Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beautiful Agony

Umówiłam się na erotyczny weekend z facetem z netu

Polecane posty

Poznałam go i zaiskrzyło od razu. Rozmawiamy na kamerkach, widzialam jego profil na naszej klasie. Ma 35 lat, jest rozwiedziony i ma małego synka. Ja mam 28 lat i jestem panną z ognistym temperamentem ;) Zaprosiłam Go do siebie na weekend (mieszkam sama). Dobrze zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz widziała po weekendzie. Stosunkowo udanych nocy życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrka, masz rację :) Dzięki za życzenia... wierzę, że będzie magicznie, bo ten mężczyzna działa na mnie tak, że miękną mi kolana... ;) Mogę coś zrobić, żeby było wyjątkowo?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty masz być dla niego wyjątkowa! Znasz go lepiej niż ja( ja nie znam w ogóle ;)) sama wiesz co lubi i jak Wam ten wspólny czas umilić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc atrka :) ciekawe czemu ciągną nas zawsze te same tematy ;) no cóż autorko.... wyjątkowa bielizna i Twoje nastawienie i to juz sukces udanego spotkania ;) Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy bzy
A ja myślę że przyjedzie z synem i sprawdzi czy jestes wyjątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to żałosne jak cholera
:-0 kurwiszczem zalatujesz :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosła...........
hehehe..........dobre sobie :-D dorosła i odpowiedzialna kobieta nie zachowuje sie jak kurwa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to meatloaf
Testament napisz, jeśli iskrzy przez internet, to na żywo do zwarcia dojdzie i do śmiertelnego porażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy bzy
ostro idziesz ...moze tyo i dobrze...ale jak facet jest płochliwy...no to nie wiem co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosła...........
mi juz szpara pajęczyna zarosła to chociaz tak sobie odreaguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosła to wyrwij sobie jakiegoś z netu na erotyczny weekend i niech Ci porządki zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu kurwiszczem zalatuje? Co robię złego ? zdradzam kogoś? biorę pieniądze za seks? No proszę o jakieś uzasadnienie. Jestem dorosła, wolna i mam swoje potrzeby, które chcę spełnić z megaprzystojnym mężczyzną - co w tym złego? ps. dodam, że nie kochałam się od listopada, więc nie szukam nałogowo w sieci facetów, tylko po prostu ten mnie urzekł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beautiful Agony nie wkurzeaj się :) małolaty do szkoly się szykują dlatego masz takie wpisy ;) Pozdrawiam i życzę udanej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy bzy
Bedzie niezłe bzy bzy bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletkaa78
Nigdy się z nim nie widziałaś????!!!!! I od razu erotyczny weekend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szmata z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddlalalal
Ja widzę problem zupełnie gdzie indziej - w twojej lekko- jeśli nie bez-myślności. Przyszło ci do głowy, że face moze być zbokiem, pscychopatą, w najlepszym razie wielbicielem sado-maso, z naciskiem na sado. Albo - może być wypuszczonym świezo z więzienia krymilnalistą, kreującym swóją toższamość w necie. W najlepszym wypadku - może się okazać, że brzydko pachnie, nie ma jednego zęba i sepleni no i jakoś przejdzie ci ochota na seks z miejsca. Tylko powiedz to jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddlalalal
Może cię w nocy okraść, może cię zgwałcić, zbić, to może być notoryczny oszust, który cię omami i wyłudzi pieniądze itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra1222
