Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzanka :D:D:D ja swojego też noszę głównie z powodu sieci aczkolwiek z szefem dzielić się muszę bo to sieć firmowa ;) a co to wifi? wejście przez kabelek? ja mam i przez kabelek i dziurę na modem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - ja wszystko do domu zawsze kupowałam sama :D Od przysłowiowych skarpetek ... przez cały sprzęt AGD na samochodzie kończąc ... nawet remonty nie są mi obce :D Ale rzeczywiście jeśli mało na ten temat wiesz to lepiej zawsze się poradzic. To sprzęt na dlugie lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - WiFi to jest necik przez fale radiowe . Właśnie do tego potrzeby jest router , który trzeba odpowiednio skonfigurować i necik bez kabelków mam nawet w WC . Podobnie jak Ty na modemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spadam na spacer, bo juz normalnie nie moge wytrzymac. Otwarte mam okno, ptaszki ćwierkaja, nic tylko iśc na spacer. Ponadto pies zaczyna coraz bardziej wariowac wiec i tak zamiast pisac to musze sie nim zajmowac. Zycze Wam milej dalszej pogawedki przy serniczku, jak bede w domku wieczorkiem do do Was zajrze a jak mnie nie bedzie to juz teraz zycze milego niedzielnego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja na takie zakupy dotyczące elektroniki to muszę brac kogoś co doradzi bo gdybym robiła to sama to kupowałabym tylko takie rzeczy które podobają mi sie wizualnie hehe bez wzgledu na ich parametry techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też mam ten problem :D ... musi mi sie coś podobać ... a potem ewentualnie nad parametrami mogę się zastanowić :D ;) Lubuszanka - miłego spacerku :) Miej oczy szeroko otwarte na tym spacerku ... a tak w ogóle to troszkę tego słoneczka byś mogła na pomorze podrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, a jeszcze słoneczko nie doszło do Ciebie? Przecież ja juz dobra godzine temu wysłałam promyczki słoneczne kabelkami do Ciebie :) Och, ten net, chyba jednak gdzies po drodze muli strasznie :D Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dalej marnie na pomorzu Lubuszanka , ale chyba gdzieś też z synkiem mykniemy samochodzikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - toż to już dawno dzień się rozpoczął ;) My już po kawce jesteśmy ,plotkach , obowiązkach i serniczku ;) Miałam jechać - mały nie chce więc posiedzimy sobie niestety w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś------ wiem ze już po ploteczkach prześledziłem wszystko i nawet miło było czytać o sobie dzięki wam za miłe przyjęcie mnie do tak zacnego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz ja zostałem sam no nic kawę wypiłem poczytałem to trzeba obiadek gotować hi hi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja na kawkę wpadłam ;) - i pewnie w samotnosci ją wypiję 😭;) Obiadek u mnie właśnie przygotowany , jeszcze tylko ziemniaczki i zjemy sobie z synkiem myślę coś smacznego ;) Mały - Ty to lepiej z nami do rozmowy dołącz jak jesteśmy w grupie ;) powyciągami z Ciebie troszkę informacji ;) Kobiety są od tego specjalistkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko---------pewnie że bym chciał ale nie mogę trafić na was wszystkich ja już obiad ugotowałem gulasz dzisiaj był ale dzieciaki nie przyjechały więc jadłem sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już coś więcej wiemy o Tobie , chyba tak jak ja jesteś "po przejściach" .... Szkoda że wcześniej nie wspomniałeś o tym gulaszu , bardzo chetnie skorzystałabym z zaproszenia i zjadła troszke tego gulaszu ;) Uwielbiam ...:) a z kaszą to mogłabym jeść bez końca ;) Też chyba sama zjem obiadek , do synka przyszedł kolega więc raczej nie namówię go na wspólny obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś--bardzo ciekawi mnie jak bedziecie ze mnie wyciągać hahaha nie mogę doczekać się miłego i smacznego obiadku z synkiem życzę nie ma to jak wspólny obiadek ja dzisiaj nie miałem tego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też piszę ze sama będę obiadek jadła ;) Wyciagać Mały zabardzo nie będziemy ;) - sam nam tutaj dokładnie wszystko wyśpiewasz ;) Pewnie nastawiłeś sie na spotkanie z dzieciaczkami :( Szkoda że tak wyszło , następnym razem na pewno będzie udane spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale dzisiaj wieczorem to mnie nie bedzie a zapewne wieczorem wszyscy tutaj wchodzicie :(jadę do Szczecina i dopiero rano bedę ale w tedy to wszyscy w pracy bedziecie i znowu nie trafie kurcze kurcze kurcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - nie załamuj się ;) jak nie ten wieczorek to następne będą ... A zdradzę Ci małą tajemnicę os rana też tu jestem ;) Czyli z pomorza zachodniego jesteś? ... Uwielbiam Szczecin , niestety dawno tam nie byłam : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że nastawiłem sie bo bardzo zadko mam okazję je widywać jedynie gdzieś przelotnie na ulicy a raz w miesiącu mam okazję taką aby przyszły do mnie .....ale też rozumiem je trochę już wchodzą w młodzieńcze życie więc ja muszę poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzie wschodniego a w Szczecinie mam coś do załatwienia jak chcesz to zapraszam bedzie mi raźniej jechać zawsze dwoje to milej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój starszy też juz szybciej kolegę wybierze ....ale przytulić też jeszcze sie potrafi . Masz spotkania tylko raz w miesiącu ? Mój eks ma aż 5 ale nie wykorzystuje tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - mów mi jeszcze ;) Ja już kiedyś skorzystałam z takiego zaproszenia i zerwałam sie z chłopakiem na lewiznę i pojechałam z nim do Szczecina :D Tylko to już bardzo dawno było ;) -nie wiem czy potrafiłabym być jeszcze taka szalona :D A skąd konkretnie jesteś - mniej więcej :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×