Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzuś ja nie deprawuję ja jesyem grzeczny :P:P:P KLASYFIKACJA FACETÓW WEDŁUG GNOMA Kretyni Dupki Bezmózgi pseudomacho buce wiecznie dzieci wachacze(wiecznie niezdecydowani) strachliwcy(chcę ale się boje) jajarze (to ja, strasznie uierdliwy typ :P) ważniaki nudziarze smutasy zakręceni wszystkie typy współnistnieją z typem podejścia do partnerstwa i stanem cywilnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś a ty gdzie siedzieć i nigdzie nie iść :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Gnom pprostu jednym postem wyparł całą poprzednia klasyfikacje hahaha ta jest poporstu świetna hehe dosadna i jakże trafna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg ale są pozytywne typ jajarz zakręcony wachacz czy wieczne dziecko to raczej pozytywne typy ale wszystko zależy od podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zmykam, niestety :( Chciałam tylko dac Wam znac, że dzis siadłam do kompa i na jednym tchu przeczytałam wszystkie wpisy, jakie pojawiły się od mojej ostatniej wizyty (ależ mi się zrymowało ;) ) Weekend miałam baaardzo urozmaicony i przepraszam że z powodu tegoz urozmaicenia nie zajrzałam tutaj, ale zaległości nadrobiłam i mam nadzieje, ze w najblizszej przyszłości nadrobię zaległości czynnego uczestnictwa w topiku.W każdym badź razie jestem z Wami na bieżąco. Zmykam już, Dobranoc mowię i prosze o wyrozumiałość i cierpliwośc do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg każda lubi co lubie jedne wolą zakręconych jajcarzy inne bucy czy pseudomacho to już sprawa indywidualna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka 🖐️ bo ja tylko z doskoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś, niewazne czy z doskoku czy z przeskoku czy z nadskoku ;) ważne ze sie pojawiasz na topiku i swymi wypowiedziami niejednokrotnie wszystkich nas rozbrajasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Przebiśniek, chciałabym częsciej i obszerniej sie udzielać tutaj z Wami ale cóż... życie, realia nie pozwalaja na to tak jakby sie chciało ale nie żałujcie ;) Jestem z natury gadułą i gdybym Wam tu zaczęła nawijac to pewnie sami byscie powiedzieli "Won!!!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka nie przesadzaj jak mnie jeszcze z kafe nie wywalili to chyba za gadanie nikogo nie wywalą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to mnie wykopią i to zaraz bo nie dość że gadam to jeszcze gadam od rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka tylko że ja prikaza dostałem żeby topa nie rozwalać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka słodkich snów 🖐️ to może będę częściej zaglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomus wiec postaraj sie z łaski swojej zachowywać w miare poprawnie tak by topiku nie rozwalic bo jesli go rozwalisz to... ja rozwalę Ciebie!!! :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×