a wlasnie baw sie dobrze powodzenia Ci zycze ja tez kiedys tak zaszalalam i umowilam sie z gosciem na erotyczny tydzien tylko ze umowilsmy sie w miescu neutralnym w innym miescie ja musialam dojechac i on.i powiem ci ze ten tydzien byl najcudowniejszym jaki spedzilam on twierdzil tak samo.zaszalelismy niezle ;).potem spotkalismy sie jeszcze pare razy nawet bylam u niego i do tej pory utrzymujemy kontakt.tylko na Twoim miejscu nie zapraszalabym od razu do siebie.a wczesniej z gosciem pisalismy ponad miesiac i rozmawialismy na skype z kam . tak wiec zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że trochę ryzykuję. Ale wydaje mi się, że dobrze Go poznałam na kamerce na skypie. Ma wszystkie zęby i jest zadbany :D Ma powodzenie, a mnie wybral kierując się trochę szczególnym powodem, o ktorym nie chcę pisać. Niczym mnie nie zarazi, bo NIGDY nie kochałam się bez gumki i teraz nie będzie inaczej. Jeśli mam być szczera, to trochę mnie ryzyko podnieca, a intuicję do ludzi mam ogromną - poważnie - przez 10 lat korzystania z netu nie spotkałam się z żadnym psychopatą ani psychopatką (bo kobiety też poznawałam). A jak mnie okradnie, napiszę mu komentarz na naszej klasie i wszyscy jego znajomi się o tym dowiedzą :P Nie wierzę w to. Dodam jeszcze, że oboje interesujemy się BDSM, ale żadne z nas tego nie praktykowało, więc jesteśmy zieloni w tym temacie - może spróbujemy jakiejś zabawy tego typu, a może nie... szczerze mówiąc marzy mi się delikatny, czuły seks z Nim i On taki jest - czuly i delikatny, widzę to w każdym slowie, ktore pisze albo mówi. Będzie to trzeci mężczyzna w moim zyciu a mam 28 lat, więc kurwiszczem nie jestem i nie życzę sobie, by mnie obrażano. Chciałam się z nim związać na stale, ale powiedział, że jest wypalony wewnętrznie i nawet doradzal mi bym poznała młodszego faceta, który jest jeszcze zdolny do miłości. Ale ja chcę Jego ;) Dziękuję życzliwym za wsparcie. Jak macie jakieś rady, jak upiększyć nasz weekend, to śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że trochę ryzykuję. Ale wydaje mi się, że dobrze Go poznałam na kamerce na skypie. Ma wszystkie zęby i jest zadbany A jego pitola widziałaś? Bo w sumie skoro to ma być erotyczny weekend, to pitol będzie głównym elementem scenografii przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatne BDSM :)....mmmm.... tez nigdy nie próbowałam ale kiedys ktoś o takich upodobaniach opisał mi jak zacząć taki sex :)...wiesz wtedy mnie to własnie zainteresowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam mu do zrozumienia, że chciałabym zobaczyć "pitola" :D , ale powiedział, że się wstydzi :D Ale jeszcze wybadam tę sprawę... :P V33 - właśnie... to jest podniecające... marzy mi się być polaną woskiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Khe, khe... Przepraszam, że się wtrącam. Ale przyszło mi na myśl, że znacznie więcej wrażeń i o niebo mocniejszych przeżyjesz, Agony, jeśli pozwolisz się polać roztopionym ołowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszlas na calego
nie mozna w zyciu byc tak beztroskim!!! wpuszczasz na noc osobe ktorej nie spotkalas wczesniej? a slyszalas o kobietach,ktore zwiazaly sie z psychopatami a potem baly sie wyjsc z domu? a ty nie boisz sie wpuscic do domu kogos kogo zobaczysz pierwszy raz? po co sie tak spieszysz? idz najpierw na kawe,chodzi o jakies neutralne miejsce,idzcie potem do znajomych jego,twoich-zobacz jak sie zachowuje w stosunku do ciebie i do innych,a na reszte czas przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam mu do zrozumienia, że chciałabym zobaczyć "pitola" , ale powiedział, że się wstydzi Ale jeszcze wybadam tę sprawę... Jakie to urocze. :) W dzisiejszych czasach wstydliwy facet z uzębieniem pełnym, to prawdziwy skarb. W dodatku zadbany. Jestem pewna, że dobrze zrobiłaś. Tylko się jeszcze upewnij, wiesz... w kwestii pitola jednak, mimo wszystko... Może przełamie tę swoją wstydliwość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast wosku wolałbym stary kowbojski sposób....smoła i pierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×