Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ot takie tam

modne laski - czujecie się lepsze?

Polecane posty

Gość prawiczek 23 lata
A ja akurat wydaje na ciuchy bardzo dużo, głównie d&g, cavalli czy ukochany dsquared (generalnie lubię włoską modę). Staram się kupować oczywiście na wyprzedażach, outletach, rzadziej z najnowszej kolekcji, tylko wtedy, gdy jakaś rzecz strasznie mi się podoba. Odnośnie tego jak kto się ubiera to mi to lata kompletnie, nie lubię napewno jak ktoś stara się za wszelką cenę kupić ubranie z dużym logiem jakiejś marki albo np. kupić szalik vjc i zawsze z wywalonym napisem chodzić jak niektórzy... Drogie dupcie - najważniejsze to, żebyście miały swój styl, czuły się dobrze... Eee tam http://www.youtube.com/watch?v=saBa4Xl1LA0&feature=channel_page olejcie sobie szczerze mówiąc szczerze te wasze eksperymenty ze stylami, jakimiś glanami i innymi bzdurami to w 90% nie wychodzą i jeśli chcecie się podobać gościom (jak macie to gdzieś to nie czytajcie tego) zakładajcie jak ona obcisłe spodnie na tyłek, seksowne skórzane kurteczki, opinające bluzeczki, a buty ładne kozaczki albo szpileczki. Tylko bez żadnych bazarowych zlotek, podróbek i święcacych (nie wszystkich, ale większości) rzeczy. To było do dziewczyn do 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej kup skórzane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do choleryyy
Co to za sztuka wejsc do sklepu w ktorym sa super modne ciuchy i skompletowac sobie stroj,ktory mają już praktycznie wszyscy? Sztuka jest kombinowac,laczyc to co nam pasuje do figury, urody itd. plus moim zdaniem trzeba jeszcze umiec szukac (sklepy internetowe,czasem sklepy markowe,czasem te "zwykle",czy tez second handy-ja osobiscie czesto odwiedzam.),mozna stworzyc wtedy swoj wlasny niepowtarzalny styl.mozna tez,jesli ktos potrafi ciuchy samemu przerabiac tudziez tworzyc,bawic sie tym. Takie jest moje zdanie. a czy modne kobiety czuja sie lepiej? Jesli ktos naprawde sie interesuje moda,nosi ubrania i dodatki z umiarem to wtedy moge stwierdzic,ze taka osoba wyglada ok. Sa niestety kobietki slepo za moda podazajace,wygladajace jak 3/4 ulicy w swoim miescie... i czasem,kiedy takie osoby czuja sie "lepsze" gapiac sie na inne,te mniej "cool i trendy" z politowaniem,to mam ochote sie z nich smiac,bo to w tym momencie one sa zalosne,nie te niemodnie ubrane. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my nie
tylko wy nas tak postrzegacie :) pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica..
Uwielbiam mode i zakupy ale zawsze staram sie kupowac rzeczy uniwersalne ale w roznych kolorach, czyli kolorowe koszule (nie tylko biala sie nadaje do pracy:) ) i moje ukochane rozpinane sweterki, do tego dobrze skrojone spodnie albo spodnica i zawsze wyglada sie dobrze. i wybieram tylko te kolory, ktore do mnie pasuja. poza tym znam swoj typ figury i wiem jaki fason bluzek do mnie pasuje a jaki mam bezwzglednie unikac. ogolnie lubie ciuchy proste ale kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×