Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

to słodkich snów dzieczyny :D ja dziś pewno też zaraz padnę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - już teraz chyba załatwili problem z kafe .... pewnie do jutrzejszego ranka :P Ja jestem juz teraz nieżywa:O .... dlatego już na fest mówię dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś może u ciebie u mnie jak chodziło tak chodzi 😡 słodkich snów 😘🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ode mnie na dobranoc 🖐️ dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka :D!!!! Chociaż sama jeszcze śpię ;) Pogoda jest koszmarna :O ... dobrze że głowy mi po drodze nie urwało ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna30
dołączam do Was, wczoraj się dowiedziałm ze mnie zdradził, ledwo żyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 faktycznie pogoda dziwna, wczoraj mój nastrój zszedł poniżej normy drastycznie i nie wiedziałam kompletnie czemu bo nie jestem meteopatką, ale jak widzę większość nie czuła się najlepiej czyli jednak pogoda. witaj następna 🖐️ przykro mi bardzo :( 🖐️ pomorzanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna 🌻🌻🌻:) Nie no ja dzisiaj też umieram ;) kawa na razie nie pomogła , głowa boli i pogoda dobija .... Przebisnieg - ja Ci tego łózeczka zazdroszczę .....odpowiednie miejsce aby przetrwać dzisiejszy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka to łóżeczko to w mojej głowie jest a ciało się dziwi czemu w nim tak zimno ;) :D:D:D przez te zmiany zwariujemy jak wierzby u mnie - puściły bazie prawie miesiąc temu a teraz przez te mrozy wszystko poznikało :) ale za to dzisiejsze popołudnie będzie piękneeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg u nas w sumie ciepło jest ... ale strasznie wieje :O i leje :O Dlaczego popołudniu będzie pięknie ?:) Coś szykuje Ci się wystrzałowego ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, spokojne popołudnie i wieczór bez stresu myśli o pracy dnia następnego :D za to jutro wybieram się na kawę z nieznajomym a w niedzielę z drugim hihihi :) zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i na totalnym luzie :) tak jak wczoraj - stałam sobie na światłach i jakas staruszka zapytała czy wcisnęłam - ten guzik co zmienia na zielone ;) - powiedziałam, że tak, w międzyczasie światło musiało się zmienić a jak zagapić bo pani podeszła i za rękaw mnie ciągnąc mówi, że już możemy przechodzić :D:D:D zaczęłam śmiać, przechodził jakiś gość, też śmiejący, zagadał i... poszliśmy na kawę ;) sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze mnie nigdy żaden facet nie zgarnął tak z ulicy ....;) Tyle że ja zawsze wszędzie jestem na dużym pędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obym w tym pędzie słupa jakiegoś nie zaliczyła szybciej ;)... bo że na jakiegos fajnego pana wpadnę to marna szansa ;) Witaj Heraklesie - tak sądzę że my się znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×