Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

przebiśnieg zauważyłem ale kafe zaczyna mi chodzić jak wczoraj :( jestem za a nawet przeciw :D:D:D pomorzuś trzymaj się:D:D😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko papa ja też sie zaraz ewakuuję po moje skarby i do domciu buziaczki dla wszystkich i spokojnego popołudnia- u mnie wyszło słoneczko huraaaaaaaaaaaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkaaa 🖐️ to co podesłałem to jakiś trojan remover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik a tylko spróbuj,to bedziesz miał ze mna do czynienia- no chyba ze chcesz wyeliminować strażaczkę z tego towarzystwa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkaaa spokojna głowa wiem co robię :D jakbym chciał podesłać ci trojana to bym to inaczej zrobił :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,jakos nie uspokoiło mnie to,ale musze ci zaufać... nie mam wyjścia..nikt inny mi nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam,bo moja córcia bedzie czekała przed domem kultury aż zapuści korzenie hihihihihihhihihiihhhhiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenka w serwisie chłopacy pomogą ale i skasują odpowiednio :P:P:P jak znam obecne cenniki to od 50 do 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,dlatego z przyjacielska prośba sie zwracam i mysle ze pomożesz koleżance w potrzebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenka toć my już się zgadali :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo nie mam co nas podnosić ... topik dzisiaj tętni życiem ;) Przebiśnieg - jestem przygotowana ;) .....wiem hmmm odpowiedni , babaryty pewnie tez ... blondyn to moj typ .... czyli praca będzie przyjemnością ;) :D Oby się tylko na pracy skończyło :D :D:D Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - ja Ci oddam cały mój zapas ;) - katar mi się w końcu skończył ::(Widzę ze nic Ci lepiej :( Zdrówka życzę 🌻 ...i jeszcze uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ....zostałam sama 😭:D Gnomik pomaga Makarence przy usuwaniu wszelkiego badziewia z jej komutera :D Podczytująca zakopała się w stos chusteczek i nosa z tamtąd nie wychula :D Przebiśnieg - usilnie namawia blondyna 35 latka na przyjazd do mnie i pomoc w odgruzowywaniu mojej piwnicy :D Lubuszaka pewnie znowu ma wychodne :D Reszta - poszła sobie w siną dal ;) Sanotność jest okrutna 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apsik jestem sprawdziany poprawiam coś mnie jakaś chandra dopadła chodzi mi dzis po głowie ten moj najświeższy były typ B ehhh i ta jego nowa panna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - jeśli jeszcze zostały w Tobie resztki uczucia do niego to normalne że czujesz zazdrosć czy złość . Nic na to nie poradzisz . A potem pewnie przywykniesz że Twoj były jest już niestety innej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w miesiąc mi nie przejdzie nawet jezeli okazał sie świnią do potęgi własciwie to dwa miesiące zleciały nawet.... ehhhh .... a on prosze rach ciach i juz zdąrzył nową panne na tyle poznać ze wyjechali wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×