Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karenina

Szew okrężny na macicy

Polecane posty

Gość karenina

Witajcie. Jestem po zabiegu założenia szwu okrężnego na szyjkę macicy. Jest niewydolna. Nie wiem w związku z tym jaki czeka mnie poród? Czy będę mogła rodzić naturalnie? Na najbliższej wizycie zapytam o to swojego lekarza, ale chciałabym wiedzieć na co się nastawiać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karenina, ja też bede miała szew jak zajdę w ciążę. mozesz napisać jak wygląda samo zakładanie? w którym tyg ciąży jestes? ja trochę czytałam o szwie, ściągają ci go pod koniec ciąży, i mozesz rodzić naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Teraz jestem w 18 tc. szew zakładano mi w 16tc. Lekarz wypisał mi wcześniej skierowanie. Zgłosiłam się do szpitala, porobili badania. Sam zabieg odbywał sie pod całkowitym znieczuleniem. Trwał ok. 15 minut. Póżniej przez 2 dni dostawałam kroplówkę z lekiem rozkurczowym. To w sumie było najgorsze, bo muszę dośc często chodzić siusiu i za każdym razem musiałam prosić pielęgniarkę o odłączenie kroplówki i podłączenie z powrotem:) Nie każda była chętna do pomocy. Proponowały basen, ale ja miałam barierę psychiczną i za nic w świecie nie mogłam zrobić do basenu. Na 4-ty dzień po zabiegu wypuścili mnie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×