Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

oj rhyme mam dziś tyle pracy, że niestety dziś raczej nie za bardzo będę tu brylować... ;)) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podlizuje się:) mówię prawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mam zadanie:) zgubiła sie duuuza kasa:) musze ją znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta mechanik
Podstawowa regulacja silnika wykonywana w warunkach statycznych, obejmuje luzy zaworowe, maksymalny odstęp styków przerywacza aparatu zapłonowego, odstęp elektrod świec zapłonowych, skrajne położenia pływaka w gaźniku oraz statyczny kąt wyprzedzenia zapłonu. Oprócz tego, po kilku latach eksploatacji lub kilkudziesięciu tysiącach kilometrów przebiegu samochodu, wymiany wymagają dysze paliwowe i powietrzne w gaźniku – ze względu na erozję dysz paliwowych i korozję dusz powietrznych, gardziel gaźnika i jego rozpylacz wymagają wypolerowania. Wymiany wymaga także przerywacz aparatu zapłonowego. Okresowo powinien być wymieniany filtr powietrza wlotowego silnika (i filtr paliwowy, jeśli został on zainstalowany w układzie paliwowym), a czyszczony – odśrodkowy filtr oleju oraz spirala skraplacza oleju w układzie przewietrzania skrzyni korbowej silnika. Liczbowe wartości luzów, odstępów, częstotliwości wymian, czyszczeń i regulacji nie są tu przytoczone, gdyż są one zawarte w instrukcji dołączonej do samochodu przez wytwórcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta - mechanik -zapamiętam , przyda mi się w praktyce :D ;) Rhyme - to szukaj :) ... może przez przypadek na moje konto przelali :D? .. muszę sprawdzić :D Echhhh ... przydało by się :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłem. Oczywiście głupota czyjas. A kto ma wyjąśniac? I to jest własnie to o czym Ci kiedys pisałem. Jacy są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebyś wiedziała ille to było. Napisze Ci wieczorkiem:) Ale atmosfera juz jest dzisiaj zagotowana, bo oczywiście było krótkie zwarcie:) Na szczeście zwycieskie:) ide dmuchnąc teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta mechanik
Podstawowa regulacja silnika wykonywana w warunkach statycznych, obejmuje luzy zaworowe, maksymalny odstęp styków przerywacza aparatu zapłonowego, odstęp elektrod świec zapłonowych, skrajne położenia pływaka w gaźniku oraz statyczny kąt wyprzedzenia zapłonu. Oprócz tego, po kilku latach eksploatacji lub kilkudziesięciu tysiącach kilometrów przebiegu samochodu, wymiany wymagają dysze paliwowe i powietrzne w gaźniku – ze względu na erozję dysz paliwowych i korozję dusz powietrznych, gardziel gaźnika i jego rozpylacz wymagają wypolerowania. Wymiany wymaga także przerywacz aparatu zapłonowego. Okresowo powinien być wymieniany filtr powietrza wlotowego silnika (i filtr paliwowy, jeśli został on zainstalowany w układzie paliwowym), a czyszczony – odśrodkowy filtr oleju oraz spirala skraplacza oleju w układzie przewietrzania skrzyni korbowej silnika. Liczbowe wartości luzów, odstępów, częstotliwości wymian, czyszczeń i regulacji nie są tu przytoczone, gdyż są one zawarte w instrukcji dołączonej do samochodu przez wytwórcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie po zakupy wyskoczyłam .... przynajmniej czas po pracy zaoszczędzę :) Rhyme - a nie da sie jednak tak ciut , ciut .... do mnie przelać ;):D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Skoro, Pomorzanka, nie odpowiada Ci moja płeć, to proszę bardzo. Już ją zmieniłem. Teraz posiadam już pełne, legalne prawo do przebywania tutaj i plotkowania na różne babskie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wykombinuje jak przelac na swoje to i Tobie troche odpale spoko:) Ale fajna awanturka sie zrobiła hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Nie, ja już nie żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak:) tylko ciągle mam tutaj jakies dziwne indywidua z pytaniami o to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
UWażasz, że ja jestem dziwny idywiduum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skądże znowu:) Nie smiałbym Cie o to posądzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme to dobrze. :) a gdzie pomorzanka? mam nadzieję, że choroba przechodzi... czosnkiem wypędzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Psełdonimie po raz drugi :) Z tym błedem Ci jakoś nie jest do twarzy ;)no i pomorzanka tylko jedna jest ;) ... Tego nie napisałam ze nie odpowiada mi Twoja płeć ;) Przecież kobiety szukające jesteśmy ;) :D Rhyme - tylko bez szaleństw ... :D ;) Tak żeby na waciki starczyło ;) :D Lady ... żyjemy , żyjemy ... tylko co to za życie jest ? :D Słoneczko pięknie na Pomorzu wyjrzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zapalić bo jeszcze dziś ani nie piłam kawy, ani sniadania nie zjadłam aninie zapaliłam... nic po prostu sajgon... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venerko - wolałbym zeby juz przestali:) kazdy pyta o to samo:) Chyba napisze jakiegos maila informacyjnego i roześle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no właśnie nie przechodzi :( ... rozwija sie w zastraszającm tempie :O Gorzej że poszła dalej i kolejny w domu smarkający jest :O Psełdonimie nie umieraj nam tutaj:D - ciężko nam będzie chociażby reanimacje przeprowadzic Tobie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to Psełdonimie dziwny jesteś troszeczke ;):D .. Mówisz o zakochaniu sie w Tobie ...ale chyba nie od tej strony do kobiet podchodzisz ;) Gdybyś zaproponował dostawę np. Rutinoscorbinu do mnie ;) - bo juz łaskawszym okiem bym na Ciebie spojrzała ;) - oznaczało by to że opiekuńczy facet z Ciebie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×