Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiodłem się na niej

Moja dziewczyna chce mnie wrobić w dziecko!!!

Polecane posty

Gość do ytez
usprawiedliwiać - nie... zrozumieć...może a ogólnie - polecam rozstanie ps. pomijając oczywiście fakt ze caly ten wątek to prowokacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
i ogólnie dziecko to obniżenie statusu życia.....W imię czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie wy wiesniaki
nei pitolcie ze po 30 rodzą sie chore dzieci bo od takich bzdur słabo sie robi, moze u was na wsi tak jest :O normalnie sredniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre kobiety sa w porządku i nie robią jaj a to co twoja panna zrobiła :O masakra jesli nie jestes gotów na rodzine zabezpieczaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie wy wiesniaki
lepiej wez ja i zostaw bo ona i tak cie wrobie, nie teraz to za jakis czas glupia dziewucha, po co z nią jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny 27
ja swoja tez musze przekonac do prezerwatyw bo tabletek nie moze, prezewatyw nie lubi a dziecko tez by chciala. juz 3 okres z rzedu kupuje pretest ale jak do tej pory jedna kreska i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstancie sie kazde z was po trochu ma racji i ty i ona ty chcesz jeszcze szalec.....miec cos z zycia...dobrz masz do tego prawo skoro nie czujesz sie gotowy na bycie ojcem ona chce miec juz dziecko...a ją tez musisz zrozumiec a nie robic z sioebie wielkiej ofiary bo z tym nozem w plecach to juz przesadziles zahcowujesz sie jak głupkowata panienka:P muisz ja zrozumiec ze ona chce miec dziecko !zreszta powinna je miec przed 30 stka....skoro wolala to zallatwic takim oszustwem to znaczy ze w waszym zwiazku cos szwankuje skoro nie porozmawiala z toba...w tym jest tez twoja wina.. nie zwalaj wszystkiego na nia...nie rob z siebie ofiary a niej ooprawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
LOLLLLLLL a jaka niby jego wina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze na pewno ale po czesci chyba tak skoro dziewczyna wolala go wrabbiac a nie rozmawiac.... zreszta denerwuje mnie to troche ze on robi z siebie taka ofiare:o najlepiej bedzie jesli sie roztsana bo jesli pozostana w tym zwiazku to jedno bedzie napewno nieszczesliwe a to przeciez nie na tym polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj z nią szczerze, np, że ją zostawisz, jak zajdzie w ciążę i w ogóle jej powiedz to, co tu napisałeś, bo ona Cię chyba idealizuje, ja jej współczuję, tracić czas z takim pajacem \"Mam plan jej nie dotykać, a jak się spyta, to spytam, czy zapomniała czegoś wziąć\" = jak panienka na pensji, żałość bierze. Facet strzela fochy! Szkoda, że jej nie powiesz, że masz migrenę i niech zgaduje tydzień o co Szanownemu Panu chodzi Sama bym nie zrobiła jakTwoja dziewczyna, ale ja nie myślę o dzieciach po prostu - i bym nie chciała dać im takiego ojca, który nie chciał być ojcem (chyba, że bym świadomie wybrała samotne macierzyństwo) Chyba za dobrze się przy Tobie poczuła ta Twoja dziewczyna, za bardzo Ci zaufała. Umiesz liczyć, licz na siebie - wytłumacz jej to, bo ona jakaś nieuświadomiona. Jak to dobrze, że Cię spotkała. Smarkacz Skąd wiesz, że w przypadku Twoich narodzin tak nie było? Myślisz, że Twój Tata tylko marzyła o słuchaniu Twoich wrzasków po nocach? I ułatwiłeś mu fajne spędzanie wakacji? Kurde, w zyciu nie myślałam, że komuś tu \"nawrzucam\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie w porzadku co wymyslila sobie twoja dziewczyna, wyobrazam sobie co ja czulabym na twoim miejscu- rozczarowanie ogromne...smutne jest jednak to, ze macie inna wizje przyszlosci i jesli nie uporacie sie z tym moze dojsc do rozstania, bo to co was dzieli to powazna sprawa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stary, to co napisano tutaj to święta racja. ty masz tylko 28. Ona - aż. Nie dziwię się jej, 28 lat dla kobiety to wiek krytyczny. Później szansa na urodzenie dziecka z wadami genetycznymi rośnie w postępie geometrycznym. Poszukaj sobie jakiejś młodszej laski, co ma w miarę poukładane we łbie, a dzieci jeszcze nie chce. I z nią szalej i wojażuj. A ta niech łapie na dziecko innego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mademoiiiselle
ale debilka. mam nadzieje ze ją rzuciłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepisac a skopiowac to
a ile jestescie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadfad
chocolatte, czy jak tam... przecież autor pisze że rozmawiali i ich konkluzje były inne, a teraz on widzi że ona kombinuje co innego oszustka i tyle a w razie czego będzie ścigać o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko nadmienic iz pigulki nie daja 100% antykoncepcji :) 100% pewnosci ,ze sie nie zajdzie w ciaze - daje tylko szklanka wody zamiast stosunku albo sterylizacja (w Pl niedostepna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadfad
Apostoł, nie teoretyzuj tutaj postęp matematyczny może i jest w prawdopodobieństwie urodzenia chorego dziecka ale przy masie innych czynników wpływających obecnie na zdrowie dzieci, nie ma znaczenia na zachodzie uświadamiają to sobie i tak, gdzie kobiety mają większą wyobraźnię i pole do samorozwoju, wiek gdy zachodzi się w pierwszą ciążę grubo przekracza trzydziestkę (ja mam 31, jestem kobietą, i jeszcze nie zamierzam mieć dziecka ale prędzej zerwałabym z moim facetem i poszła do banku spermy lub do zdrowo wyglądającego, anonimowego dawcy i powiedziała wprost że chcę nasienie, niż chwytała takich plugawych sztuczek i oszustwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadfad
"życie po życiu (43jasiek@poczta.wprost.pl) Ty patrz jeszcze żeby Cię nie wrobiła w cudze dziecko. Laski tak potrafią zrobić." przy takiej postawie moralnej u opisanej osoby, w tym z brakiem honoru i uczciwości, nie zdziwiłabym się że to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaza
jak dla kobiety 28 lat to juz wiek starczy:(..??!!! to ja chyba jestem stara....ku..a..tylko czemu kazdy goni mnie do roboty..jak to powinnam juz w cieplych bamboszach na sofce gazete czytac i korzystac i z mojego wieku starczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję rady
Hej, Mam powazny problem - jeśli ktos z was został "wrobiony" w dziecko npiszcie do mnie prosze na adres mailoy: aska0123@op.pl. Potrzebuje rady, a nie chce na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes facet czy kobieta
napisz wiecej bo w ciemno tez nie chce pisac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no ja tez bym chcialam miec ze swoim facetem dziecko..ja mam 26 on 27...rozmawialismy o tym i oboje chcemy miec razem dzieci ...ale nikt na nikogo nie naciska...ja doszlam do wniosku ze jesli sie przytrafi to sie bedziemy cieszyc ale teez nie bedziemy sie specjalnie starac bo chcemy sie jeszcze tylko soba nacieszyc pojechac gdzies pobawic sie:) jak bedzie czas na dziecko to bedzie wowczas ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm co kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×