Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

poczytująca jak co mam spory zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mamy dziś jakiś temat przewodni dyskusji :) wczoraj były typy męskie hihi i bezbłędna klasyfikacja według Gnoma a dziś co bierzemy na tapete ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca .... jak te emotki to wiadomo że Gnomik jest :D Gnomuś - tylko cicho sza z tym wyznaniem :D ;) .... jeszcze mi na TWA głowę urwą za to ;) Lubuszanka ....nawet w necie z jednej strony jest łatwiej ;) Bo tu od razu mówię że jestem rozwódką i sprawa jest jasna .... a np. na spacerze , tym bardziej z dziećmi rzadko kto mnie weżmie za osobę wolnego stanu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, kobitki... i Gnomus ;) ja juz zyje moim urlopikiem, nie moge sie doczekac, jeszcze tylko ten tydzien i caluśki nastepny mam wolne i tak sie zastanawiam czy by sie gdzies nie wybrac. W styczniu tez bylam na urlopie i pojechalam w Bieszczady do dziadków. Teraz tez mi sie nie chce w domu siedziec wiec obcykuje gdzie to by pojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka ja właśnie siedze na urlopie :D życie jest piękne mogę się wyspać :P:P pomorzanka ok ciiiiiii bo nie tylko tobie urwą :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - może na Pomorze :D .A tak na prawdę to zazdroszczę Ci urlopu , też troszke bm sobie poodpoczywała ;) .... Niestety jeszcze poł roku muszę na urlopik poczekać 😭 Podczytująca - myślę ze temat sam sie nawinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik a jak po konferencji ? Ty też urlopujesz .... a ja myślałam że jesteś taki zapracowany :P My w czwartek mamy porównania miedzylabolatoryjne :O Na szczęście na no jak na co ale na swoja dokładnosć nie mogę narzekać ;) A z wyznaniem - to tajemnica ;) ... chyba że Linguś tu zajrzy i nas niecna wyda :P:D Podczytujaca - no właśnie tego to tylko Wam można pozazdrościć :)Buuuu .... dla mnie wakacje to zawsze horror ... 3 tygodnie w domku - a potem oczywiście nie mam co zrobic z dziećmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Pomorzanka ze o morzu myslalam? Chocby tylko popatrzec na fale, pospacerowac po plazy. To nic ze w kurtce, to nic ze moze wiac, ze glowy malo nie urwie. Kocham morze, jego szum i obojetnie o jakiej porze roku bym nie byla zawsze cudownie sie czuje nad morzem. Ale góry tez lubie :) Gnomus, jestem spiochem i wlasnie tego spanka do przynajmniej 9 nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka teraz ma być piękna pogoda :) ..... dzisiaj u nas było cieplusieńko a ma być jeszcze cieplej ..... Więc może Sopot ... czy Łeba czekają na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, Ty mi o laboratorium nie wspominaj! Juz na samo te slowo mam alergie. Jezu, jak ja nie cierpialam chemii w szkole 😭 Dla mnie bylo wrecz niezrozumiale te wszystkie zawile reakcje chemiczne, co z czym, dlaczego i co z tego wynika. Toz to moim zdaniem w ogóle nie jest przydatne, no moze z malymi wyjatkami, jest przydatne m.in. dla takiej jednej Pomorzanki - laborantki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani w Łebie ani w Sopocie nie bylam, jesli morze to zachód czyli Świnoujście, Miedzyzdroje i takie tam okoliczne malutkie miejscowości. Moze by tak ruszyć na wschód? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka ty mnie nie obażaj :P:P:P pomorzanka konfe mam w marcu ale jeszcze jestem w lesie ale jakoś nie chce mi się pracować a mam dużo zaległego urlopu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka ale dla Gnomka też :D , my po fachu jesteśmy ... Mam nadzieje że Gnomik za tą małą niedyskrecję się na mnie nie pogniewa :D ;) Teraz w sumie w labolatorium mało chemii jest;) ....sprzęt , gotowe odczynniki i nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - jestem pania kierownik największego sklepu odzieżowego w moim mieście. Jest co robic na codzien, jest kogo pilnować itp. Niemniej bardzo lubie swoja prace i az sama sie dziwie, ze tak szybko i latwo sie w niej odnalazłam, jako ze nigdy przedtem nie mialam do czynienia z handlem, zawsze tylko praca za biurkiem. Ale zmiany sa wskazane, nawet w zawodach co moge potwierdzic na wlasnym przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka a ty gdzieś w labie chemie widzisz :P:P:P bo ja zastanawiam się kim ja jestem chemikiem czy informatykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już teraz Gnomuś się przygotowujesz ? :P to jakieś poważne przemówienie z Twojej strony sie szykuje :P Lubuszanka - jeśli chcesz ciszę , piękne okolice i masz samochód ...to moze właśnie Łeba , Sasino .... i wszystko co po lini brzegowej leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie bardzo przepraszam Gnomika za moje malutkie dopatrzenie. Zwracam honor. Co nie zmienia faktu, ze chemii nie lubialam i nie lubie i pewnie juz nigdy nie polubie, no moze... jesli by mi te chemie objasnial jakis przystojny laborant... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś no właśnie coraz mniej chemii w chemii jest :P:P:P tylko nowe sprzęty ciągle trzeba rozpracowywać np. " solvent vent mode ":P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca, rabatów nie bedzie ale od czego pani kierownik ma wyobraźnie? Zawsze jakies przecenki moga sie pojawic: o to poprucie, a to brak guzika, a to ...I tak wymieniac mozna wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka a tam ważne ale materiały trzeba było wysłać :P:P lubuszanka :D ja może lepiej tłumaczył nie będę bo chemii się nie nauczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - cholerka , że taka odległość nas dzieli :D Zaraz cały topik na zakupy i rabaty by do Ciebie wpadł ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×