Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karinka22

Jakie są najlepsze samoopalacze ?

Polecane posty

Gość gość
ja w tym roku sobie kupiłam samoopalacz la roche posay. tutaj można go dostać: http://aptekajakmarzenie.pl/roche-posay-autohelios-nawilzajacy-samoopalacz-ciala-p-9348.html był drogi w porównaniu do tego, ile zwykle przeznaczam na kosmetyki ale powiedzmy, że w tym roku byłam bardziej mi zależało. w kazdym razie ten jest świetny. głównie zależało mi na nogach i naprawdę się sprawdził. wygląda fajnie, żadnych smug, efekt jest bardzo równy i trochę się utrzymuje i mam wrazenie, że skóra na nogach jest lepszej jakości. tylko warto sobie pyknąć jakąś depilację woskiem, bo jak goliłam nogi co drugi dzień to trzymał się krócej. serio polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galińska
Ja od paru miesięcy używam StMoriz, bo mają odcień dopasowany do jasnej karnacji i fajnie wyglądają na skórze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna01
Przyznam, że nie znam st.moriz... Gdzie można je dostać? Jak do jasnej karnacji, to ja zawsze chętnie wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1258
Na pewno w Douglasie albo na ich stronie :) Koniecznie zakup sobie od razu rękawice jak będziesz kupowała samoopalacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiciaWika
W Super-Pharm ostatnio wprowadzili produkty st.moriz, ale chyba tylko w sklepach stacjonarnych, bo na stronie nie widziałam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turquise rose
W siłowniach jatomi też mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionisko
Dziewczyny, a nakładacie jakoś szczególnie te samoopalacze z st.moriz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiciaWika
Fionisko st.moriz ma też specjalną rękawicę do samoopalaczy. Dzięki niej łatwiej rozprowadzić produkty na skórze bez smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arylica
A co to za rękawice i jak się ich używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznaMargolka
To rękawica ze specjalnego materiału, dzięki niej dużo łatwiej równomiernie nałożyć samoopalacz. Po użyciu przeprać mydłem na płasko wysuszyć i gotowa na następne użycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi1987
Fajny ten St. Moriz. Miałam okazję używać. Zupełnie nie brudzi ubrań i nie zostawia plam na skórze. Dużo szybciej też widać efekt opalenizny bo mniej więcej po godzinie. Cała gamę produktów znajdziecie tu: www.stmoriz.pl . Warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arylica
A co wam się sprawdza lepiej? Mgiełka czy mus z tej firmy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkaaaa
Mi też już zeszła wakacyjna opalenizna :/ dlatego kupiłam samoopalacz- w sprayu- z Eveline. Użyłam go już kilka razy, jest ok, fajnie się rozprowadza, no i dobrze, ze daje ladny złocisty kolor na ciele, nie żadna pomarańczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaria
U mnie lepiej sprawdza się st.moriz, no i zdecydowanie ładniej pachnie. Najbardziej przypadł mi do gustu ich samoopalacz w musie. A próbowała któraś z was tych balsamów brązujących, które sie zmywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera19
A można je gdzieś dostać poza stroną st.moriz? Zamawiać jeden samoopalacz, żeby sprawdzić to chyba średnio się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamelka
W douglasie są, w sephorze chyba też. W drogeriach superpharm też widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florella
Widziałam produkty st.moriz na kontigo.com. Zawsze możesz wrzucić do koszyka przy większych zakupach kosmetycznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra jest mgiełka brązująca z Bielendy Magic Bronze 2 w 1 do ciła i twarzy, ładny kolor nadaje, bez smug, przebarwień. Super się nakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnego wątpienia mogę polecić SUNASTIC Efektimy... to jest totalny sztos i tegoroczny hit wśród balsamów brązujących. Wypróbowałam i nie żałuję:) nie śmierdzi i nie pozostawia smug 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×