Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Psłdonimie - jesteś osobą która nie jestem w stanie sie zaintersować :) ... Raczej odpychasz swoją osobą niz przyciągać . Dziwnie Ci nie wierzę ... Tak se piszę Rhyme - gdyby Psełdonim to TEN to teraz sie niezłe kamufluje ;)- chyba że pod powłoczką chowa sie intersujący ,wrażliwy mężczyzna . Ale nie sądzę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Bardzo słusznie, Rhyme. To bardzo poważny błąd, dać do zrozumienia kobiecie, że nam na niej zależy. Kiedy się zorientuje, owinie sobie bez skrupułów wokół malego palca i bezwzględnie wykorzysta. A potem porzuci, podnosząc przy tym lament pod niebiosa, jaka ją wołająca o pomstę do nieba krzywda spotkała. A wszyscy faceci, to humtaje i dranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
I co z tego, że odpycham, Pomorzanko, skoro intryguję? Swoje mam wyrachowanie, nie bój nic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - nie ufam Ci za grosz .Niestety nie zainrtygowałeś mnie ani troszeczkę ... za to odpychasz skutecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Taaaaaaa, Pomorzanko. trudno Ci dogodzić. Uważaj, zastanów się. Nie trać szansy. Ponowna tak dobra okazja może Ci się długo nie nadarzyć. Jeśli wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka mój drogi moze przebierać i wybierać do woli. I tylko pozazdroscic temu którego Ona wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Dość minimalistyczne podejście do życia, Pomorzanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Gdyby tak było, dawno by znalazła i wybrała. A co Pomorzanka? Ano, Samotna Pomorzanka siedzi na cafe i plotkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme dziękuję :) Psełdonimie -Jeśli czytałeś cały topik to pewnie wiesz ,że od niedawna jestem oficjalnie sama ...:P No wiesz nie byłabym kobietą gdybym plotkować nie lubiła ;) Ot taka , zwykła szara mysz ze mnie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, mogę Cię zapewnic. A to ze jest w tej chwili wolna świadczy tylko o tym że nie łapie pierwszego lepszego okazu który sie napatoczy:) A to świadczy raczej o wyczuciu i inteligencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Ależ Ryhme, gdyby było prawdą, coś napisał, panowie waliliby do Pomorzanki drzwiami i oknami a ona nie miałaby czasu ani głowy, żeby tracić czas na rozmowę z kimś takim, jak moja skromna osobistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Nie, Pomorzanko, nie czytałem całego "topiku". Tylko kilka początkowych wpisów oraz od momentu, kiedy zacząłem się na nim udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że Ona siedzi na kafe to o niczym nie świadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - a skąd wiesz że nie walą ;) ? Przecież Ci napisałam że nie szukam tylko rozglądam sie ciekawie :) Jeśli byś przeczytał cały to dowiedziałbyś sie że jestem wolna od dwóch miesięcy . To niedużo czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Owszem, Ryhme. Świadczy to tym, że nie ma co ze sobą zrobić. Odczuwa samotność i jest jej źle na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Dwa długie miesiące bez chłopa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Mi wystarczy unieść leniwie powiekę, Pomorzanko, żeby stwierdzić, że nie walą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawa teoria:) To znaczy że wszyscy co siedzą na kafe to jest im źle w życiu:)? coś chyba pochopnie wyciagasz wnioski Przyjacielu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
A to dlaczego, Lady Venera? Czy może podjąłaś już decyzję odnośnie próbnego zakochania się we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oko trzeba skierować dalej niz na własny nos i we właściwą stronę albo lupe kupić:) Wtedy lepiej widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
O ile, Rhyme, urągając wszelkiej logice, postawuimy znak równości pomiędzy Pomorzanką a "wszystkie", to masz najzupełniej rację. Ponieważ jednak nie możemy tego z czystym sumieniem uczynić, w związku z tym Pomorzankę traktujemy jako babską indywidualność i wszystko, co piszemy odnosi się właśnie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psełdonim ja już cię kocham miłością wielką i natchnioną! czy teraz już odpuścisz? bo nie o to chodzi żeby złapać kruliczka lecz żeby gonić go - czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Do czasu, Lady Venera. W końcu się nudzi gonić. W końcu trzeba złapać i skonsumować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
A czym, Lady Venera, przejawia się ta Twoja wielka i natchniona miłość ku mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Skoro tak bardzo mnie kochasz, Lady Venera, czy byłabyś skłonna i gotowa mi się oddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - jak na razie to chyba skutecznie wszystkich tutaj zrażasz do siebie :P Psełdonimie .. coś wyczuwam że bardziej ja Ciebie zaintergowałam ... niż Ty mnie :P Muszę popracować chwilkę - ale nie ewakuuję się z pokładu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
kocham Cię pomorzanko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×