Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Helloo :) Elmirko gratulacje :) Ja nadal chora w lóżeczku leżę i kuruję się \"babcinymi sposobami\" bo lekarka nic mi nie chciała przepiać. Mnie już piersi zaczęły boleć i pryszcze powiskakiwały - a to u mnie oznaki że okresik zaraz będzie... no ale nic na to nie poradzę, będę próbowała dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hanna :) Ja miałam myć w ten weekend okna ale z moją grypką chyba dam sobie spokój. Wysprzątam resztę mieszkanaka i już :) Żadnych potraw nie robię bo święta spędzamy u moich rodziców i teściów. A remoncik też niedługo u nas się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Melcia:) Wiesz, z ta @ to nie tak do końca pewne u Ciebie, czytałam ze niektóre dziewczyny czuły sie bardziej okresowo, albo tak jak pisała Miu o swojej koleżance, miały okres. U mnie święta rodzinne, więc robótka mnie czeka :P W tym roku pierwszy raz bedę robić mazurek, robiła ktoraś? Jak tak to poproszę sprawdzony przepis, najlepiej łatwiutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciast to ja zabardzo jeszcze nie umiem piec :P jedyne jakie piekłam to piernik :) A z @ rozstrzygnie się do 18 (te 4 dni to jak wieczność). Cykle mam 24 lub 26 dniowe i nigdy mi sie nie wydłużają więc niedlugo wszystko będzie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Lejdis :) Hannaa 🌻 Melcia 🌻 :) Nio ja papierka jeszcze nie dostałam, ale już wiem na 100%, że lada dzień awansik do podpisu dostanę...:P U nas taki proces długo trwa, bo w samej centrali parcuje prawie 1500 osób ;) a na dodatek ciągle jakieś zmiany :) Ale Hannaa dzieli 👄 Ja wczoraj przeszłam na dietę lodową...hehe i żaden tam sorbedzik..tylko pełnotluste pyszne lody waniliowe :) a jakże... Ja Świeta mam takie trochę tu, trochę tam...hi Ze sprzataniem nie ma problemu, bo mam dziewczynkę co raz w tygodniu przychodzi i mi pomaga :) Co do mazurków to nie robiłam jeszcze ale na innym topiku koleżanka reklamowała stronkę z pysznymi trafionymi wypiekami...poszukam to podeślę. U mnie dzisiaj 11 dc... wczoraj miałam być \"lwicą\", ale padliśmy obydwoje...dzisiaj mnie jajnik od rana kłuje i tak myślę, czy przypadkiem nie przegapiłam :( ale ostatnio jak byłam 14dc to pęcherzyk miał 21 mm, więc mam nadzieję, że jednak może nie przegapiłam :) Miłego dzionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a jednak kolejna dzidzia:) Elmirka gratuluję:) może naprawdę zacznie się coś tu u nas dziać na tym wątku i dzieciaczki się na wiosnę posypią:) miumiumiu mnie zawsze kuje jak usłyszę o czyjejś ciąży, nie dlatego ze życzę komuś źle, bo to nie tak ja im życzę wszystkiego najlepszego tylko....ja też chcę...:( u mnie z porządkami kiepsko, teraz przed 2 zmianą ja wstaję ledwo żywa, chwilkę na neta pokręcę się po domu i znów do pracy, weekend na uczelni a w poniedziałek znów praca zero odpoczynku:(byle do świąt dotrwać to troszkę odpocznę dziś mnie strasznie mdli, gdyby nie @ to myślałabym że jestem w ciaży;) a tak naprawdę to mam mega stresa bo ide do gina na12 i niewiem co mi powie, czy wogóle mnie nie spławi?? dodam kilka miesięcy do starań to może mnie nie zbyje że za szybko przyszłam dziś 4 dzień cyklu, myślicie że może mi coś dać żeby jeszcze wspomóc staranka w tym cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no pewnie, że może Ci coś dać... ja miałam rozpisane leki od 12 dc...bo wtedy u niego byłam. Tylko czy masz badanka zrobione? To ważne przy wspomaganiu. cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) nie daj sie spławić, generalnie jakbyś nie miała jajeczkowania to może Ci przepisać clostibegyt, czasami to przepisują jak nie ma owulacji w każdym cyklu, a bierze się to od 5 dc, więc wszsytko przed Tobą. Jesteś mlodziutka więc może Ci powiedzieć, ze po dwóch latach bezowocnych starań zacznie coś działać :( Niektore dziewczyny dodają sobie u lekarza troszkę miesięcy starań, wiadomo jak jest z tym czekaniem:( A może wyśle Cię na badania, nie stresuj się bedzie dobrze. Miu, u mnie z owu to tak róznie, była i w 13 i 19 dniu, także bez monitoringu ani rusz! Ja też od wczoraj lodziki, zaczęłam od bakaliowych ;) Jak znajdziesz stronkę to podeślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jeszcze wyczytałam, zeby robić świecę, albo chociaż nogi do góry. Oczywiście już po, żeby plemniczki miały latwiejszą drogę:) Co mi tam :P wczoraj sie świecowałam, aż mnie skurcz złapał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa słyszałam o tych nogach w górę "po" ale czy to ma takie znaczenie, ja w poprzednim cyklu na wszelki wypadek nie wstawałam z łóżka po wszystkim, no ale nie pomogło... nie mam żadnych badań to moja pierwsza wizyta jakie wogóle badania się robi na początek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nigdy