Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Hi hi. Tak mi się też wydaje :) Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie dopisać o tym pędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka nigdy nic nie wiadomo - filmów nie oglądasz? jak pani wpada na pana, pani z rąk wszystko leci, pan pomaga zbierać, zaprasza na kawę i ... żyli długo i szczęśliwie :D:D:D herakles a czemuż to nie mogłeś się powstrzymać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się bez bicia - bo w moim życiu też wszystko w biegu robię a chciałbym się zatrzymać, przystanąć na chwilę. Tylko jak człowiek się rozpędzi, to ciężko wyhamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - no właśnie to tylko filmy ;) W rzeczywistości pewnie skosiłabym jakąś miłą starszą panią ;) Herakles - dzisiaj to raczej wszystkiego brak - nieprawdaż ? ;) I pędu i napędu ... i co tam jeszcze było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) Choć z tym ostatnim nie najgorzej jest :) Uff. Wreszcie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz :) Sama się przyznała, jak to się dziś pracuje :) Ładnie, ładnie. Zresztą, co tu narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj .... bo już się prawie napracowałam ;) W piatki najczęściej są większe luzy ;) Na pracę zresztą nigdy nie narzekam ;) - ale na samopoczucie i pogodę od czasu do czasu pewnie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to rzeczywiście można ponarzekać :) A w piątki chyba wszędzie są luzy. Wszyscy już weekendem żyją ;) Ja uciekam na jakiś czas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze że narzekanie nie jest raczej w mojej naturze ;) Czyżby starość nadchodziła ;) :D Chyba zostane sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś ledwo trzymam oczy otworzone :O fanaberia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zjedz i za mnie bo nie mam siły paszczą ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pogoda jestem niewyspany mam lenia i wogóle wszystko jest do dupy chce mi się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik ciesz się że w domku sobie siedzisz :P ... co by było dopiero w pracy :P Fanebaria - witaj kiedy zajrzysz do nas wieczorkiem ?:) Uciekam na jakis czas z pracy , mam spray do pozałatwiania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca 🖐️ no tak w edukacji to dobrze mają hehehe już weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podczytująca :) Mi jeszcze 2,5 godzinki zostało .... ale tylko żeby dotrwać do 15 bo pracy to też już nie mam :D Kurcze , w skarbówce tyle ludzi ze myślałam że to koniec okresu rozliczeniowego ;) - w tym roku chyba wszyscy sobie sporo mają do odpisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka żebyś wiedział że o tym myślałem :P:P:P ale raczej przyrody czy jak to się tam nazywa w podstawówku :P:P:P kurna papiery mam więc mogę te same pieniądze a mniej pracy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik i w jakim szczytnym celu :P:P:P Podczytująca - no niby tak ;) ... ale co w domku to w domku .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś cele to ja mam gdzieś przynajmniej mniej stresu i więcej wolnego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym stresem to bym Gnomuś sie z Tobą kłóciła....mam sporo nauczycieli w rodzinie i ciagle narzekają :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×