Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do kogooo

Do kogo zaadresować list motywacyjny jak są oddziały?

Polecane posty

Gość do kogooo

Chcę się ubiegać o pracę w banku. Bank ma centralę w Warszawie, a ja chcę pracować w oddziale w mniejszym mieście. Jaki adres wpisać w liście motywacyjnym: Centrali czy Oddziału? I czy zaznaczyć gdzieś w treści listu w jakim oddziale chcę pracować? Albo na terenie jakiego obszaru? (ten bank ma kilka oddziałów w miejscowościach niedaleko mojego miejsca zamieszkania). Pomóżcie mi sformułować tą część listu. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogooo
pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do centrali pisz z zaznaczeniem ze interesuje cie praca w oddziale. Sama pracuje w oddziale duzej firmy i jak do nas przychodza cv to wywalamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz dwa adresy na górze centrala, np. Ge MoneyBank ul.Poleczki 21 00 cośtam Warszawa Ge MoneyBank ul.Kościuszki 40-ileśtam Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogooo
piszę sama z siebie, nie odpowiadam na żadne ogłoszenie. Miałam zamiar zanieść moje CV wraz z listem do oddziału. Czy to ma sens? Czy lepiej np. wysłać pocztą do centrali bezpośrednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zamierzasz je zanieśc osobiście do Oddziału w którym praca Cię interesuje to zaadresuj do nich ale ja na twoim miejscu zapytałabym się czy w Oddziale jest w ogole osoba decyzyjna, bo moze się zdarzyc, tak jak pisze ryba, ze to wywalą jesli takiej osoby na moejscu nie ma to wyślij poczta co centali i napisz jakim oddzialem jestes zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogooo
dzięki haris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×