u siebie nie rozpoznaje kiedy mam dni płodne, testów owulacyjnych nigdy nie używałam, leków nie biore, u lekarza nie byłam. Chyba więc marne szanse w tym cyklu na ciąże... Muszę się troszke dokształcić w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa.... hahahaha )* A mnie głupio tak świecować, hi, bo ten mój M to się śmieje i on w ogóle uważa, że naturalnie, bez wspomagania, że po co takie wariactwa itd. Jakiś taki niereformowalny jest w tym temacie....to ja tak świecuję jak on się idzie myć, ale to raptem parę minutek ;P Hannaa...tu taj podsyłam stronkę, z której Dziewczynki braly przepisy i polecały : http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/Tort-urod zinowy.html Mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa...przeglądałaś stronkę...znalazłam mazurek kajmakowy...chyba się zainspirowałam, wygląda slicznie i działa na moją wyobraźnie, hehe Chyba zrobie na święta bo nie jest trudny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miu, dzieki też zrobię :) myślalam, ze jest to bardziej skomplikowane, ale chyba dam radę :D Melcia, głowa do góry, wszystkiego się nauczysz, ja zyczę aby ta nauka nie była Ci potrzebna:) Zacznij może od mierzenia temperatury, tylko o tej samej porze, po 3-5 godz.spaniu i obserwuj śluz, wiesz tak trochę weż na papier albo między palcami i jak zacznie sie rozciągać tak na parę cm. to masz najbardziej płodne dni. Z tymi nogami to rzekomo prawda, zresztą ja zaczynam wierzyć w te cudowne rzeczy, mnie jest prawie wszystko jedno co robię byle zajść. Piszę prawie bo jakieś hamulce tam mam :D :P i np za okno ich nie wystawię, no chyba ze w nocy ;) Mój M. na początku tez sie śmiał, teraz stwierdził, ze dziwi go tylko jedno dlaczego w trakcie nie daję tak wysoko :D:P no i że nie jest ze mną tak źle :( skoro jeszcze mogę taką gimnastykę :O:O:O Aga, na początek chyba prolaktynę i progesteron.Może tez monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha ,ha , ale mnie rozbawiłyście tą świecą ;-) ;-) ;-). Wyobraziłam to sobie. Ale prawdą jest, że pupa powinna być przez jakiś czas wyżej. Ja tylko poduszeczkę podkładałam parę razy, no i nie wstaję z łózka po, ale narazie efektów niestety brak! ;-( Hanna niedziela juz blisko. Fajnie, że owu. wypadnie ci owu. w niedzilę bo na spokonie możecie próbować do woli! Melcia - Aga tezmiała wszystkie objawy zbliżającej się @ więc wszystko jest możliwe 🌼 Miuimiu myśle, że nie przegapiłas jeszcze owu. 11 dzień to jeszcze wcześnie. Budz w sobie tę lwicę i do roboty dzisiaj ❤️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌼 Mile macie sposoby na baby (lody ;) ). A z ta swieca, to ponoc nie trzeba bo wystarczajaca ilosc plemnikow jest juz na \"swoim miejscu\" po wytrysku, a te co \"wyplywaja\" to jak jest za duzo ;) No ale ja mimo to przez ten moj jeden cykl swiece.. stosowalam!! :D tzn nie swiece ale nogi do gory, na sciane. Maz sie ze mnie smial.. Nie wiem czy to dzieki temu nam sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen, ja juz rozplanowałam te starania:D wczoraj były, dzisiaj nie, w sobotę tak, niedziela nie, poniedziałek tak. Gin powiedział, zeby co drugi dzień, nie codziennie. Karo, no własnie nigdy nie wiadomo co może pomoc. Jak sie człowiek nie stara, to i tak zajdzie, nawet chyba od wiatru :P Ale jak już sie wspomaga to nie jest tak lekko :( Ale świeca była u Ciebie :D i to jest na plusik, no i jeszcze wzmacnia mięśnie brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa...tylko wpada się łatwo :( A jak człowiek, pragnie, marzy, myśli to już gorzej... No są wyjatki od reguły ....szczęliwe wyjątki....co nie Karo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę się do Was dołączyć ? Też staram się o dzidzię. Staramy się z mężem od 8 miesięcy. Ja już tracę nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart...Witaj serdecznie 🌻 Zapraszamy :):) S zukaj tabelki, skopiuj, wpisz się, wklei...i się rozgość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Was zapytać jeszcze raz o te moje badania. Lekarz mi zlecił abym zrobiła między 7-9 dc. Mam fajne laboratorium koło siebie, czyyne również w soboty i tak sobie pomyślała, że mogłabym jutro na spokojnie podjechać, ale... obawiam się czy nie za wcześnie? Plamienia miałam od soboty, w poniedziałek już prawie okres a we wtorek tak konkretnie się zaczął. Licząc od "konkretnego" dnia to jutro będzie dopiero 5 d.