Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

napisałeś ze skoro siedzi na kafe to jest samotna. Ze taki mozna wysnuć wniosek. więc idąc Twoim tokiem myslenia kazdy tutaj jest samotny i jest mu źle... A poza tym żeby dostrzec coś w Kobiecie i nie obrażać Jej trzeba mieć trochę klasy, której Tobie chyba brakuje. Jeśli zatem możesz to odpuść sobie bo przeginasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
A dlaczego mi wytykasz samouwielbienie, Pomorzanko? Gdzie Ty je widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Zechcesz mi wyjaśnić, mój miły Ryhme, w którym miejscu obraziłem kobietę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak było, dawno by znalazła i wybrała. A co Pomorzanka? Ano, Samotna Pomorzanka siedzi na cafe i plotkuje. np. tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Lady Venera, zadano Ci pytnianie. NIe wymiguj się od odpowiedzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Kobieta sama jest kobietą samotną. To wynika z najgłębszej natury kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co psełdonim swoim spłycaniem robisz z siebie pieniacza, niestety nie jesteś jak dla mnie osobą kontrowersyjna za jaką chcesz uchodzic. kontrowersyjna w sensie nowatorskiego patrzenia na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
A cóż takiego, Lady Venera, wg Ciebie ja niby spłycam? Proszę o konkrety, na których oparłaś swoj zarzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę: "Kobieta sama jest kobietą samotną. To wynika z najgłębszej natury kobiecości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie -skąd moje stwierdzenie że popadasz w samouwielbienie ? Poprostu czytam co piszesz i wyciągam wnioski . Jestem sama ale to nie ozancza że jestem osobą samotną .Oczywiście że brakuje mi kogoś z kim mogłabym spędzać czas , kogo pokocham i kto mnie pokocha ...na siłę przecież nic się nie da ;) ...Na razie cieszę sie tym co mam :) Ale pewnie zaraz mi minimalizm wytkniesz :P A czy ja Cię tak Psełdonimie powaliłam ;) że takie wyznania mi tutaj serwujesz ? :P Czyżbyś szafował tak cennym słowem jak "kocham " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Dziękuję, Lady Venera. :-) Że niby co? Że przytoczona cytata jest przykładem spłycenia czegoś? Ale to jest najszczersza prawda. To wniosek, jaki wysnułem na podstawie obserwacji wielu kobiet. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - rozsądni rozumieją, a inni... no cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Moja droga Pomorzanko. Przyjżyj się łaskawie, ale uważniej, tym wpisom o delkaracji miłości, jakie niby miałem Ci przedłożyć. Ja sobie nie ważę lekce żadnych słów, a już na pewno tych, które dotyczą miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Chciałem Cię poinformować, Pomorzanko, że wyciągnięte przez Ciebie wnioski są z gruntu fałszywe i nie wytrzymują rzeczowej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Kobieta samotna, odczuwa ogromną pustkę. Kobieta potrzebuje miłości, jak kania dżdżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że każdy potrzebuje miłości bez względu na płeć. nie mozna jednak twierdzić, że osoba sama jest samotna. z tym się nie zgadzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:57 pomożanka_34 kocham Cię pomorzanko Jeśli nie chcesz być podejżewany - to zaczernij się. Bo jak rozumiem to jest podszyw . Wnioski które wyciągnełam jak najbardziej pasują mi do Twojej osoby :P Psełdonimie - w ostatnich miesiącach dostałam tyle dowodów na to że jestem kobietą wartą zainteresowania że zaspakaja to moją pustkę uczuciową w której jestem ;) A to że ja na razie nie potrafię nikogo obdarzyć uczuciem , to mój problem ,który mam nadzieję pokonam . Bądż Ktoś pokona mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co:)? ta dyskusja jest akademicka:) każdy ma w sumie prawa do własnych opinii jakie by one nie były:) Jak się miewacie, bo ja własnie dostałem tłumaczenie i blee nie chce mi sie:) Chce do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Dziękuję, Ryhme. Wreszcie jakaś bardziehj tolerancyjna postawa wobec otoczenia. Skoro nie chce Ci się tryać, to idź do domu. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożanka_34
Lady Venera, Ty się nie zgadzasz z żadnym moim poglądem. Skąd ta przekora u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Rhyme - po to jest forum , szczególnie babskie ;) Wierzę Rhyme ... tym bardziej że wiosennie sie tak zrobiło :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy_Okoń
A zaczerniać nicków nie potrzebuję. Mam znacznie lepszy sposób na uniknięcie nieudolnych prób podrabiania moich wpisów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy_Okoń
Właśnie, nic gorszego dla kobiety jak wiosenna samotność. Słoneczko przygrzwewa, chrząszcze wychodzą z ziemi, ptaszęta kwilą, tylko przytulić nie ma komu, objąć, wycałować, naszeptać do uszka różnch tam takich słówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×