Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość saneczkowa
Leele--> dzis pije winko:) a Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leele - a i o śniadanku była juz mowa :D Tatuś nie mam pojęcia - był przez chwilkę i pewnie teraz szaleje na ostatkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia jest Tatuś ... i Psełdonim vel pomożanka_34 vel chudy _okoń ... ale nie wiem czy go byś polubiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - ja nie będę tak elokwentny jak Ty:) Jest prymitywny i infantylny. Wkurza mnie i tyle choc staram sie byc delikatny w sformulowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa czasem je uwielbiam a czasem nie mogę ich znieść... Rhyme to się cieszę, wiem że swoje musisz przejść, ale przykro mi było, że tak Ci źle. Pomorzanka--> ja sobie myślę, że to miło tak sobie dzionek spędzić :) Aha: Nikogo dziś nie poznałam .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia oczywiscie piszemy o Psełdonimie .... Tatuś jest ok :) Rhyme - daj mu sznasę ;) - może jeszcze otworzy sie przed nami :D i pokaże swe inne lepsze oblicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka o jakim Koniu piszesz?! nie poznalam tu zadnego takiego jeszcze.... kto zacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam mu szanse jak Cie przeprosi za dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia-->jak dziewczyny napisały, a Tatusia tylko poznałam...z okoniem nie miałam do czynienia jeszcze. Pomorzanka--> to mnie rozbraja, ten tekst o "dobrym obliczu chudego okonia" hahah :) Chcę je poznać. Saneczkowa--> ja dziś nic tzn. wode, choć lampką wina bym nie wzgardziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa - wiele nie straciłas. Taki jeden cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - Psełdonim pózniej pomożanka-34 , a jeszcze potem ten zmarnowany okoń ;) ... jedna i ta sama osoba ...zagląda w dzień i ...jest inna niż wszystkie (ale nie pozytywnie ;) ) Rhyme - on mnie nie ma za co przepraszać .... ma swoje teorie .. jak mu z nimi dobrze to niech tak sobie żyje ... Spoko .. ciężko mnie zdenerwować :) Jutro znowu pewnie podyskutujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Rozumiem Rhyme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka--> a wieczorkiem, tak ok 21 odpowiada Ci? Rano to ja nie jestem na zbyt wysokich obrotach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leele - musiałabys kilka stronek z dziesiejszego dnia przeczytąc .Wczoraj też był ....taki jakiś indywidualista ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ja doceniam Twoje dobre serce naprawde. Ale z mojego punktu widzenia wygląda to inaczej. Poczytajcie sobie same. Ale wg mnie to było niegrzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leele:) ... jutro może ok ? Dzisiaj juz ledwo na oczyw patrzę , zaraz będę się zbiera i za dużo siedziałamw necie i katar mocno mi dokucza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme ... mnie to na prawdę nie ruszało ...Jest inny i tyle ... A wypowiadać mogą sie wszyscy przecież ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
skoro to taki nieuprzejmy ktos, po co tyle uwagi mu poswiecac Moi Drodzy? Wasze zdrowko:) Pomorzanka za Twoj katar:) zeby krocej niz 7 dni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko mi też jutrzejszy wieczór odpowiada :) Poczytałam tego Psełdonima--> śmieszny dla mnie, stereotypowy w swoich zaczepkach. Znikam na troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu. A nie lubie jak ktos sie kogos czepia. Jesteś Kobietą i to nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - ale nie jestem z porcelany :) Ok Leele ... to jesteśmy umówione :) Saneczkowa - oby ... bo coś mi sie za bardzo rozkręca ;) Dobrze moi kochani .... ja juz zwijam się z neciku :) Miłych pogaduch :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka spokojnej nocy:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że będę miała okazje poznac wszystkich panów :) Uciekam sie pouczyc bo sesja w toku, dobranoc wszyskim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno poznasz:) Miłej nauki:) A właściwie jaki to kierunek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Fanaberia--> za szare komorki;) ucz sie pilnie:) dobrej nocki 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Mysle, ze warto byc ostroznym jesli facet w profilu wykreskowal stan cywilny;) :D....?! co sadzicie Moi Mili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na portalu? Mysle ze to cos zaastanawiającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×