Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiodłem się na niej

Moja dziewczyna chce mnie wrobić w dziecko!!!

Polecane posty

Gość zawiodłem się na niej

najpierw truła głowę itd, że chce dziecko itd..niby przyjeła do wiadomości , że ja nie chce....ale zorientowałem się, że od dobrych 2 tyg nie bierze tabletek.......... Do jasnej cholery, jak wam można zaufać ? Planuje teraz w ogóle jej nie dotykać a jak się spyta o co chodzi to zapytam jej się czy czasem nie zapomina czegoś brać....No i prezerwatywy wrócą na stałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
stary ja bym zostawił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
Bardzo dobrze robisz. Pilnuj sie ile wlezie bo napewno o to jej chodzi. Ciekawe jak zareaguje jak sie zorientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiś
jak chce ci sie moczyc bobra, to musisz sie liczyc z mozliwoscia zrobienia dziecka. a jak nie pasuje to jedz gruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego glupia
ze dziecko chce? Ma pod nosem material genetyczny - nie musi korzystac z banku spermy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz
moj znajomy mial wpadke . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile lat masz
autorze watku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneladgam
No to współczuję. Skoro tak dziewczyna robi, to najlepiej byłoby chyba się rozstać. No bo jak tu komuś takiemu zaufać? Bez sensu, głupia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiodłem się na niej
Mamy po 28 lat , ale tak naprawdę teraz dopiero zaczynamy , żyć, stać nas na wakacje, trochę ciekawsze życie itd....Ja mam zamiar trochę świata zobaczyć, pobawić się by mieć co na starość wspominać....Jak można myśleć tylko o sobie i swoich zachciankach......Mam straszny uraz teraz do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
oczywiście w razie wpadki wszystkiego by się wyparła, powiedziała, że tabletki nie dają 100 % pewności itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile lat masz
a ja mam na odwrot, wiec rozumiem ciebie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak zamiast
na forum na laske pluc to byc z nia pogadal?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerian
Co się z tymi kobietami dzieje ??? Trzeba intercyzy spisywać, teraz jeszcze pilnować czy bierze tabletki ? Koniec świata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz dopiero 28 lat jełopie
ale ona ma AŻ 28, to dla kobiety ostatni dzwonek na dziecko!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak zamiast
mysle ze powinniscie sie rozstac bo wasze zyciowe priorytety sa zasadniczo rózne i nie do pogodenia - jak widac znajdz sobie panne z podobymi planami na najblisze kilka lat (zabawa, wydawania kasy) dla 28latki taka perspektywa na najblisze lata moze byc nieco...martwiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiodłem się na niej
Dzisiaj nie mam ochoty nawet na nią patrzeć, poczułem się jakby mi ktoś nóż w plecy wbił, chciał zniszczyć życie itd.....Jestem ciekaw co wymyśli na swoją obronę, chociaż ja nie widze żadnego usprawiedliwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie zdaje
że nie tylko ona myśli tylko o swoich zachciankach, ty tez je masz, a że macie zupełnie inne, to sie raczej nie dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
Moim zdaniem za takie coś powinno się iść do więzienia i zero alimentów w takim przypadku....odrazu by się panienki oduczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiMu
dokladnie, dlaczego ona ma cierpiec bo ty jestes wygodny po 30-tce to juz pozna ciaza nawet bardzo pozna... i drastycznie spada plodmosc u kobiety dlaczego ma byc tak jak ty chcesz? dla mnie to ty jestes egoista a nie ona... jakby zaszla i by sie urodzilo to byc jeszcze podziekowal jej za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 lat?kurde powazny wiek juz dla kobiety.powiem tak.nie dziwie sie jej.bo ja bym chciala tez miec dziecko(mam 25lat),ale jestem z moim chlopakiem miesiac,a do dziecko to bym gadala jakbysmy byli dluzej.ty jej powaznie nie traktujesz skoro tak m,yslisz.znaczy nie chces zmiec z nia dzieci:(zrozum ze ona sie boi ze ja zostawisz a ona bedzie juz w powaznym wieku i nie bedzie miec nic.ma ten wiek ze ma juz instynkt.ja bym takiego faceta zostawila...ty masz czas ona nie!musi urodzic do30stki!bo biologia was zawiedzie ale ona nie ma prawa cie klamac.dziecko to swiadoma decyzja!nie ma prawa tego robic bez konsultacji z toba:((((bardzo brzydko postapila. nie miej pretensji do niej.moze czas sie ustatkowac?cale zycie chcesz byc kawalerem?nie miec odpowiedzialnosci/i czy aby napewno to jest ta kobieta,skoro nie chcesz miec z nia dzieci?jja bo odmowie w wieku lat 28 bym odeszla od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes naprawdę beznadziejny
i szkoda mi tej twojej kobiety... nie wie z jakims pajacem sie spotyka. 28 lat a umysl gowniarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze cie zostawi
palancie i znajdzie inteligentnego faceta jak nie chcesz miec dzieciaka to spadaj w podskokach co ona ma cie prosic oto zebys sie zgodzil na dziecko? straszne do 40stki moze sie nie doczekac a tak w ogole to nie piszesz o niej jak o swojej milosci tylko o byle kim wiec albo daruj se zawracanie jej glowy albo licz sie z jej potrzebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wrobic"? :(ja bym odeszla.zazwyczaj to facet chce szybciej,a kobieta odmawia bo studia bo awans praca...rozstancie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerian
Poważny wiek ? Jak ktoś studiował to dopiero zaczyna karierę, gdzie mowa o mieszkaniu ? O korzystaniu z młodości itd ? teraz nawet 35 letnie kobiety rodzą zdrowe dzieci...kwestia dbania o siebie i dobrego lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze cie zostawi
tak tak popatrz na statystyki malo ktora kobieta rodzi po 35 zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytez
Co wy gadacie? Ja jestem kobieta, ale w zyciu bym sie nie zdecydowala tak wrobic faceta. Nie mozecie jej usprawiedliwiac. Jesli chce miec dzieco, to musi ustalic to ze swoim facetem, skoro on nie chce, to niech sobie znajdzie innego, jesli maja inne plany. To wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×