Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a kto tu napisał

__Dziecko ma 39,7 stopni___

Polecane posty

Gość a kto tu napisał
38,6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
nie,niekoniecznie 40 stopni.Ja byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
dziękuję wszystkim za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
super.Kontroluj co pół godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja od niedzieli wieczór też walczy z anginą jaki dostała antybiotyk ale u mojej temperatura doszła do 39 dzisiaj było trochę lepiej ale i tak siedzę i czekam bo antybiotyk bierze o 23.30 ,a twoje dziecko ma jeszcze jakieś inne objawy bo moja to w sumie tylko ta gorączka i gardło z nalotem i trochę katarku ma 3 latka a ja nigdy nawet nie spotkałam się z anginą i byłam bardzo zaskoczona tą chorobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
miej rękę na pulsie i nie wachaj się jechac do szpitala.Najwyżej lekarz ją zbada i was odeśle.Mnie powiedział lekarz,że jak podany jest antybiotyk i coś na gorączkę no to trzeba poczekać.Kazali mi siedzieć na korytarzu a dziecko miało się chłodzić w samym pampersie.Ale byłam taka wystraszona,że wolałam już na tym korytarzu siedziać niż w domu się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
dzieki:) no gorączka głównie i trochę gardło. Nos zapchany. Ale ogólnie cały dzień była wesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina80
no widzisz już spada temperatura, będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja ma w takim razie tak samo miejmy nadzieję ze nasze dzieciaczki szybko wyzdrowieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarthE
To wbijcie sobie do tych pustych głowek odpowiedzialne matki ze dla dzieci temperatura bliska 39,5-40 jest cholernie niebezpieczna i odrazu pogotowie i oklady zimne....... E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
ja tylko do tej pani deart..coś tam.Ty się puknij w łeb,bezmózgu z asystentami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
oby. Naprawdę bardzo Wam dziękuję. Przyznam się Wam teraz, ze to moja siostrzenica, ale jest moim najslodszym Skarbem i kocham ją jak swoją córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta pani to jakaś psychopatka czy co moja miała dokładnie 39.2 i zyje i tylko nurofen baby jej podałam ale pewnie to dlatego ze jestem matką psychopatką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
DarthE- jedno pytanie: czy swoim oacjentom udzielasz porad w równie profesjonalny sposób, co na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka dostałą nagłej temperatury w sobote rano .. przycghodnia nieczynna ..gabinety prywatne głusza w słuchawce telefonu ... Moje dzieciątko ( 20 miesiecy ) - żywe sreberko ..nagle ospałe markotne ...inne :( Temperatura 37,9 - nie zbijałam .. i na pogotowie ... dostalyśmy ZINNAT ... i czopki na zbicie tempki EFFERALGAN-polecam! do noska zamist otrivinu za rada kolezanki kupiłam sól morską :) całą sobote małą spała ... noc ...długa męczoca i z podawaniem czopka na zbicie ...było 39 .. o 15 w niedziele ostatni czopek .. Julianna ..zaczęła sie bawić ..tanczyc hasac po swojemu ...widzialam ze kontroluje chorobe ... Temp ... 38,3 juz nie zbiajałam ... i czuwalam w nocy ...do rana spadła ... Kochane nie traktujcie temperatury jak wroga !! To oznaka ze mały organizm podjął walkę z chorobą ! Do 37,8 śmiało trzymajcie .... dziecko bez zbicia .... niech walczy! Świetne rady sie pojawiły ... kąpiel o temperaturze nizszej o stopien ... rozbieranie ... i nie przegrzewanie !!!! no i duzo picia ....bo jezeli to angina z jedzeniem bedzie gorzej no i pojawiaja sie wymioty .... ZDROWKA DLA MALUCHOW !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarthE
Jestem jeszcze na studiach , ale kazda matka powinna wiedziec jak niebezpieczna jest wysoka temperatura dla tak malego dziecka, dlatego sie zdenerwowalem , bo dla mnie to jest niezrozumiale jak do cholery mozna pisac na forum kiedy dziecko ma prawie 40 stopni goraczki zamiast robic mu zimne oklady i siedziec przy luzku. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
37,9 :) Ulżyło mi, choć nadal dosyć wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
napisałam, ze jestem jej ciocią. Moja siostra cały czas przy niej była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno najbardziej miarodajną i wysoką temperature organizm ma ok godz 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
ale ty uważasz,że my tego nie wiemy??????????????? Zrozum jedno matka była z tym dzieckiem u pediatry,podano dziecku panadol,pyralginę,okłady,antybiotyk.Gorączka spada po pół godz,a ty kogoś wyzywasz .Zastanów się na drugi raz co piszesz,bo taką poradą to ty możesz kogoś wykońńczyć.Gdyby pyralgina nie zadziałała to matka była gotowa w każdej chwili do wyjścia na pogotowie.Chociaż w zasadzie to chyba powinno przyjechać do niej?czy nie? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
dziewczyny jeszcze raz wam dziękuję. naprawdę bardzo pomogłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarthE
Tak powinno bo to jest stan zagrozenia tak wysoka temperatura. Co wiecej 39,7 - to naprawde niebezpieczny stan i normalne ze kazdy z wyksztalceniem medycznym alergicznie reaguje na takie stany. A matka nie ma byc gotowa do telefonu w takiej sytuacji tylko go wykonac odrazu, nawet jesli nie po pogotowie to w celu konsultacji. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarthE, kobieta "na studiach" powinna wiedzieć, że ŁÓżko piszemy przez "Ó", a zdenerwowanej cioci czy mamie nie posyła się idiotycznych tekstów o asystentach i rozstrzelaniach. Tym bardziej, że realne powody do zdenerwowania ma Autorka :O Radzę ponadto uważniej czytać posty i reagować adekwatnie do sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
ale kontrolujcie całą noc,bo może jeszcze skoczyć.I w razie czego lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarthE
Po pierwsze nie jestem kobieta. Po drugie nie zwracam uwage na ortografie kiedy liczy sie szybkosc a w tej sytuacji byla jak najbardziej wskazana szybka reakcja, ciesze sie ze goraczka spadla. Proponuje nie isc spac i kontrolowac temperature. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja różniez nie zmruzylabym oka ....ale napwno bedzie ok zgadzam się ze temperatura powyzej 39 ....nie jest ok szczegolnie 39,5 :O i wyzej ....jezeli skoczy drastycznie dzwon po pogotowie i nie isedz czy płacz tylko chłodz dziecko ... :) bedzie dobrze ! daj jutro znać. buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
będziemy kontrolować na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×