Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Fakt Lubuszanka ;) - bo my z Gnomusiem to już nawet na jakiegoś literka jesteśmy umówieni :D I teraz pewnie mu sie przypomniało ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś a jak :D:D:D lubuszanka 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawcie sie tu dalej świetnie, nie kłócic mi sie! Gnomusiu, Ty wiesz, ze ja zartuję z tymi literówkami, mozesz Ty sobie cuda niewidy wyczyniać a i tak lubiec Cię będę 👄 Pomorzanka z Podczytujaca zajma się tu odpowiednio Toba ;). Wszystkim zyczę kolorowych snów i spokojnego dnia jutrzejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj tylko mnie alkoholo smaka narobiłyście idę se nalać łyskacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś a winka nie masz przypadkiem ? ;) Nalałbyś lampeczkę na rozgrzewkę ;) Podczytująca - połóż sie dziewczyno:) .... na prawdę te przeziebienia są w tym roku upierdliwe i ciagną sie bardzo długo - Lepiej zdusić paskudztwo w zarodku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka wiem :D no aż tak ponury to ja nie jestem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś co najwyżej jakieś brandy by się znalazło wino wyszło :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz Podczytujaca jak sprytnie Pomorzanka chce sie Ciebie pozbyc. Niby ze sie troszczy, każe połozyc a tak naprawde to chce sama zostac z Gnomusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - Przebiśnieg na pewno się odezwie :) .... A potem to już tylko będzie pięknie wg wróżby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Podczytujaca to chyba naprawde jestes chora, skora nie zwróciłaś na tak potężną intrygę Pomorzanki uwagi :) Przecież ten podstep to czuc na odległość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszczanka - my z Gnomusiem jeśli chcielibyśmy być sam na sam -osobny top byśmy założyli :D A nie powiem mieliśmy takie:D .... tylko teraz to ja jestem jedna z wielu 😭:D To rzeczywiście głos rozsądku sie u mnie odezwał ... sama mam drugie przeziebienie w tym misiącu i wiem jak to wszystko się ciągnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzance chyba sie głupio zrobilo bo tak zamilkła :) Ale mnie tez głupio by sie zrobilo gdyby ktos przejrzał moja gierke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo to trzeba w zarodku dusić zalać wirusy czy inne bakterie jak się nawalą to padną :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wyszło teraz pomorzanka - intrygantka 😭 Teraz muszę zalać ten smutek :D .... Lubuszanka lej :D .... od razu dwie lampeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×