Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Zaraz będę na dłużej ... w "wojnę" jeszcze z synkiem gram :D Gnomuś aleś sie całuśny zrobił ;) :D Mi też niestety kafe cały dzień muli :O Podczytująca ... kuruj się dziewczyno i na pewno nie bierz ze mnie przykładu ;) :D ja jestem niereformowalna :D ;) Lubuszanka 🌻 zdrówko , humorek dopisuje :D A jak po sobotnim wypadzie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Pomorzanka sobotni wypad z kolezanka udał sie, oj udał. Była zachowana kultura itp sprawy, niemniej zabawa była przednia ;) A i obserwacje zostały poczynione, a jakze :D Ba, powiem wiecej- z obserwacji przeszło sie do... znajomości. Ale nie takich, które czymś w przyszłości zaowocują, bynajmniej nie z mojej strony. Ot, takie znajomosci na jeden wypad do lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka nie przesadzaj z tymi ambitnymi grami bo się dzieciarnia nauczy i biedna pomorzanka w samych skarpetkach zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów uskuteczniam monolog :( Pomorzanka jest niejako usprawiedliwiona - gra w wojne ;) A co z resztą? Gnomik! Makarenka! Podczytujaca! Saneczkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrałam 😭:D Na pokera jeszcze za wcześnie;) :D ... ale warcaby mały powoli rozpracowuje :D Lubuszanka ... wydaje mi sie że każda nowa znajomość może być cenna :D Bo potem... znajomy ma znajomego ... a ten następny znajomy ma następnego znajomego ... i to może być TEN :D Cieszę się że wypadzik Ci się udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozostajac jeszcze przy grach to ja nagralam sie, oj nagralam i wojne i remika i tysiaca. Niestety w pokera czy brydża nie nauczylam sie do tego pory grac :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka .... ja pamiętam jeszcze za młodu ;) jak przez całe noce z kupmlami graliśmy w tysiąca :D Ale na to mały jest jeszcze za mały ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby masz racje Pomorzanka z tymi znajomosciami, niemniej ja juz mam dosc tych znajomosci z facetami, które aktualnie mam. I wierz mi, nieraz chcialabym o tych znajomosciach zapomniec, ale nie da sie, gdyz skutecznie mi o tym przypominaja, faceci rzecz jasna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale reasumujac: lubie facetów, ich towarzystwo, zawsze predzej dogadam sie z facetem anizeli z kobieta np. załatwiajac jakas sprawe w urzedzie. Wiec Gnomik, czuj sie wyróżniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, jak mogłaś przegrać?! 😭 Toz to obciach na calej linii!!! 😭 To moze Ty nie przechodź do bardziej ambitnych gier, bo wtedy to juz bedzie tylko płacz i zgrzytanie zębów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie skończyłam z facetami :D ;) ....przynajmniej z tymi netowymi :D Mam nadzieję że w koncu i moja mamuśka się zreformuje i od czasu do czasu zaopiekuje się chłopcami . A ja może w końcu gdzieś sobie wyjdę:) Tak nawet dla zdrowia psychicznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka .... będę sie bronić :D .....poprzednią grę wygrałam ... więc mam z synkiem remis :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka czuję sie wzruszony do pięt :D pomorzanka i co ja teraz zrobię 😭:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka -ja mam tak samo ;) Też właśnie lepiej sie zawsze dogadywałam z kolegami ...Zresztą taka chłopczyca ze mnie była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik, mozesz czuć sie wyróżniony, zaszczycony, wzruszony i co tam jeszcze chcesz. Najważniejsze byś sie udzielał na topiku, byś sie grzecznie tutaj zachowywał no i w ogóle był :classic_cool: ;) Pomorzanka, ja juz dawno skonczylam z netowymi znajomosciami damsko-meskimi, zawsze przedkladalam real nad net jesli chodzi o zawieranie znajomosci, choc tych zapoczatkowanych w necie nie neguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, a u mnie na odwrót, zawsze bylam swiadoma ze jestem, najpierw mala kobietka, teraz juz troszke wyrośnieta ;) Do chlopczycy bylo mi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie też nie narzekam na znajomości zawarte w necie i przeniesione na real .... tylko teraz jakaś czarna seria mnie dopadła :D Niestety mma nikłe szanse żebym mogła np. z przyjaciółką gdzieś sobie od czasu do czasu wyjsć ... dlatego chcąc nie chcąc najłatwiej mi poznawać mężczyzn w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka- ja ciągle ręce , nogi w gipsach , gwożdzie powbijane gdzie się da , zabawy nożami , samochodzikami ... wspinanie sie po drzewach ,płotach....świetnie gwiżdże na palcach :classic_cool:....spodnie od zawsze :D ... A teraz hmmmmm kobietką jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka jakoś delikatnie bedę się udzielał ale nie za dużo bo mnie oskarżą o zdominowanie topa :D pomorzanka a co ja zrobie jako facet z netu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś 😘😘 czujęsię wyróżniony i wzruszony :P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, masz Pomorzanka troszke utrudnione wypadziki gdzies na pogaduchy z koleżanka, ale jesli masz kogos fajnego poznac to poznasz i mało wazne czy to bedzie jakis lokal czy net. Moim zdaniem net jest takim samym dobrym miejscem na poznanie kogos wartosciowego jak np. pub czy kawiarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×