Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość tez mi się wydaje
że z pomorzanki ktoś sobie, po świńsku, jaja zrobił, a ona niestety naiwnie uwierzyła. tak długo czekała na miłość, a tu się nagle dwie znalazły, wiec euforia przyćmiła czujność - ale człowiek uczy sie na błedach, pomorzanko, do 3ech razy sztuka, moze ten tzreci będzie tym prawdziwym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej ze nigdy nie wiadomo kto mówi prawdę .I co jest prawdą . Rhyme ja Tobie juz nie wierzę , a tatuśku nie wpomnę bo jestem pewna że to jest ten ktoś z moich okolic . Przylazł za mną za co Was dziewczyny przepraszam .Wiedziałam ze powrot do stargo nicka moze go przyciągnąć ale miałam nadzieje że juz mi odpuscił . Jak widze pomyliłam sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ja bym nie wierzyła żadnemu. O tatusiu sama mowisz, a Rhyme.... czy można się zakochać przez internet? NIE Czy normalnym jest ktoś kto gada o samobójstwie? NIE Takie gadanie świadczy o tym ze albo ktoś jest chory albo szuka naiwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme od początku wiedział że nie jestem nim zainteresowana jako mezczyzną był kolega , chiałam mu pomóc . Ale martwi mnie to że znowu zainteresowała mnie osoba która już mi bagna jakis czas temu narobiła. Tylko on wiedzial jak mnie podejsć ....Ja go wtedy kilka miesiecy temu odrzuciłam , skonczyłam znajomość bo zauważyłam w nim cechy które mnie zaniepokoiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna - nie wierzę żadnemu ... i mam nadzieję że ci panowie tutaj juz nie będą zagladali . Niestety ja też będę musiał a"odejsć " bo pewnie prze ze mnie jeden z nich spokoju tu nie da . Nie chcę rozwalać topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - jesteś wartościową kobietą i mądrą!!! Uważaj na takie znajomości. A nie myślałaś , ze może to Twój były Cię tak nęka? hmm Trudny orzech masz do zgryzienia Wszytko musi się ułożyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie odchodż- moze właśnie mu o to chodzi? Pokonaj takie osoby ich własną bronią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - nie sadzę że to mój były ... To co napisał "tatuś" jest prawdą o chorobie mojego eks , ale myslę że "tatuś" ma podobny problem . Mój eks nie ma chyba takiego dostępu do netu , zresztą ja widziałam "tatuska" na fotce jeśli to rzeczywiscie jest ta sama osoba co kilka miesiecy temu eksem moim to on raczej nie jest;) Dziewczyny - jeśli "tatuś" jest tym kim myśle to nie odpusci i będzie tutaj szalał .On już rozwalił jeden topik ... Zobaczymy jak będzie . to mi "tatuś" na gg wczoraj napisał jak juz mnie nie było adrian 0:04:22 zawiodłem się po raz drugi ui tego ni rozumiem Izo, ale dojdę kiedyś do tego ! adrian 0:20:50 :) adrian 0:21:08 Nienawidzę Cię ! :() adrian 0:25:01 :):):) adrian 0:25:20 Nie odpuszczę aż do śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak . Szkoda słów.... Biorę sie za porządki. Do miłego pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka więcej dystansu do znajomości internetowych i będzie oki :) Zlej go totalnie, niech pisze, dzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna chyba wolę zdecydowanie problemy w moim realnym życiu bo tu wszystko jest iluzją ;) Ale czasem miło zmienić klimat i tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz juz znikam i jadę na uczelnię :) Stres mnie zżera od środka, oby szybko sie to wszystko skończyło i licze na miły weekend w rodzinnym gronie :) Tyle ważnych rzeczy złych i dobrych dzieje się teraz w moim życiu.... Przez wszystko trzeba przejść z podniesioną głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze na chwile , żeby sie przywitac , a tu co?? Rany , przykre to wszystko, wszystkie wady internetowych znajomosci skupiły sie tu jak w soczewce. Dziewczyny trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
zyje i ratownik tez:D samotna zgadzam sie z Toba - jaki normalny facet siedzi na kafeterii itd .... ja to mam szczescie, bo zachowuje dystans;) a ta sytuacja pokazala znowu, ze net to w duzej mierze jeden syf... taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
sweet jane 🖐️ moze bojkotujmy facetow na kafe? tylko czekac az jakis sie pod babe podszyje:D zalosne typy jednak z tych facetow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny Jakoś trudno mi sie uśmiechać gdy to wszystko czytam...:( Saneczkowa--> ufff juz martwilam sie o biedaka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Leele 🖐️ :) no cyrk niezly tutaj zapanowal... a co ratownika to byl bezpieczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wciąż Twojego GG, od kogo mogę go wziąść? Pogubiłam się w tym, co się wczoraj działo tutaj, do 23 gadałam z Rhyme na gadulcu...i było normalnie. Jakoś nieprzyjemnie mi sie zrobilo...czy to niejest przypadkiem odpowiedz na nasze pytanie, dotyczace poznawania ludzi przez necik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Leele o czyje GG pytasz? a to chyba jest wlasnie odpowiedz-masz racje... buuuuuuuuu:D ale tez widzisz, ze klamstwo ma krotkie nogi, wiec grunt to zachowac dystans i mozna sprawe wyczuc chyba, ale sami sie zdemaskuja.... (mam nadzieje;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
albo nie ale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Twoje GG oczywiście :) Ostrożność...to nam pozostaje. Właściwie to mogłabym udawać księdza biskupa jak bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
no ja to tylko babe udaje tak naprawde i jak widze skutecznie:D Leele ja mam Twoje GG, wiec o ile Ty to Ty, i to GG jest Twoje:D to zaraz sie odezwe jesli chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×