Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
miracula

Grzyb na ścianie

Polecane posty

Gość gość
A może brak wentylacji. 1m3 gazu produkuje 2m3 pary wodnej. Ja mam sterownik okapu kuchennego zamontowany nad kuchenką Rozwiązało to wszystkie problemy. Zapachy steęchlizny zniknęły. sąsiad powiedział mi, że pachnie u mnie "..jak w nowym domu" Sterownik to chyna KlimaAA lub coś takiego Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastosowanie preparatu ALGIZID odkaża podłoże i likwiduje zarodniki grzybów, jednak nie zabezpiecza przed nawrotem grzybów. W celu uzyskania długotrwałej ochrony należy zawsze po zastosowaniu preparatu ALGIZID nanieść na podłoże min. 2 warstwy farby do wnętrz marki KABE z dodatkowym zabezpieczeniem przed rozwojem glonów i grzybów /usługa dodatkowa/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara83
Może komuś przyda się artykuł, który znalazłam http://instalszop.pl/do/instalszop/buyingGuides?page=poradnik15 u mnie w mieszkaniu poepniona była większość opisanych błędów i po ich zlikwidowaniu puki co jest ok. Pomyślcie o remoncie jak najszybciej bo z tego co się orientowałam spanie w takim pokoju jest nie bez znaczenia dla dróg oddechowych i zdrowia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można z kredy i taśmy . Kredę owinąć taśmą a potem przykleić do ściany. A potem czekać.Kreda powinna wchłonąć wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelika
Domestos :-) raz popsiukalam i znikl na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał że pocierać skórką od chleba. Pomogło komuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka32
Preparat grzybobójczy Vidaron u mnie się sprawdził. Polecam go wam. Usuwa grzyba trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do jakich powierzchni można stosować ten preparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Preparat Grzybobójczy marki VIDARON przeznaczony jest do powszechnego i profesjonalnego usuwania grzybów m.in. na drewnie, murach, ścianach czy tynkach. Produkt można używać na powłokach farb malarskich, klejowych i emulsyjnych oraz innych materiałach budowlanych. Zapraszam również na naszą stronę internetową oraz do karty produktu, dzięki której można zapoznać się szczegółowo z informacjami na temat tego preparatu. Pozdrawiam, Andrzej Opolski Online Ekspert marki VIDARON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość552
Na grzyba najbardziej sprawdzoną metodą jest zapobieżenie występowania mostków termicznych a tym samym źródeł kondensacji wilgoci . jest super docieplenie ścian od środka za pomocą masy aerogelowej o grubości powłoki jedynie 1 mm jest super skuteczny więcej jest napisane na : www.izolacje-docieplenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to firmę wziąć która ci profesjonalnie nie z tym porządek zrobi hydroprofil mi uratowali łazienkę zapuszczoną po wynajmujących studentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam opinie poprzednika hydroprofil to bardzo solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też działałam z domestosem, słyszałam jednak opinię, że niestety trzeba będzie skuć ten kawałek ściany. Niestety, powierzchniowe czyszczenie takich rzeczy daje radę ale tylko na chwilę. Drugi specyfik o którym słyszałam, to woda przegotowana z goździkami, którą spryskujemy ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćala
woda z dużą ilością octu posmarować ściany grzyb powinien zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzyb to nie tylko paskudna sprawa, ale również nie mały problem. Jak teraz nie zaczniecie nic działać w tym kierunku, to może być jeszcze gorzej i szafa nie wystarczy do jego zakrycia. A sprawdzaliście czy problem nie leży w wentylacji? Dotyczy to szczególnie starszego budownictwa. Skuteczną metodą w walce są wentylatory sufitowe http://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-sufitowe,110.html Ich koszt nie jest wcale taki duży, a ich rola w walce z grzybem kluczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunąć grzyba nie jest tak łatwo, nie wystarczy posmarować ściany domestosem. Najczęstszą przyczyną są mostki termiczne, na które przecież środki chemiczne nie działają. Najpierw trzeba dokładnie oczyścić ścianę, następnie pokryć masą termoizolacyjną (np. bloktherm in - działa grzybobójczo) i na końcu pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najważniejsze jest znalezienie przyczyny powstawania grzyba i dopiero jej usunięcie. W innym razie może dojść do poważnych problemów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dezynfekcja coś na to pomoże, w końcu mają odpowiedni sprzęt. Odezwij się do www.gwaraddd.pl z Czeladzi, to profesjonalna i rzetelna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas z grzybem rozprawiła się dopiero ekipa od dezynfekcji - http://www.ddd-ratunek.pl/dezynfekcja.html. Polecam w ten sposób, inne preparaty niestety nie dają efektu, a przynajmniej u mnie nie dały. A, jedyne co się może sprawdzić, to pochłaniacz wilgoci ;) Ale to jak już grzyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemy z grzybem i wilgocią są bardzo często wynikiem niesprawnej wentylacji, braku kratek wentylacyjnych, albo ich zapchaniem lub zakryciem i zbyt szczelnych okien. najważniejsze to sprawdzić czy mamy sprawną wentylację. trzeba pamiętać że okna z pcv bardzo często są zbyt szczelne, pomaga rozszczelnienie, nawiewniki okienne itp proponuję wpisać w wyszukiwarkę blokadę magnetyczną okna i balkonu Windyy, bardzo fajny produkt, sprawdzi się zimą jeśli chcesz rozszczelnić okno i latem, jeśli masz przeciągi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, musisz poprawić wentylację inaczej żadna malowani nie jest w stanie tobie pomóc. Ja mam u siebie nawiewniki okienne, ona przysłużyły się do poprawy warunków w mieszkaniu. Tobie też polecam. Osobiście mam tej firmy www.nawiewniki-szczecin.pl, są niezawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grret4t
Kompleksowa budowa domów sprawdzi się w przypadku osób, które nie posiadają pełnej wiedzy i uprawnień w tym zakresie. Tego typu kwestie warto zlecić specjalistom. http://roslandomdesign.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się kontaktowałam z firmą Hydroprofil, tutaj jest ich strona http://hydroizolacje.pro/ i pomogli mi pozbyć się grzyba i zrobili super izolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kupić rekuperator, my kupiliśmy wewnątrzścienny Alnor, mieliśmy wilgoć i grzyba w mieszkaniu dzieki montażowi tego urządzenia pozbyliśmy się obu problemów, teraz nie ma śladu grzyba na ścainie a do tego mamy swieże powitrze,w arto rozwazyć takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×