Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

popka

4 miesieczniak za gruby

Polecane posty

Moja to dopiero jest gruba....wazy ok 10 kg,nie wazyłam jej juz jakis czas ale domyślam, się że już tyle.Bardzo przybrała jak była na piersi(tylko 4 miesiace) a potem na sztuczne.Wszyscy sie uśmiechają na jej widok(nózki to serdekli).I co ja poradze?nie je w nocy,dużo raczkuje i chodzi,napewno zrzuci.Tylko kiedy.I niech mi ktos powie ,że ja roztuczyłam.je mniejsze porcje niz powinna,bez żadnych chrupek,biszkoptów itp...Czekam,narazie lekarz kazał ograniczyc mleko(tylko,że je je dwa razy dziennie) wiec dostaje mniejsze porcje.Czekamy,jak ruszy do biegu to mamy nadzieje ,,że zrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam chudzielca niejadka. Mała waży 6400, ma 69cm i 4,5 mies. Je 6 razy dziennie. Łącznie ok 620ml mieszanki ( w tym 80ml płynnej kaszki) + ok 60 ml wody lub herbatki. Muszę w nia wmuszać jedzenie. Mąż mówi, że ją choduję jak gąsiorka :P. Chyba nie lubi mleka, po mamusi. Zaczynamy wprowadzać zupki. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia no to jak ty masz chudzielca to ja nie wiem co... moja Amelcia wazy 7000g a ma 6 miesiecy :-) popka tez mi sie wydaje ze jak zacznie wiecej sie ruszac to napewno schudnie :-) ja tez podobno bylam okraglutka a teraz nie moge narzekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateks
A co powiecie na to, że Pani Doktor stwierdziła, że moja 4-miesieczna córeczka waży za dużo, a waży 6400? Mało brakowało a wyśmiałabym ją. Podobno ona u każdego prawie dziecka stwierdza że jest za grube! Jakaś obsesja! Córcia już od miesiąca przesypia prawie całe noce, po urodzeniu miała 3500. Już sama nie wiem kogo słuchać :/ Muszę zmienić lekarza i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×