cos musi byc nie tak! No ale zrobilam test bo wlasnie czulam ze sie udalo.. juz tak kilka dni. Pierwszy objaw juz tydzien po owulacji to bylo ogromne zmeczenie, ale po tym week endzie mi przeszlo (pospalam sobie po 12 godz na noc..). A potem bol piersi, wczesniej niz zwykle, bo piersi mnie bola na miesiaczke ale dopiero 3/4 dni przed. A tym razem bolaly mnie juz kilka dni po owulacji. No i zyly na piersi.. sa bardzo widoczne, cale zielono-niebieskie. No i tez brzuch mialam tak niby "napiety", ale to nie wiem czy to nie byly bole "psychotyczne" czy cos takiego.. Zaraz sie dowiem gdzie moge isc zrobic badania krwi blisko pracy. Jak nie to zrobie w miejscowosci gdzie mieszkamy w ten week end najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - nie myśl teraz o tym czy wynik może być poztywny a ciąży może nie być - wyszedł ci pozytyw i koniec dyskusji :) Teraz czas na betę i na gina :) Normalnie tak mi poprawiłaś dziś humor, że cała paszcza mi się usmiecha :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż już wie? Jak zareagował?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo super informacje z rana! Gratuluje! 🌼🌼🌼 Ale Ci sie udalo, juz w pierwszym cyklu, no naprawde bardzo sie ciesze razem z Toba, tylko czasem nie opuszczaj naszego wątku, zdawaj relacje co i jak ;) Ciesze sie strasznie :D 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh - wiecie co wygląda na to, że zaczęłyśmy zachodzenie zgodnie z kolejnością listy :D - dziewczyny - spieszyć się bo ja też nie moge się już doczekać !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu z tą tabelka to mam nzdieje zę sie mylisz bo ja jestem na samym końcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) tez sie strasznie ciesze (no, wyobrazacie sobie z reszta!!) ciagle sobie mysle : a moze to jednak nie ciaza, moze mam cos nie tak z hormonami itd Maz jeszcze nie wie bo chce mu powiedziec \"oczy w oczy\", nie przez telefon. Nie moge sie doczekac wieczoru, nie wiem jak mu powiedziec, czy tak poprostu czy wymyslec cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i normalnie robie test, jak juz zrobilam siusiu sobie mysle : oj powinnam byla poczekac do jutra, napewno wyjdzie negatywny.. A ty nawet nie mam czasu wyjsc z ubikacji i test pozytywny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee valeri - to był żart :) uszy do góry :) Karo - no kurcze to czujemy się zaszczycone, że my juz wiemy. Ja też bym wolała w 4 oczy taką wiadomość przekazać. Może obwiąż test wstążeczką, zapakuj do pudełka i daj mu w jak prezent niespodziankę podczas miłej kolacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo nie mysl tak, to napewno ciaza :D Moja siostra miala tak samo, jak zaszla to nagle dopadl ja taki wewnetrzny spokoj, jak wczoraj czy przedwczoraj napisalas ze masz takie wrazenie ze jestes, to ja juz bylam prawie pewna ze to prawda, ale nie chcialam zapeszac ;) Wiec nie mysl ze to hormony, bo napewno to hormony, ale te ciazowe :D Wyobrazam sobie jak sie cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niezly pomysl. A co do testu to mam go w torebce i patrze od czasu do czasu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj rano bylam bardzo zdenerwowana, serce zaczelo mi mocno bic, brzuch bolec i wogole! Musialam komus powiedziec wiec zadzwonilam do mamy, tez sie bardzo ucieszyla i powiedziala ze wlasnie tak myslala ze jestem w ciazy bo ciagle marudzilam ze jestem zmeczona ostatnio! Oj a mezus nawet na pewno o tym nie mysli! Jeszcze wczoraj mi powiedzial zebym o tym za bardzo nie myslala bo pzniej bedzie mi za smutno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Czy mogę dołączyć? :) Tak sobie od jakiegoś czasu Was czytam...miło tutaj... Ja tez mam \"ciśnienie\" na staraania maksymalnie do konca roku :) a dopiero od teraz zaczynam :) Musze do konca roku, bo już trochę mam dużo latek.... ;) i z każdym rokiem strach. Choć strach teraz jest zawsze, takie jesteśmy mocno doinformowane :) Mam już syna..dorosły facet :) a teraz nowy związek i tak jakoś bardzo, ale to bardzo bym chciała mieć maleństwo... Może się uda... :):):) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem w goracej wodzie kąpana wiec nie wiem czy wytrzymalabym do czasu kiedy wroci z pracy, wiec zawsze staram sie testowac w sobote jak jest w domu ;) Chociaz kurcze musze sobie obmyslec jak zrobic mu niespodzianke, w razie gdybym testowala w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu witamy gorąco ❤️🌼 wpisuj sie do tabelki i odwiedzaj nas czesto ;) Wiecie co jestem taka podniecona jakbym to ja była w ciąży :D Karo napisz jaka byla reakcja meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz chcialabym zadzwonic do laboratorium umowic sie na badania ale za duzo ludzi w biurze i nie mam gdzie pojsc gdzie by nikt nie slyszal...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) jeszcze widzę dzisiaj takie dobre wieści tutaj :) wstrzeliłam się...może się też zarażę. Żeby tak można było, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - maz jeszcze nie wie, nie chce mu powiedziec przez telefin a rano budzi mnie i hop, do pracy! Wychodzi o 6.30. A wieczorem sie widzimy o 19stej.. nie wiem czy wytrzymam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym was wszystkich zarazic!! Witaj miumiumiu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu - nie wiem ile masz lat, ale skoro masz dorosłego syna to pewnie trochę wiecej niż 29 - powiem ci, że ja kurczę też strasznie czuję presję czasu, bardziej niż bym chciała szczególnie, że to pierwsze dziecko by było. Tak to głupio jest urządzone, że dla kobiet czas jednak inaczej leci niż dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem podniecona, nie moge myslec spokojnie, obgryzam paznokcie i nogi mi skakaja pod biurkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo a nie możesz się urwać z roboty i wyciągnąć męża na lunch?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×