Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość tereferetut
hm...kiedys juz tu bylam. pamieta mnie kto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferetut
pomorzanko, przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelita226
Pozdrawiam wszystkich wątkowiczów:-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - tylko co zrobić jak już te dzieci są? ... i jedno przez takiego palanta mocno cierpi :( a za jakiś czas z drugim będzie tak samo :( Tereferetut - gdzie byłaś jak Ciebie nie było ;) ? Oczywiscie że pamiętam Ciebie :) Izabelita - nie zaglądasz na swój własny topik :( Szkoda ....zobacz jak pięknie sie rozwinął ;) - chociaż jesli chodzi o rozwinięcie tamatu - to często raczej z niego zbaczamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak !! az tłoczno sie zrobiło w tej mojej okolicy chyba wszyscy spacerowali i rowery powyciągali :) a ja zabrałam zesobą muzyke:) ale spraw przemyslałam hihi a potem wybrałam sie na zakupy zeby miec jeszcze lepszy humor :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca ... pewnie wszyscy u Was wiosnę już poczuli :) Słoneczko ,zakupy , mp3 pewnie na uszach i juz widzę jak chodzisz na spacerze uśmiechnieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie lubię rurek - dżinsy , zrsztą wszystkie spodnie muszą byc szerokie ;) Z 20 lat temu z kolei nigdy w życiu dzwonów bym nie założyła ;) Tylko i wyłącznie rurki - nie wiem jak mogłam w tym chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesnej rurek tez nie nosiłam ale w tych sie sobie spodobałam :) to sobie mysle ... podczytująca co ci lezy kupuj heheheh hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też niedługo czekaja wiosenne zakupy - przedewszystkim dziciakom muszę garderobę uzypelnić - rosną jak na drożdżach ...a jeszcze więcej gubią , wydzierają, plamią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, jak na razie :) Na jutro jestem umówiony na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - juz takiego jednego tu mam ;) Teraz dzieci szybko wiedzą co to moda i trendy ;) Od kilku lat walczę z tym że na pasemka kręci mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - na szczęscie mam brata w Anglii i od czasu do czasu podrzuci jakis fajny ciuszek . Teraz synek pojedzie do niego i pewnie wyciągnie wujka na małe zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolnego nie biorę, tylko do niej po pracy jadę od razu ;) Zaprosiła mnie na obiad i chyba do kolacji się przeciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no na seks to nie będę od razu na trzecim spotkaniu naciskał :) Pożyjemy i zobaczymy, co takiego jutro się wydarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×