Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta27

od lutego zaczynamy starania

Polecane posty

hej samanta...dzis rano zrobilam test i wyszla jedna kreska...niestety,jutro pewnie dostane @ i posprawie...tak bardzo sie nastawilam w sumie to myslalam ze sie udalo...staralismy sie centralnie w owulacje...a jednak.........ah nawet nie wiesz jak mi szkoda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka82 głowa do gory moze test sie mysli. bede trzymac kciuki zeby @ nie przyszla. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej samanta..wlasnie weszlam a ty odpisalas...dzis powinnam dostac okres i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kamka82 no ja dzialam caly czas okres powinnam miec 24 lutego wiec jeszcze duzo czasu. Mam nadzieje ze Ci sie udało pamietaj ze testy sie myla. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za duzo o tym wszytskim mysle, myslalm ze podejde do tego spokojnie a tak ciagle msle czy sie udało i ile jeszcze mam czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne pojebane
z tymi staraniami. Jeszcze sobie na czole wypiszcie i w gazecie dajcie anons, co za pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci sie nie podoba to sie nie wypowiadaj. widocznie ty masz to gdzies czy bedziesz w ciazy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 hej co tam u Ciebie dostalas okres. Ja bylam u lekarza na cytologii i usg i powiedziala mi ze mam dni plodne wiec z mezem sie zabralismy do roboty :) zobaczymy czy sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej samanta..hihi tak smiesznie piszemy raz w tygodniu:)dostalam okres 10.02...niestety,troche sie zawiodlam...w tm miesiacu nie bedzie staranek bo maz wyjechal..dopiero w marcu..daj znac co u ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kamka82 no ja na razie czekam na okres mam dostac 24 stycznia wiec musze poczekac. Nie nastawiam sie za bardzo bo nie chce sie rozczarowac. Bedziemy dalej probowac jak teraz sie nie uda. Odezwe sie jeszcze. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielka23
w takim razie jeszcze ja do Was dołącze ale starania podejmę dopiero pod koniec marca bo nie chce zeby dzidzia urodziła się na koniec roku:) bardzo sedecznie Was pozdrawiam i trzymam za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc angielka23 fajnie ze dołaczyłas im nas wiecej tym lepiej. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!tez mamy w domciu prawie 3 latka;) tak ze Monika witaj w klubie!! staramy sie od grudnia, na razie bezowocnie, mam pokrecone cykle, \"czeski film\" czyli nie wiadomo czego sie spodziewac, jajeczkowaie opoznione o tydzien, okres 3 dni za wczesnie....ale jednego skarbusia juz mamy wiec jakos latwiej znosi sie rozczarowanie.powodzenia zycze i sobie i Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj powinnam dostac @ na razie nic i nawet objawów w sumie nie mam. Wiem ze to jeszcze za wczesnie zeby sie cieszyc, ale mam nadzieje ze @ nie przyjdzie. Moze ktoras z was tez czeka na okres. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zauwazyłam lekkie plamienie pewnie mi sie okres zacznie ale mam nadzieje ze jednak nie bo wiem ze czasmi na poczatku mozna miec lekkie plamienie a i tak jest sie w ciazy. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta 27;) ja tez czekam z nadzieja ze nie nadejdzie....powinnam dostac 26.02 ale nadal nic.....nie zapeszam, moj maz sie cieszy ale to nie pierwszy raz gdy okres nie nadszedl w czasie, potem bylo rozczarowanie, wiec tym razem sie nie nastawiam(tak sobie wmawiam przynajmniej) w kazdym badz razie zaczekam do soboty bo chce zrobic test gdy mąż bedzie w domu, przy pierwszej ciazy tez test robilismy razem i wyszly dwie kreski!!! tak ze ja czekam..... pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metkaa hej ja myslałam ze tez nie bede sie stresowac i myslec o tym ale nie potrafie dalej mam lekkie plamienie ale kiedys tez juz tak mialam ze 3 dni mialam plamienie a pozniej dostałam @. To moj 3 cykl staran i coraz bardziej sie denerwuje. Wiekszosc moich kolezanke ma dzieci albo jest w ciazy a u mnie nic. Wiem ze duzo dziewczyn stara sie dłuzej i nie powinnam narzekac ale nie potrafie. Trzymam kciuki. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta 27, no właśnie, skad ja to znam! widzisz, ja sadzilam ze druga ciaza to w ogole nie bedzie problem, ze po prostu jak zaplanujemy to zajde a tu sie okazuje ze nie jest tak kolorowo.oczywisice ja tez nie mam co narzekac, bo staramy sie od grudniowego cyklu czyli to nasz 3 cykl ale kwas foliowy łykam od przeszlo 6 miesiecy, zrobiłam badania itd....no zobaczymy.ja nie mam zadnych objawow, a przy pierwszej ciazy czylam sie \"w ciazy\" teraz lekko bola mnie piersi ale to tez oznaka u mnie zblizajacego sie okresu.tak ze zaczekam do soboty, na szczescie wiele sie teraz dzieje bo synek ma niebawem 3 urodzinki wiec akurat w jego urodziny zrobie test....czyli byle do soboty.zycze powodzenia nam wszystkim!!!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta 27, no właśnie, skad ja to znam! widzisz, ja sadzilam ze druga ciaza to w ogole nie bedzie problem, ze po prostu jak zaplanujemy to zajde a tu sie okazuje ze nie jest tak kolorowo.oczywisice ja tez nie mam co narzekac, bo staramy sie od grudniowego cyklu czyli to nasz 3 cykl ale kwas foliowy łykam od przeszlo 6 miesiecy, zrobiłam badania itd....no zobaczymy.ja nie mam zadnych objawow, a przy pierwszej ciazy czylam sie "w ciazy" teraz lekko bola mnie piersi ale to tez oznaka u mnie zblizajacego sie okresu.tak ze zaczekam do soboty, na szczescie wiele sie teraz dzieje bo synek ma niebawem 3 urodzinki wiec akurat w jego urodziny zrobie test....czyli byle do soboty.zycze powodzenia nam wszystkim!!!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metkaa no to trzymam kciuki daj znac jak zrobisz test. ja jednak dostłam okres wiec musze próbowac dalej. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej metkaa jutro testujesz wiec daj znac jaki bedzie wynik, trzymam kciuki zeby były dwie kreski. ja mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresu nie dostalam ale test wyszedl negatywny wczoraj, a to jest juz prawie tydzien po terminie spodziewanej miesiaczki.nie czuje sie ani dobrze ani zle, czuje sie jakos dziwie, chce juz dostac okres a teraz to sama nie wiem.....moze cos innego jest nie w porzadku? gdybym dostala teraz okres to byloby mi o wiele lzej bo wiem ze w tym miesiacu sie nie udalo.czuje co jakis czas bol w dole brzucha, piersi mam powiekszone i na tym koniec.moze mi sie jajeczkowanie przesunelo? test raczej sie nie myli, bo nie zrobilam go zbyt wczesnie....wiem ze nic nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej matkaa mysle ze nic jeszcze nie jest stracone okresu jeszcze nie masz a testy potrafia sie mylic. Najlepiej zrob sobie bete z krwi bo to najpewniejsze. Bedzie dobrze trzymam kciuki zeby @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×