Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Sprawdzę na mapie :) - nie znam dobrze tych regionów ... Więc dzisiaj na pewno będziesz przejeżdżał przez moje miasteczko .... pomacham Ci z oddali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko--------a Heraklesem się nie martw nie obawiam się jego po bprostu nie ufa może nowym , ja mam tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko -------a mieszkasz gdzieś na trasie do Szczecina? co ja się pytam in tak nie dostanę odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mały - mieszkam na tej trasie - między Wejherowem a Słupskiem :) Ja u Ciebie Stegnę typuję ? Zgadłam czy znowu pudło ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
do Izabelita226 , zabawne podobne pytanie zadajemy sobie my faceci ?:) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
moze sprecyzuje moja poprzednia wypowiedź: chodzi mi o to czy szukac na necie tej "wyjątkowej" .....jest tu nas tak wiele , więc szukanie może trwać i trwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
dziekuej ci pomorzanko_34 za zaproszenie, jeszcze chwilke z wami poklikam , dzień dzis jest zbyt wiosenny aby spedzac go przed notebookiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko --------między Wejcherowem a Słupskiem to jest około 80 km jak mi się wydaje to i tak nie trafię miejscowości ........ale mojej też nie trafiłaś ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że w necie szybciej znajdzie mężczyzna kobietę niż na odwrót . Niestety na temat panów necie można napisać rózne dziwne historie ;) - ale oczywiście też na pewno gdzieś się poukrywali Ci całkiem fajni :) Tak ... pewnie jesteś z Południa ... niestety na pomorzu jest bardziej jesiennie niż wiosennie ;) Niestety na chwilkę obecną tylko ja tu chyba jestem ;) Ale jeśli można Ciebie prosić o zaczernienie byłabym wdzieczna :).... pomarańczki czasami potrafia nieżle narozrabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - największa miejscowosć miedzy Wejherowem a Słupskiem - i juz pewnie będziesz wiedział ;) To mam strzelać dalej ? ;) Coś bliżej Gdańska ? :) Ale i tak dzieli nas przeszło 100 km :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - coś tak mi się wydawało że nie odświeżasz - ja ciagle byłam tylko ze przeskoczyłam na drugą stronę ;) - tylko Ty pewnie z braku odświeżania tego nie zauważyłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko-------- teraz to robię odświeżam i już jest dobrze czy masz strzelać nie wiem jak chcesz ja nie jestem zbyt natarczywy więc jeśli bedziesz chciała to sama mi powiesz gdzie mieszkasz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum raczej takich rzeczy nie piszę :) .... ale jak będziesz jechał to na pewno będziesz wiedział o jakie miasto chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------------pewnie tak ale i tak nie bedę pewien ale bedę machał wszystkim którysz zobaczę w większych miastach może trafię na Ciebie a za chwilę bedę jechał bo jadę na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
tak jestem z południa, a dokładniej z Wroclawia. Dzis jest nie samowicie ciepło :). pozdrawiam was i do zobaczenia. ps pomorzanko pozwolę sobie zachowac twój adres e-mail . byc moze uda sie nam kiedys jeszcze porozmawiac przez net :) bywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic - to będę musiała stanąc na trasie i czekać ;) To dosyć długa podróż Ci sie szykuje , ok 7 godzin :( Uważaj na drodze ..... i jutro czekamy . Ja też już muszę w koncy zmykać .... wiec do jutra Mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko --------fajnie zaczyna mi się z Tobą rozmawia ale bedę się zbierał choć głowa mnie strasznie boli oby nie nawalała mnie przez drogę bo padnę :) i oproszę powiedz tym niedowiarkom że ja nie podszywam się pod nikogo z nich choć nie wiem czy sama jesteś pewna mnie ale powinnaś nie lubię kłamstwa pozdrawiam Ciebie i życzę miłej zabawy pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już po spacerze i kawie - obiadu jakoś nie mogłam zjeść bo wszystkie kostki mnie bolą i coś muli ... :( pomorzanka widzę, że masz kolejnego kolegę ;) kurcze, że też wszyscy z pomorza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - a może jakieś choróbsko Ciebie bierze ?:( Weż coś zapobiegawczo :) Hmmm na razie z Małym się poznajemy ;) - a przecież to kolega wszystkich nas jest nawet Heraklesa ;) Mik jest z Wrocja - i tak już zrobiłam przeglad która z Was jest z tych stron :D Kurcze , teraz mój eks nie wie kiedy z synkiem ma przyjsć :O denerwuje się już troszeczkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł ... i dał znowu popis ... starszy synek się popłakł . Jezu , mój eks to debil :(:(:(Sorki ale inaczej go nazwać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już starszemu przeszło ... eks rzucił prezentami od jego rodziny i wyszedł . Sam nic nie kupił ani życzeń nie złożył .... Siedzę z małym i uczymy sie pisać literek :)Ten to ma zacięcie do nauki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×