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Mart - Witaj 🌻 zapraszamy :) Ale u nas milutko :) świątecznie :) ja już w zeszłym tyg zaczełam sprzątanko, poprałam wszystkie firanki, narzuty, zasłonki. koce i co tam jeszcze mi w ręce wpadło. W ten weekend ciąg dalszy sprzątania - okna i cała reszta bajzlu. Tak mi się nie chce, że ehhh .... Mam trochę tremę bo to nasze pierwsze święta w domu, wcześniej zawsze szlajalismy się po rodzince. Babcia TZa na pewno zadzwoni i będzie pytać co wnusio ma do jedzenia i czy aby na pewno nie gloduje :P więc musze sie postarać ;) Z babcia to jest smieszna sprawa, bo wczuła sie troche w rolę jakby teściowej (a teściowa z koleji jest raczej wyluzowana) i potrafiła co tydzień dzwonić i sprawdzać menu wnusia :D A nie daj Boże jak nie mialam czasu czy weny gotować, to przy kolejnej wizycie u babci dostawaliśmy tonę przetworów i zarcia w słoikach. Powiedzialam kiedyś TZowi że jeszcze raz wspomni babci o pizzy to mu już nigdy w życiu nic nie ugotuję. I od roku jest spokój :) Strasznie fajna ta stronka z przepisami Miumiumiu. Kobieta ma niezłe zacięcie i talent :) Zgapie chyba mazurka od niej. Aga trzymam kciuki - daj znac co ci gin powiedział 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt:) witaj i nie trać nadziei. Ja też tak długo:( Ale w końcu się uda, przeciez los nie byłby aż tak okrutny. Zresztą bardzo mnie zadziwia jedna rzecz, ze te co nie chcą, robia jakieś dziwne rzeczy zeby poronić, usuwają, porzucają.... :( a te co pragną, kochają zanim sie pojawią.....muszę czekać, planować...ehhh zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrren, z tego co wiem, to liczy się od tej wlaściwej, a skoro masz zrobić 7-9 to w poniedziałek masz 7 i by pasowało. W każdym razie to tylko moje zdanie, ale lepiej chyba zrobić tak jak lekarz powiedział :P Madu, ale masz fajnie,że już tyle porobione, u mnie robótka w proszku:( Watpię zebym zrobiła wszystko na święta:( ale przez ten remont wszędzie bajzel i ogólnie czekam aż fachowcy przestaną sie kręcić po domu. W sobotę mają skończyć, za to ja planuję umyć wszystkie okna. Mam takiego jakiegoś powera po wczorajszej wizycie, że nawet porządki świąteczne mnie nie przerażają:) Za to kompletnie nie mam dziś weny do pracy:( ale i tak piatek wiec większy luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za ciepłe przyjęcie, to wpisuję się do tabelki: Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... .łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04.....Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03 . .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04........Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... .łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04.....Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03 . .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04........Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie Martt...........Marta..........27..... 8.......25-28.03 .08...dolnośląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Wiecie u mnie w zasadzie to do końca nie stwierdzono przyczyny dlaczego nie możemy mieć dzidzi. Mąż wyników najlepszych nie ma. Ale lekarz powiedział, że tragedii też nie ma. U mnie terazjak dostanę @ mam iść robić wyniki hormonów i od 10 dc mma iść na monitoring cyklu. Więc się okaże czy ja też mam problem. Ciężko mi, bo mąż się dzielnie trzyma i on wierzy, że będziemy mieć dzidzię. Ale ja ostatnio już przestałam na to liczyć. Ciągle się staramy, ale już ja jakoś tak bez emocji do tego podchodzę. Widzę, że u Was przybyło o jeden brzusio. Super :) I życzę Wam oby każda z Was spadała do drugiej tabelki i żeby się ta tabelka zapełniała szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś namieszałam w tabelce, poprawiam i przepraszam Dzięki dziewczynki za ciepłe przyjęcie, to wpisuję się do tabelki: Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04... .łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04.....Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03 . .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04........Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie Martt...........Marta..........27..... 8.......25-28.03 .08...dolnośląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja troche ta tabelke poprawię bo wyszedł tasiemiec ;) kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....5..........8.04.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........12.04.... ..łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....8..........11.04........Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03 . ....łódzkie ashia..........Asia...............25.....2...........05. 04......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . ........UK ania741.......Magda............25.....2............30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04......śląskie Martt...........Marta...........27..... 8...........25-28.03...dolnośląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Elmirka85.....Ania.............23.....4............ciąża. .....młp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×