Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Dzieńdobry :D Ja się tylko przywitać i spadam do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś 😘i topa wam rozłoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajeczka - w tym wieku to juz nikt chyba nie jest normalny a samotny tym bardziej ;) taki czarny dowcip :) a serio - to tak osobiście znam dwóch, niestety przyjaźnię się z nimi juz dosyć długo także są straceni w kwestii związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - wiecej wiary - :) bo bez wiary się nie da :) Gnomku ... ale my tutaj na poważne tematy gadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cos tu dla Bajeczki wynalazłam pewną taksonomię gatunku meskiego :) którą tutaj stworzyłysmy takie oto mamy katergorie mezczyzn: a) zonaci b) typ pt piotrus pan c) niefajni nudziarze/ zakompleksieni d) rozwodnicy roznej masci e) wdowcy hihi to w którą TY trafiasz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś dlatego ja sobie ino poczytam bo zanim się wgryzę to za dużo czasu minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego Podczytująca odpowiednia emotke dałam ;) Gnomuś - nie migaj sie na TWA nie masz takich problemów :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś a czy na twa jest poważna rozmowa jak mamsię tu wciągnąć proszę o streszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYP F: FAJNY FACET, WRAŻLIWY, ROZUMNY, WESOŁY, Z DUŻYM POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI I SZACUNKIEM DLA KOBIET, WIERNY, ZARADNY ŻYCIOWO JA WYBIERAM TYP F WYSOKI, PRZYSTOJNY BRUNET Z NIEBIESKIMI OCZAMI, ŁADNIE PACHNIE I Z NISKIM SPOKOJNYM GŁOSEM ;) 🖐️ fanaberia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś to skocz na TWA to się dowiesz chyba że to żart ale wtedy bardzo nie smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca ja trafiam za kazdym razem w troche inne kategorie ...a,b,d teraz trafil mi sie clopak ktory troche pracowal,troche udawal ze pracuje a ostatnio powiedzial ze nie bierze nas pod uwage na dluze i ze nie bedzie jednak pracowal i czy bede go utrzymywala,mowie wam rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś no tak to ja o facetach gadał nie będę ja się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg🖐️ no ale sama pomyśl jak ja będę wyglądał liżąc faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze to nie żart Gnomku .. Aggie cały dzień nie było ... zresztą Sprzedawca takiego kitu by nie wcisnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajeczka --> ten ostatni to rzeczwiscie mógł spowodowac ze rece Ci opadły ja nawet powiedziałabym ze to chyba jakiś odrebny typ :) typ Ś - czyli Świr :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie piszę na typ F ... :D .... tylko gdzie go znaleść ? hmmm ? Gnomik .. to jak z tym dwumetrowcem ?:D Bo ja łapie sie ostatnio tylko na typ "Ś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc pomorzuś to jest możliwe a tam dziewczyny ja się znam nie porzesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś ale to typowy typ Ś więc jak chcesz :D właśnie staram sięznaleźć w tej klasyfikacji a z tendencją do d typowo ś z dodatkiem c no nijak ta klasyfikacja do mnie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×