Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ojoj ale gnomek poważny to jakiś dziwny jest ja go nie lubię :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widocznie piasne mi dołączyć się w momencie kiedy nie wiem o co chodzi.....ale to norma biorąc po uwagę moje zawiasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomku - ja Cię lubie za całokształt :) 😘 Czyżbyś planował z nami zostać na stałe ? ;) Jak tak dalej pójdzie to też będziesz szukał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby racja a czy zostanę na stałe to się jeszcze okaże jak narazie trochę czasem tu zaglądne :D a właściwie to powinno mnie tu nie być zaległości się piętrzą a ja na kafe :P ale co tam niech się inni martwią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomku ... zmykam teraz zaraz do mamuśki idziemy ... miłego dnia:) ... A zaległości są zaległościami tylko :P ... zawsze do nadrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg 🖐️ pomorzanka🌻😘🖐️ niby racja z zaległościami ale mi się nie chce :P trzym się ciepło Miłego dnia dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ja przyszłam to wszyscy poszli :) i tu wcale nudno nie jest :) temat pełen zaskakujących zwrotów akcji ;) i wielowarstwowych wątków pseudo miłosnych :) dopiero ostatnio zrobiło sie spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaczki z roladkami z serem ze schabu .. suróweczki , kisiel ... i umieram ;) A Ty jak spedziłaś dzień ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm brzmi smacznie i jeszcze deser hihi :) dawno nie jadłam kisielu :) dzien spędziłam naukowo :) piszę pracę mgr a teraz pisze sprawdziany na jutro wkoncu trzeba dzieciaki troche pomęczyć :) zeby im wiedze utrwalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałaś raczej cieżki dzień ... :( Podczytująca jakiego przedmiotu uczysz jeśli możesz zdradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - najlepiej własna szkoła tłumaczy :) To by było coś :) Kurcze jutro do pracy a mi nic lepiej 😭.....już czuję z jakim napędem zaczne jutro tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niestety ... Następny mżze będzie lepszy ;) Muszę zrobić urodzinki starszemu synkowi(za tydzień) ... i nie wiem jak to mam zorganizować :O. Niestety z rodzina eksa nie utrzymuje kontaktu , z eksem tym bardziej nie ,więc nie ma takiej opcji żeby ich zaprosić . Kolegów synek też nie chce więc myslałam żeby zabrać chłopaków do Mc Donalda i może do Multi na jakis fajny film ? A na następny dzień zaproszę swoich rodzicow. Aż boję sie tych urodzin ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zrobić rozeznanie czy w Trójmieście jest coś takiego :) Też pomysł godny uwagi ...ale MC Donald i tak musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem po eleganckim wstępie pewnie ruszymy gdzies w miasto :) jakis prezent jeczecze trzeba wybrac dla niej hmmm no ba bez Mc doanlada to sie napewno nie obejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musi ;) - co prawda jedzenie tam jest bee ;) ... ale dla dzieci to zawsze atrakcja :) Może jakaś fajna bielizna ? Komplecik czy coś w tym rodzaju ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz naprawde niesamowita sprawa :) do konca nie wiesz co jesz dopiero po wyjsciu przychodzi kucharz i dokładnie opowiada co miałas na talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×