Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama.przedszkole

do mam przedszkolakow

Polecane posty

Gość mama.przedszkole

moj syn niedlugo skonczy 2 lata, chcialabbym od wrzesnia puscic go do przedszkola bedzie wtedy mial 2,5 roku, ale rocznikowo caly czas 2 nie jestem pewna czy w tej sytuacji zostanie przyjety? czy pierwszenstwa nie maja dzieci ktore skonczyly 3-4 latka, albo ktore maja 2,5 roku ale rocznikowo 3? co o tym mylicie? bede wdzeczna za kazda odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina80
problem jest w tym czy mały jest na to gotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozinek z Bazinek
nie nie maja pierwszenstwa dzieci 3 i 4 letnie, wystarczy ze syn ma skonczone 2,5 roku i mozesz go smialo zapisac do przedszkola.Napewno zostanie przyjety. U mnie w moim miescie to przynuja nawet 2 letnie dzieci tylko trzeba sobie samemu oplacic ubezpieczenie a od 2,5 roku wszystko juz jest normalnie wiec niczym sie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.przedszkole
byloby super w naszym miescie sa tylko 3 przedszkola zlobek zlikwidowali :( maly kocha dzieci, jest bardzo przyjazny, ladnie sam je i pije, oduczamy od pampersa potrafi sie w pewnym stopniu sam rozebrac wiem ze musze sama isc sie najlepiej popytac ale naluchalam sie tyle opini ze takie dziecko raczej nie ma szans ze juz teraz zaczelam sie martwic dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik ma znaczenie. Moja córka jest ze stycznia 2005 i nie zostala przyjęta w zeszłym roku do przedszkola z powodu braku miejsc. Pierwszeństwo mialy dzieci z rocznika 2004, a z rocznika 2005 mogly zostać przyjęte dzieci 2.5 letnie, jesli były miejsca. W tym roku jest nabór rocznika 2005 i te dzieci mają pierwszeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×