Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hej witam po małej przerwie czy coś się zmieniło jak mnie nie było bo raczej o tęsknocie za mną to nie myślę że była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie wszyscy płaczemy nad tym że kafe coś strajkuje ;) Mały zostaliśmy sami ;) - nie boisz sią sam na sam pozostać z kobietą ;) :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę za pół godzinki - teraz wracam do obowiązków .... czyt. cykor mnie obleciał ze smokiem nawet małym sam na sam to ja nie zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko tylko mam problem z netem strasznie powoli chodzi i mam wrażenie że opóźniam sie z odpowiedziami a tak sie staram jak mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sie czego bać tak mi się wydaje na odległość groźny nie jestem a i w życiu raczej łagodny bardzo spokojnie podchodzę do wszystkich spraw i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko -------chyba ten okropny wiatr ma wpływ na neta ciągle wywala mnie jak na razie uciekam z bo nie którzy pracują i w nocy aby spać mogli inni pozdrawiam i na pewno jeszcze tu zajrzę ale pewnie jutro miłego pisania życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję , że uda sie porozmawiać -niestety kafe cały dzień nawala :O Teraz widzę że też już są problemy tylko wchodzę tutaj na różne sposoby ;) Nie wiem czy przeczytałeś cały topik ... ale różne rzeczy się tu działy - niekoniecznie miłe, wiec troszkę z rezerwą traktujemy wszelkich panów ( oprócz Gnomusia:) :) Ale jeśli zostaniesz z nami na pewno bardzo chetnie Ciebie poznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłem zupę mleczną przed chwilą a na kolację zrobię sobie jajecznicę a na drugą kolację zapodam repetę z zupą :) Nie mam dziś także pomysłów na jedzenie. Zmęczony jestem i w ogóle. Zle spałem prawdę pisząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko odpada . :( Mleka nie mogą , jajek nie jedzą :O .... kurcze co tutaj wymyśleć ;) ? Ja śpię zawsze jak aniołek :) właściwie nie mam tego problemu - właściwie cieszyłabym sie gdybym mogła krócej spać i wstawać rano wyspana ;) A tak - przynajmniej 7 godzin musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do snu, to potrzebuję także minimum 7 godzin choć po 9 mogę powiedzieć, że się naprawdę wyspałem. Kafeteria wreszcie ruszyła, co mnie cieszy. Zrób swoim pociechom to, co zechcą. Zapytaj się ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę się pytać - ja wiem :) No pewnie że nie pogniewalabym sie na 9 godzinek snu ;) - ale marna szansa na to i tak w weekendy o 7 pobudka a najczęściej wtedy dłużej siedzę ...Oczywiscie na kafe :P Zmykam robic tą kolecje ... pewnie nic wiecej nie wymyślę poza standardem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mi się podoba ! Jasna, klarowna decyzja bez żadnej kombinatoryki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i życzę miłego wieczoru 🌻 podczytująca zostawisz mi mały kawałeczek ? :) mały ja tęskniłam - niesamowice Twój nick mi się podoba :) uciekam na moją pierwszą w życiu randkę w ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,Heraklesie , ja poprostu bardzo dobrze znam swoje dzieci :) Przebiśnieg - miłego wieczorku :) Czekamy na relację ;) Mam nadzieje że ja tego wieczorku nie spędzę tu sama ;) Dziewczyny wybyły ....hmmmm czyżby tylko Herakles tu został ;) ? A Gnomka gdzie wywiało .....? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie byłaś wcześniej. Pomorzanka poszła spać już pewnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jeszcze jestem ... ale mnie nie ma ;) Przeprosiłam się z telewizją ;) Przebiśniegu jak było :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×