Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Oko mnie swedzi.. Dziewczyny, a to moze jakis objaw ciazy? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale sie usmialam :D A mi dzisiaj wszystko z rak leci i tez sie zastanawialam czy moze to jakis znak :D hehe wesolo przynajmniej jest ;) A mi wyszlo ze zaplodnienie nastapilo 19-20.01 wiec porod mialabym ok 11.10 o ile dobrze obliczylam ;) Kurcze myslalam ze tylko ja mam takie schizy i obliczam kiedy bede rodzic nie wiedzac jeszcze czy jestem w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestes jedyna taka wariatka, ja tez sie melduje!! I zaloze sie ze jest nas takich duzo :) Dobrze wiedziec no nie? A tobie do testu zostala nocka, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nie do tematu : naprawde to glupie oko mnie swedzi, mam nadzieje ze nie bede cos tam miala... I wiem ze raczej ciazy to nie oznacza.. hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz za wozkiem patrze......... Pomocy nie udziele bo sama potrzebuje!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje samopoczucie dobre ;) Rozbawil mnei dzisiaj moj Misiek, wyszlam po zakupy a on z pracy do mnei zaczal pisac na gg, nie odzywalam sie wiec zaczal dzwonic, ale jakos moja komorka nie miala zasiegu wiec sie zwolnil i przyjechal szybko do domu bo myslal ze mi sie cos stalo :D Usmialam sie ale milo jak ktos sie tak martwi ;) Wieczorem idziemy na urodzinki do kolegi, jutro do drugiego. Dzisiaj nie bede raczej nic pila z alkoholem, boje sie i pewnie bede jedyna trzezwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wrozka z tego forum wlasnie przepowiedziala ze bede miala 3 dzieci: syn, corka, syn i pierwsze widzi juz niedlugotak jakbym teraz byla w ciazy :D Moze cos w tym jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest chyba w dziale "zycie uczuciowe" teraz udziela nawet odpowiedzi, Beatrycze80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez patrze na to z przymrozeniem oka, ale nie pisalam jej ze staram sie o dziecko tylko w mailu zapytalam czy bede miala dzieci i ile. No zobaczymy jutro, tescik juz przygotowany w lazience czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci zazdroszcze ;) Jutro z rana napisze co mi wyszlo, 3majcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczylam slub bylam pewna ze dostane lada chwila @ wiec juz zmienilam date na kolejny @ a tu piskus, do tej pory nie mam, wiec jutro bede testowala znowu bo bede miala jakies 2 dni po terminie. Poki co tabelki nie zmieniam, zmienie jutro jak bede cos wiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kamka! Kamila - Ja tez czekam ! I co zrobilas ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Ja raniutko wstalam dopiero teraz zalaczylam kompa. Wiec test wyszedl mi ponownie negatywny i nie wiem co mam myslec, tym bardziej ze od wczoraj latam co chwile siusiu, dzisiaj po przebudzeniu jakies 30 min nie moglam wstac z lozka, takie mialam mdlosci, piersi od rana mnie strasznie bola (na okres mnie nigdy nie bolaly) no i od kilku dni mam lekkie zawroty glowy ale to rzadko. Naprawde nei wymyslilam tych objawow, coraz bardziej jestem przekonana o ciazy tylko test pokazuje co innego. Jestem w kropce. W poniedzialek chyba pojde zrobic badanie krwi, bo sama nei wiem co sie dzieje... Przeciez niemozliwe zeby 3 testy sie mylily, z drugiej strony dziwnie sie czuje i jakos tak wewnetrznie jestem przekonana o ciazy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres w sumie wczoraj powinnam maksymalnie dostac, bo mam z reguly 25 dniowe cykle wiec wczoraj bylby 26 , dzisiaj 27. To dopiero 2 dni po spodziewanym @ wiec moze za wczesnie testuje? Wszystkie testy kupilam Quick Vue, w