Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beautiful Agony

Umówiłam się na erotyczny weekend z facetem z netu

Polecane posty

Viii szacunek ;) Będzie dobrze autorko ;) Nawet Ci trochę zazdroszczę... ale na takie kroki odwagi mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tak nie panikujcie drogie panie, mnie tez kobietki poznane w ten sposob zapraszaly do siebie i dobrze na tym wychodzily ;) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful__
Oczywiście , że mu pokazałam, wywlokłam wargi na drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem spontaniczna ale po przeczytaniu tych wpisów mój spontan szlag trafił :O mnie by się juz odechciało tego weekendu ale autorce życze skrzydeł ;) do samych gwiazd ;) opiszesz nam tu w poniedziałek jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, zobaczymy(tj. przeczytamy ;)) jak rozwinie sie ta sytuacja. Moze tez byc totalna klapa...ale nie chce Ci zapeszac :P. Najtrudniej zaczac, potem idzie jak po masle(chociaz to chyba nienajszczesliwsze okreslenie) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deflorator __1
jak cię zgwałci a potem poćwiartuje i zje, to już nam nic nie opowiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz nam
jak było i jak sie skończyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zasady
i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ktos.
korwiszon? dziwka? no co wy ? ! nie tylko faceci maja fantazje i potrzeby kobietka tez sie cos z zycia nalezy skoro jest samotna to dlaczego nie ja ja popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on tam teraz
w pracy opowiada że poznał przez nate taką koorefke i że ją będzie dymał cały weekend buhahahahaha :D zaliczona odstawiona i NASTĘPNA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przepraszam, że piszę z takim opóźnieniem, ale miałam mnóstwo pracy i nie zaglądałam tu. Do spotkania nie doszło. W sumie nie wiem czemu. Po prostu coś się wypaliło. A że nie umawiam się nałogowo z facetami, zwłaszcza z netu, to następna okazja pewnie będzie za 10 lat :D W tzw. międzyczasie doszłam też do wniosku, że szukam kogoś na poważny związek, a takowy jak wiadomo nie zaczyna się od seksu. :) Uff, no to czuję, że zamknęłam jakiś rozdział w życiu ;) PS. A czas spędzony w celibacie coraz bardziej się wydłuża... ile można wytrzymać???? Nawet rączki trzymam na wodzy ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×