Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

KREDYT HIPOTECZNY

Polecane posty

Gość Andziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

MOżECIE MI UDZIELIć INFORMACJI JAK TO JEST Z KREDYTEM HIPOTECZNYM???? Sytuacja jest taka: mamy własne mieszkanie w kamienicyw dużym miescie, mieszkanie jest wielkości 52 m2 mąż ma swoja firme, ja nie pracuję mamy 3 dzieci. Chcemy wziąć kredyt hipoteczny pod mieszkanie i budowac dom. jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać taki kredyt?? Jaki bank byłby najlepszy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ile tego kredytu chcecie..musicie miec tzn.zdolnosc kredytowa...ale skoro Twoja maz ma firme..w miare dobrze prosperujaca,mysle ze macie duze szanse na kredyt u nas jest taka stuacja..maz pracuje ,ja jeszcze nie..mamy jedno dziecko staramy sie o kredyt 150tys na budowe domku...maz zarabia 2000tys miesiecznie,ja mam kawalek ziemi...ten dochod tez nam biora pod uwage...a kredyt bedziemy brac w MULTIBANKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mój mąż zarabia 4-5 tys, firma dobrze prosperuje :) kredytu bysmy chcieli 150-200 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ze dostaniecie nie masz co sie martwic...juz macie projekt domku??taki mniej wiecej a dzialeczke macie?my na szczescie mamy...projekt tez juz wybrany w lipcu rozpoczynamy budowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
działkę mamy na oku, a jaka jest róznica w jakiej walucie bierzesz kredyt, bo jajestem w tych sprawach zupełnie zielona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLIZEJ słonca pokaż swój domek :) tzn projekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ok 400zl dokladnie nie wiem..jak to teraz jest z tymi kredytami po nowym roku... aha wtym projekcie bedziemy wprowadzac niewielkie ale bardzo istotne zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to duzo 400 zł na jednej racie, a ile wychodzi 1 rata???? Domek śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas rata bedzie wychodzic ok720zl wlasnie w tych frankach szwajcarskich dziekuje,ale bardzo duzo osob mowi ze brzydki..ale coz to nam sie podobac a nie komus...poza tym musi byc funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Brzydki?? No cos Ty, ładny domek, to chyba z zazdrości ludzie mówią że brzydki. 720 zł idzie przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to brzydki?Mi się właśnie taki marzy.Przede wszystkim,nie hangar i hala,ale odpowiednia ilość metrów.Stówka to jest akurat.A niżej jest taki 70 m2.To dopiero odpowiednia kubatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×