poniedzialek rano kupie jeszcze moze pre test i tak czy siak lece na badanie beta. Ech jakie to jest denerwujace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam teraz na roznych forach ze dziewczyny tez tak mialy, testy im wyszly negatywne nawet po 7 dniach od spodziewanej @ wiec moze jednak? Nadzieja umiera ostatnia ;) Zobaczymy w poniedzialek po badaniach. A co tam u was? Jakies nowe objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem co o tym myslec! Rzeczywiscie jesli masz wszystkie te objawy, i mdlosci itd to wydaje sie ze jestes w ciazy, no ale te testy... Dziwna sprawa, chyba rzeczywiscie najlepiej isc na bete, bedziesz pewna. chyba mowilas ze dzisiaj masz jakas imprezke? No to chyba jednak nie zaszalejesz z alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj rano krew leciala z nosa ale to zaden objaw!! ;) Brzuch mnie troche boli jak na okres ale jeszcze za wczas, no ale zdarza sie. A kochany mi mowi zebym kupila test dzisiaj zrobila, mowi ze przeciez tak malo kosztuje a nigdy nie wiadomo moze i po kilku dniach by pokazal +.. ale chyba raczej nie kupie bo jak czytam jak z toba Kamka jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, Kamila mialo byc. Dzis rano ogladam dvd z naszego Slubu, ale znowu sie poplakalam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo dzisiaj sobie w ogole daruje ta imprezke, wysle moego Miska samego, niech sie bawi. Nie ma sensu zebym siedziala z nimi i patrzyla jak pija poza tym nie umiem i nie lubie klamac, wiec co im powiem, ze dlaczego nie pije? Znajac ich pewnie beda namawiac, nie mam na to sily. Moje Slonce powie ze zle sie czuje i leze, wiec bede miala z glowy ;) Wczoraj tez bylam na urodzinach kolegi i wypilam doslownie łyk szampana jak spiewalismy mu sto lat. Potem od razu przylecialam do domu i zwymiotowalam :o Z reguly lubie szampana wiec nie wiem co sie stalo.. No nic beta pokaze czy mam urojenia czy moge sie juz cieszyc ;) Ojeju jak super by bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wymioty.. no, napewno bedziemy sie z toba cieszyc!! :) Ja juz nie moge sie doczekac testu, mamy razem z Kamka zrobic 6tego. Masz racje ze nie idziesz na ta imprezke, ja bylam ostatnio nie chcialam pic bo staranka i wogole, wiec powiedzialam poprostu ze musze byc calkiem trzezwa bo kieruje. I z tym bede miala latwo bo tutaj trudno gdzies sie ruszyc jak nie samochodem! Zawsze jedno z nas wcale nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6tego bede za was kciuki mocno trzymala :) No my oboje nie mamy prawka, poki co remont zzera cala kase ale w marcu juz bedzie po, wiec moze zdaze jeszcze przed porodem zrobic prawko, zobaczymy, bo tez mieszkamy w cholere daleko od centrum a autobusy wiecznie zapchane. Tyle ze kolega od urodzin mieszka w bloku naprzeciwko :D Kurcze wiecie co nei wiem czy nie wolalbym juz dostac @ ta niepewnosc mnie dobija :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kamila, lepiej napewno zebys nie dostala wogole!! Rozumiem cie lepiej wiedziec odrazu czy jest sie w ciazy czy nie, ja ktora moze dopiero jestem po 1szym tygodniu nie moge sie doczekac, a co dopiero ty! No ale trzymam kciuki zeby @ jednak nie przyszedl! WCALE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba masz racje :D Dzieki 🌼 To ciagle sikanie mnie dobija, dzisiaj od rana juz z 5 razy bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje :D Tyle nas tu bylo na poczatku, ciekawe gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie zapeszyc? Nie rozumiem... Chyba pomylilas watek z ty pazdziernikowym ;) Ja tam narazie wchodze powolutku, podczytuje ale sie nie odzywam, wlasnie zeby nie zapeszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×